• خانه
  • اخبار
  • مزایای افتتاح حساب پی پال تایید شده از طریق نوین پرداخت چیست؟

مزایای افتتاح حساب پی پال تایید شده از طریق نوین پرداخت چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مزایای افتتاح حساب پی پال تایید شده از طریق نوین پرداخت چیست؟

بسیاری از مصرف کنندگان برای رشد کسب و کار خود باید از انجمن های بین المللی بازدید کنند. با توجه به مشکلاتی که مصرف کنندگان ایرانی هنگام افتتاح حساب در کشورهای خارجی دارند، شاید بهترین و مطمئن ترین راه استفاده از خدمات پرداخت آنلاین باشد. با استفاده از سرویس پرداخت آنلاین و آنلاین نیازی به افتتاح حساب در بانک های خارجی نخواهید داشت و به راحتی می توانید به تمامی ارزها و تراکنش های مربوط به این خدمات دسترسی داشته باشید. این پلتفرم ها توسط اکثر کاربران در سراسر جهان استفاده می شود و به همین دلیل کاربران زیادی به آنها اعتماد دارند.

یکی از آنها پی پال است. پی پال به عنوان سرویسی شناخته می شود که میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد و روزانه میلیون ها تراکنش انجام می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب پی پال تایید شده در این پلتفرم باز کنید. امکانات شخصی سازی شده بانک های بین المللی در این پلتفرم ارائه شده است و می توانید بدون مشکل از آن استفاده کنید. با توجه به تحریم های ایران، می توانید از نوین پرداخت به عنوان یک سایت واسط استفاده کرده و به تمامی خدمات آن دسترسی داشته باشید.

تحریم کاربران ایرانی به این معنی است که شما نمی توانید مستقیماً در این سامانه فعال باشید. پی پال یک شرکت آمریکایی است و مصرف کنندگان ایرانی از دسترسی مستقیم منع شده اند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از سرویس پرداخت جدید استفاده کنید و یک حساب پی پال تأیید شده باز کنید. پی پال خدماتی مانند انتقال وجه، شارژ مجدد حساب و بسیاری خدمات دیگر مشابه بانک های معتبر را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین نیازی نیست نگران گستره فعالیت شرکت باشید و به راحتی می توانید در آن مشغول به کار شوید.

امنیت بالای پی پال در فروش

هر سال، PayPal روی امنیت پلتفرم خود کار می کند و گزارش های مختلف کاربران به بنیانگذاران آن کمک کرده است تا به سرعت باگ های موجود را شناسایی و پوشش دهند. با PayPal می توانید مراحل ورود و ورود به صفحه را کامل کنید و مطمئن شوید که هیچکس جز شما به حساب شما دسترسی نخواهد داشت. می توانید دسترسی به حساب را محدود کنید و روش های مختلف احراز هویت را در حساب فعال کنید. به خاطر داشته باشید که نکات امنیتی حسابداری وجود دارد که می توانید با مشورت با کارشناسان جدید پرداخت از آنها مطلع شوید.

امنیت همواره عامل مهمی در فعالیت های پولی بین المللی بوده است. پی پال به دلیل وجود کاربران متعدد از سراسر جهان، به طور کامل روی سیستم امنیتی خود کار می کند. پی پال به کاربران هکر یا مجرمان اجازه فعالیت در آن را نمی دهد. فقط نکات امنیتی سفارشی را دنبال کنید و همه چیز را به PayPal بسپارید. با افتتاح حساب پی پال تایید شده از طریق نوین پیمنت می توانید به عنوان یک کاربر خارجی به عضویت رسمی این سرویس درآمده و علاوه بر امکان خرید از سایت های خارجی، گزینه های دیگری نیز در اختیار داشته باشید.

سود ارز نقدی با پی پال

با PayPal می توانید به عنوان فریلنسر کار کنید. سایت‌های خارجی معتبر مانند Apork یا Freelancer.com به عنوان پلتفرم‌های موفقی شناخته می‌شوند که بر اساس مهارت‌ها اجازه فعالیت گسترده را داده‌اند. به غیر از دانشجویان داخل کشور می‌توانند روی چنین پلتفرم‌هایی کار کنند، اما سایر افراد دارای مهارت نیز همین شرایط را دارند و می‌توانید به سادگی با حساب پی پال خود در این سایت‌ها ثبت نام کنید. دانشجویان با مهارت هایی مانند برنامه نویسی یا تولید محتوا، علاوه بر همکاری با کارفرمایان ایرانی، می توانند شانس خود را در خارج از کشور امتحان کنند.

