منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مراسم Unpacked Awesome سامسونگ برای معرفی چند گوشی از سری گلکسی A 2022 به زودی برگزار می شود.

مراسم Unpacked Awesome سامسونگ برای معرفی چند گوشی از سری گلکسی A 2022 به زودی برگزار می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مراسم Unpacked Awesome سامسونگ برای معرفی چند گوشی از سری گلکسی A 2022 به زودی برگزار می شود.

هفته گذشته شنیدیم که سامسونگ دومین رویداد Galaxy Awesome Unpacked خود را در این ماه برگزار می کند تا از نسل بعدی گوشی های هوشمند سری گلکسی A رونمایی کند. A 2022.

Samsung Galaxy Awesome مراسم بدون بسته بندی

طبق گزارش The Korean Herald، انتظار می رود سامسونگ الکترونیکس 1400 رویداد را قبل از پایان ماه مارس برای رونمایی از گوشی های جدید سری گلکسی A برگزار کند. گفته می شود این کنفرانس در پاسخ به رویدادی قبل از اپل است که گفته بود غول فناوری ایالات متحده معرفی خواهد کرد. نسل سوم آیفون SE با اتصال 5G.

گلکسی A53

گلکسی A53

از سوی دیگر، طبق گزارش‌ها، سامسونگ چهار گوشی زیر را در این رویداد معرفی خواهد کرد:

  1. 1- گلکسی A73
  2. 2- گلکسی A53
  3. 3- گلکسی A33
  4. 4- گلکسی A23

بر اساس این گزارش، گلکسی A73 گران ترین گوشی هوشمند در بین تمامی گوشی های ذکر شده خواهد بود. انتظار می رود این گوشی با صفحه نمایش 6.7 اینچی Super AMOLED و تراشه Qualcomm Snapdragon 778G وارد بازار شود.

در سال 2019، سامسونگ سری گلکسی A را برای رقابت با رقبای چینی تغییر داد. بر اساس بررسی های مثبت، این شرکت هر ساله مدل های جدیدی را ارائه می دهد.

به گزارش Omdia، گلکسی A12 با رکورد 51.8 میلیون دستگاه پرفروش ترین گوشی هوشمند در جهان است. در واقع این اولین گوشی سامسونگ بود که در یک سال بیش از 50 میلیون فروخت. جالب اینجاست که فروش گلکسی M12 نیز بسیار بالاست و فروش در این اعداد دیده نمی شود.

نطر شما چی هست؟ منتظر کدام عضو هستید؟