• خانه
  • اخبار
  • مرکز نوآوری سلامت کامبیا گروو سیاتل مرکز سیاست سلامت را تغییر نام داد

مرکز نوآوری سلامت کامبیا گروو سیاتل مرکز سیاست سلامت را تغییر نام داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مرکز نوآوری سلامت کامبیا گروو سیاتل مرکز سیاست سلامت را تغییر نام داد

مرکز نوآوری سلامت کامبیا گروو سیاتل مرکز سیاست سلامت را تغییر نام داد
وینس پورتر، مدیر مرکز Regence برای سیاست های بهداشتی. (عکس از مرکز سیاست های سلامت)

مرکز نوآوری سلامت کامبیا گروو سیاتل در حال تبدیل شدن به چیزی جدید است: مرکز سیاست سلامت Regence.

Cambia Grove در سال 2015 راه اندازی شد تا موانع نوآوری مراقبت های بهداشتی را از بین ببرد و سیلوهای بین استارت آپ ها و بازیگران تثبیت شده در بازار را بشکند. تمرکز ویژه ای بر کارآفرینی داشت و همچنین به عنوان محل ملاقات جوامع و فضایی برای همکاری عمل می کرد.

مرکز جدید بر سیاست تمرکز خواهد کرد.

وینس پورتر، مدیر مرکز جدید نامه گفت: «سیاستمداران، کارشناسان صنعت و رهبران صنعت باید برای رسیدگی و رسیدگی به چالش‌های نوظهور پیش روی مراقبت‌های بهداشتی، بدون توجه به چشم‌انداز سیاسی، با یکدیگر همکاری کنند.

پورتر قبلاً به عنوان مدیر امور دولتی اورگان در Cambia Health Solutions مستقر در پورتلند، که کامبیا گروو را اداره می‌کند و مالک Regence و سایر شرکت‌های بهداشتی است، خدمت می‌کرد.

نولان ژکیک، کارشناس سیاست عمومی، گفت که مرکز جدید اولین حوزه تمرکز خود را هفته آینده نشان خواهد داد و برنامه ریزی در چند ماه آینده دنبال خواهد شد. بر اساس وب سایت خود که روز چهارشنبه راه اندازی شد، این سازمان با هدف “ترویج همکاری، اطلاع رسانی سیاست ها و توسعه راه حل ها”.

ژکیچ افزود: این مرکز سیاست بر روی شبکه سازمان ها و مشاغل کامبیا گروو برای “اطلاع رسانی، بحث و توسعه سیاست های عمومی که هزینه ها را کاهش می دهد، دسترسی را بهبود می بخشد و سیستم مراقبت های بهداشتی متمرکز بر مردم را ارتقا می دهد” ساخته خواهد شد.

کامبیا گرو منابع داده‌های سلامت را جمع‌آوری کرده، گزارش‌هایی درباره چشم‌انداز نوآوری تولید کرده و کنفرانس‌هایی را در مورد موضوعاتی مانند قابلیت همکاری داده‌ها در سیستم‌های سلامت برگزار کرده است. این مرکز همچنین از یک برنامه بورس تحصیلی سالانه برای مبتکران حمایت می کند و در حال راه اندازی یک مسابقه است که متوقف خواهد شد.

مرکز کامبیا گروو با مساحت 9000 فوت مربع در مرکز شهر سیاتل دارای یک فضای کاری مشترک بود، اما با شروع همه‌گیری کار خود را متوقف کرد و هنوز بازگشایی نشده است و به سایر مناطق آسیب‌دیده در شهر ملحق شده یا در طول همه‌گیری بسته شده است.

تیم مرکز سیاست گذاری سلامت Regence قصد دارد در آینده رویدادهای شخصی را در این فضا از سر بگیرد.