مزایای افتتاح حساب پی پال تایید شده از طریق نوین پرداخت چیست؟

از آنجایی که کار در خارج از کشور با حساب ریالی امکان پذیر نخواهد بود، برای ثبت نام در این سایت ها باید یک حساب بین المللی یا بستر پرداخت آنلاین داشته باشید. با پی پال می توانید حساب خود را برای کسب درآمد ارائه دهید و بدون هیچ مشکلی کسب و کار خود را راه اندازی کنید. در چنین شرایطی درآمد چند برابری نسبت به ایران برای شما فراهم می شود. می توانید پروژه خود را بدون استرس انجام دهید و قیمت را به دلار یا هر ارز دیگری که توسط PayPal پشتیبانی می شود دریافت کنید.

پرداخت جدید پس از افتتاح حساب پی پال تایید شده می تواند خدمات بیشتری را برای دارندگان این حساب فراهم کند. یکی از مهمترین آنها انتقاد از پی پال است. هنگامی که درآمد خود را دریافت کردید، قطعاً باید آن را به پول محلی تبدیل کنید و بتوانید از آن استفاده کنید. در این شرایط نوین پرداخت عملیات تبدیل را در چند ساعت انجام می دهد و کیفیت و سرعت بالایی را ارائه می دهد. با این کار می توانید معادل ریالی پول خود را به عنوان حقوق دریافت کنید و انگیزه بالایی برای ادامه کار خواهید داشت.

از فروشگاه های خارجی خرید کنید

با افتتاح حساب پی پال تایید شده، می توانید از سایت های خارجی خرید کنید. خرید شما انجام شده است در حالی که می توانید مستقیماً از طریق حساب پی پال خود پرداخت کنید. با شارژ حساب پرفکت مانی خود نیز این فرصت را به دست می آورید و حتی می توانید کوپن پرفکت مانی را از نوین پایاد خریداری کنید که خرید از سایت های خارجی را آسان می کند. پرفکت مانی یکی از معتبرترین پلتفرم ها در کنار پی پال است و در صورت عدم پشتیبانی از پی پال می توانید از این اکانت استفاده کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب پرفکت مانی خود را با مقدار مشخصی از ارزش محصول شارژ کرده و آخرین تراکنش را انجام دهید. همیشه در نظر داشته باشید که با خرید کالای دیجیتال، محصول مورد نظر را بلافاصله در اختیار شما قرار می دهد. با باز کردن یک حساب پی پال تایید شده، حتی می توانید هزینه امتحانات مربوطه خود را پرداخت کنید. آزمون های بین المللی مانند تافل و آیلتس به دلار و به صورت آنلاین در دسترس خواهند بود. شما می توانید از خدمات پرداخت جدید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم استفاده کنید.

با روش مستقیم فقط حساب پرفکت مانی یا پی پال را شارژ می کنید و هزینه را مستقیماً خودتان پرداخت می کنید. اما با روش غیرمستقیم می توانید هزینه آزمون را به صورت ریالی به همراه هزینه پرداختی جدید نیز تهیه کرده و عملیات ثبت نام را به آنها بسپارید. هر کدام از این روش ها مزایای خود را دارند و شما می توانید بسته به سلیقه و انتخاب خود از آنها بهره ببرید.

مزایای افتتاح حساب پی پال تایید شده از طریق نوین پرداخت چیست؟

پرداخت مدرن و ارائه خدمات ارزی

نوین پیمنت به عنوان یک سایت پیشرو در ارائه خدمات ارزی شناخته می شود. با سرویس پرداخت جدید، می توانید یک حساب پی پال تأیید شده باز کنید و سپس از طریق داشبورد به طیف گسترده ای از ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. می توانید حساب خود را شارژ کنید و به دوستان و آشنایان یا غریبه ها پول انتقال دهید و در صورت امکان حساب پی پال خود را بازخرید کنید. نوین پرداخت تمامی خدمات خود را با سرعت بالا و کیفیت عالی ارائه خواهد داد.

پرداخت نوین از پرفکت مانی و وب مانی نیز پشتیبانی می کند تا بدون هیچ مشکلی از این پلتفرم ها استفاده کنید. پشتیبانی 24 ساعته همچنین به شما کمک می کند تا در هر مرحله از تراکنش با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و راهنمایی دریافت کنید. .