• خانه
  • اخبار
  • مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای رانندگان چیست؟

مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای رانندگان چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای رانندگان چیست؟

خرید جی پی اس خودرو در سال های اخیر بیشتر مورد توجه رانندگان و صاحبان خودرو قرار گرفته است. دلیل این توجه را می توان مزایا و قابلیت های فراوان این دستگاه هوشمند دانست. امروزه ردیاب ها می توانند امنیت لازم را برای خودروها فراهم کنند و به مالکان اطمینان خاطر دهند.

اگر شما هم خودرویی دارید که می خواهید آن را به سیستم های امنیتی مجهز کنید، مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا در این مقاله با مزایای خرید جی پی اس خودرو آشنا می شوید.

چرا ردیاب خودرو بخریم؟

قبل از صحبت بهتر است با ردیاب خودرو و کاربردهای آن آشنا شوید.

در گذشته، مردم از دزدگیر برای حفظ ایمنی خودروهای خود استفاده می کردند. اما تجربه نشان می دهد که این سیستم ها به اندازه کافی کارآمد نیستند و در صورت نیاز نمی توانند موثر واقع شوند. در واقع چنین صداهای هشداری باعث می شد رانندگان به آژیرها بی توجه باشند. تا جایی که با شنیدن صدای زنگ دستگاه هیچ کاری نکردند. بنابراین سارقان به راحتی می توانند خودروهای مختلف را سرقت کنند. این اتفاقات در کنار پیشرفت های تکنولوژی منجر به کار شده است جی پی اس برای ماشین شد. این دستگاه ها قادرند در صورت ورود غیرقانونی به خودرو، سیگنال خصوصی ارسال کرده و مالک را مطلع کنند. علاوه بر این، اثربخشی آنها حتی پس از سرقت نیز ادامه دارد. زیرا ردیاب می تواند با نشان دادن موقعیت وسیله نقلیه بر روی نقشه مکان یابی و بازیابی آن را پیدا کند.

تا اینجا کمی با کاربردهای ردیاب خودرو آشنا شدیم و دو دلیل اصلی برای خرید آن ذکر کردیم. موارد زیر نیز بهترین مزایا را ارائه می دهد جی پی اس میردازیم.

خرید جی پی اس خودرو چه مزایایی دارد؟

پیشرفت های فناوری در سال های اخیر برای ایجاد رفاه و امنیت بهتر برای مردم صورت گرفته است. یکی از دستگاه هایی که در این راستا طراحی شده است جی پی اس خودرو است. برای درک بهتر این سیستم، در پایان این مقاله با ما همراه باشید و با مزایای خرید آن آشنا شوید:

1- ایجاد امنیت برای وسایل نقلیه

یکی از مشکلاتی که مردم از همان ابتدا با آن دست به گریبان بوده اند حفظ امنیت و سرمایه است. به همین دلیل سعی می کند محصولاتی بسازد که در نهایت آسایش و امنیت را برای او ایجاد کند. جی پی اس این یکی از آن محصولاتی است که در سال های اخیر برای تضمین ایمنی خودروها طراحی و تولید شده است.

مهمترین ویژگی یکی ردیاب خودرو، توانایی آن در تامین امنیت. بنابراین با نصب و راه اندازی آن، رانندگان دیگر نگران اهمیت نیستند. آنها به راحتی می توانند ماشین خود را هر کجا که بخواهند پارک کنند و از راه دور آن را کنترل کنند.

مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای رانندگان چیست؟2- اندازه کوچک و قابلیت مخفی کردن ردیاب خودرو

ردیاب خودرو دارای ابعاد کوچکی است که امکان مخفی شدن آن را فراهم می کند. به طوری که فقط مالک از وجود آن اطلاع دارد و افراد دیگر نمی توانند وجود آن را ردیابی کنند جی پی اس در ماشین پیدا می کنم. این دستگاه ها با توجه به نوع کاربری و نیاز صاحبان خودرو دارای مدل های مختلفی مانند سیمی، مغناطیسی و بنابر می باشند. هر کدام از این مدل ها بسته به ساختاری که دارند می توانند در قسمت های خاصی از خودرو نصب شوند.

3- ماشین را از راه دور خاموش کنید

یکی دیگر از ویژگی های جالب جی پی اس، امکان خاموش کردن خودرو از راه دور است. این ویژگی به رانندگان کمک می کند تا در صورت سرقت خودرو خود را از راه دور خاموش کنند. سپس درها را قفل کنید و دزد را در ماشین قفل کنید. البته باید بدانید که این قابلیت فقط در ردیاب های مدرن مجهز به مدارشکن وجود دارد.

4- امکان کنترل ماشین از راه دور

برخی از رانندگان اغلب پس از پارک کردن درب خودروهای خود را چک می کنند. آنها همیشه نگران هستند که درها باز بماند یا جای پارک ماشینشان خطرناک باشد. ردیاب خودرو به رانندگان امکان کنترل از راه دور و نظارت بر خودرو را می دهد. این ویژگی از طریق اپلیکیشن ردیابی خودرو در اختیار صاحبان قرار می گیرد. تا بتوانید در هر زمان و از هر نقطه از جمله باز و بسته کردن درها وضعیت خودرو را بررسی کنید.

مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای رانندگان چیست؟5- ساماندهی فعالیت های ناوگان

ردیاب ها به یکی از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات ناوگان حمل و نقل در دنیای امروز تبدیل شده اند. دلیل این امر توانایی سازماندهی فعالیت های ناوگان است. این گزینه ها شامل نظارت بر ترافیک ناوگان، ثبت زمان شروع و پایان سفرها، نظارت بر رفتار راننده و غیره است.

قطعا دسترسی به چنین اطلاعات دقیقی، مدیران ناوگان به مدیریت و کنترل شرکت کمک می کند. بنابراین در مدت زمان کوتاهی شاهد افزایش کارایی کار جمع آوری و بهبود فرآیند خدمات مشتری خواهید بود.

رادار GPS; نامی آشنا در بازار ردیابی خودرو

کیت رادار GPS یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع ردیاب و ردیاب های شرکت مناسب برای انواع وسایل نقلیه، کامیون، موتورسیکلت و سیستم های مدیریت ناوگان می باشد. این مجموعه در طول سالیان فعالیت خود تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات موثر به مشتریان به کار بسته است. بنابراین مشتری مداری، نگهداری فناوری و ارائه خدمات با کیفیت به عنوان سه ارزش اصلی در رادار معرفی می شود. به همین دلیل محصولات خود را از بهترین قطعات و مطابق با بهترین فناوری های ردیابی و امنیتی طراحی می کند. با تمام این گفتگوها، تنها شما هستید که می توانید با نیازسنجی دقیق مناسب ترین ردیاب را انتخاب کنید. توصیه می کنیم در خرید جی پی اس خودرو به گارانتی و خدمات پس از فروش توجه ویژه ای داشته باشید.

به خرید ردیاب رادار یا با مشاورین تماس بگیرید، می توانید از طریق وب سایت یا تلفن تماس با ما در تماس باشید.

آدرس وب سایت: radargps.org

شماره تلفن ستاد رادار: 051-37177

شماره تلفن دفتر در تهران: 91012727-021

مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای رانندگان چیست؟