• خانه
  • اخبار
  • مدیر یادگیری ماشین اپل برای کار رو در رو به DeepMind گوگل می پیوندد

مدیر یادگیری ماشین اپل برای کار رو در رو به DeepMind گوگل می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر یادگیری ماشین اپل برای کار رو در رو به DeepMind گوگل می پیوندد

بر اساس گزارش ها بلومبرگایان گودفلو، مدیر سابق بخش یادگیری ماشین اپل، که هفته گذشته این شرکت را ترک کرد او شخصا به دلیل سیاست های اجباری رفته بودبه بخش Google DeepMind بپیوندید.

به Google Machine Learning Manager در Google بپیوندید

گودفلو در سال 2013 به عنوان کارآموز در زمینه مهندسی نرم افزار در گوگل شروع به کار کرد و پس از ترک این شرکت در مارس 2016، دانشمند ارشد گوگل برین بود. سپس، پس از یک سال در Open AI، به مدت دو سال به گوگل بازگشت.

در مارس 2019، او توسط اپل به عنوان مدیر یادگیری ماشین در گروه پروژه های ویژه استخدام شد. در اوایل ماه مه، فاش شد که او از سیاست بازگشت به کار انتقاد کرده است، که مستلزم کار سه روز در هفته است. با این حال، اخیراً مشخص شد که اپل در حال حاضر برنامه های حضوری خود را به مدت سه روز در هفته به تعویق می اندازد.

طبق گزارش‌ها، اپل به تیم‌های فردی انعطاف‌پذیری داده است و به مدیران اجازه می‌دهد تا سیاست‌ها را مطابق میل خود تنظیم کنند. با این حال، به نظر نمی رسد این مورد برای تیم Goodfellow باشد.

به Google Machine Learning Manager در Google بپیوندید

به Google Machine Learning Manager در Google بپیوندید

اما اکنون ایان گودفلو به DeepMind که بخشی از شرکت مادر گوگل، آلفابت است، پیوسته است. گزارش بلومبرگ:

افرادی که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که جهش گودفلو به گوگل یک کودتا برای بخش DeepMind بود که او را به عنوان یک مشارکت کننده شخصی معرفی کرد. گودفلو به عنوان یکی از محققین پیشرو در یادگیری ماشین شناخته می شود و این حرکت نوعی اتحاد است.

DeepMind از اظهار نظر خودداری کرد. گودفلو به عنوان مخترع شبکه‌های رقابتی تولیدی (GAN) شناخته می‌شود که می‌توان از آن برای ایجاد تقلبی عمیق فوتورئالیستی استفاده کرد و کاربردهای دیگری نیز داشت. استخدام در هوش مصنوعی و ML بسیار رقابتی است و آلفابت سیاست های حضوری آسان تری نسبت به اپل دارد.

همانطور که گفته شد، گوگل معتقد است که کار رو در رو همکاری / خودانگیختگی را تشویق می کند و مشتاق است تا کارمندان را بازگرداند. این شرکت به تازگی پردیس جدید خود را در Bay View افتتاح کرده است.

نظر شما در مورد عضویت Apple DeepMind در ماشین یادگیری گوگل چیست؟