منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مراسم افتتاحیه اختصاصی خانواده گلکسی اس 22

مراسم افتتاحیه اختصاصی خانواده گلکسی اس 22

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مراسم افتتاحیه اختصاصی خانواده گلکسی اس 22

سری گلکسی اس 22 که جدیدترین سری پرچمدار سامسونگ است، همزمان با فروش و عملکرد جهانی از داریا همراه پایتخت وارد بازار ایران شد. داریا به همین مناسبت با حضور خبرنگاران مراسمی با پایتخت برای رونمایی از این پرچمداران جدید برگزار کرد.

سری جدید خانواده گلکسی اس یکشنبه ۲۲ اسفند طی مراسمی در هتل اسپیناس پالاس تهران رونمایی شد. خبرنگاران حاضر در این مراسم با استفاده از نمونه های موجود در سایت، در نشستی خبری سوالات خود را از فرمانداران داریا همراه با پایتخت مطرح کردند.

در این مراسم رضا امامی مدیر بازاریابی داریا همراه و علی فلاح پور مدیر خدمات پس از فروش داریا همراه به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

رضا امامی با اشاره به اینکه داریا همراه در سه سال اخیر واردکننده شماره یک گوشی، تبلت و تبلت بوده است، گفت: زمینه واردات گوشی موبایل با عرضه جهانی را داشتیم. ما کمتر از 48 ساعت پس از عرضه جهانی گلکسی اس 21 FE را به ایران وارد کردیم و اکنون سری گلکسی اس 22 را در کمتر از 72 ساعت پس از عرضه جهانی در دسترس مشتریان قرار داده ایم.

مراسم افتتاحیه اختصاصی خانواده گلکسی اس 22

علی فلاپور، مدیر خدمات پس از فروش داریا همراه توضیح داد: ما به همه چیز تحت گارانتی متعهد هستیم. تا پیش از این در ایران مرسوم بود که شرکت های خدمات پس از فروش زیر بار تعویض دستگاه نروند اما در ماه گذشته حدود 216 تعویض موبایل داشتیم که در حوزه خدمات پس از فروش رقم قابل توجهی است. همچنین موفق به راه اندازی اولین مرکز تماس 24 ساعته ایران در زمینه خدمات پس از فروش شده ایم که در حال حاضر با 22 پرسنل در شعبه مطهری فعالیت می کند. یکی دیگر از تفاوت های ما در بخش خدمات پس از فروش داریا، شاخص رضایت مشتری است که در حال حاضر 86 درصد است.

فروش سری گلکسی اس 22 سامسونگ از روز سه شنبه 10 اسفند ماه از طریق وب سایت دیجی کالا آغاز شد و با استقبال خوبی مواجه شد. انتظار می رود این روند در ماه های آینده نیز ادامه یابد.

گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس تجربه جدیدی را با هوشمندترین دوربین های سامسونگ تا کنون به مصرف کنندگان ارائه خواهند کرد. S22 Ultra که به عنوان قوی ترین گوشی سامسونگ نیز شناخته می شود، مجهز به سریع ترین و حساس ترین قلم S Pen است که سامسونگ تا به حال ساخته است.

داریا همراه پایتخت در سال 1397 با هدف بهبود واردات گوشی های موبایل و تبلت های سامسونگ تاسیس شد تا محصولات و خدمات پشتیبانی سامسونگ از جمله پرفروش ترین برند تلفن همراه و تبلت ایران را مطابق با استانداردهای جهانی به هموطنان خود ارائه دهد.