• خانه
  • اخبار
  • مدیر مالی سابق Activision-Blizzard پس از واکنش های منفی داخلی از هیئت مدیره Smartsheet استعفا داد.

مدیر مالی سابق Activision-Blizzard پس از واکنش های منفی داخلی از هیئت مدیره Smartsheet استعفا داد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر مالی سابق Activision-Blizzard پس از واکنش های منفی داخلی از هیئت مدیره Smartsheet استعفا داد.

مدیر مالی سابق Activision-Blizzard پس از واکنش های منفی داخلی از هیئت مدیره Smartsheet استعفا داد.
دنیس دورکین از هیئت مدیره Smartsheet استعفا داد. (عکس از Activision-Blizzard)

دنیس دورکین، مدیر ارشد مالی سابق اکتیویژن بلیزارد، کمتر از یک ماه پس از انتصابش به این سمت، از هیئت مدیره اسمارت شیت، شرکت فناوری همکاری و مدیریت کار در Bellevue واقع در واشنگتن استعفا داد، به دلایل شخصی نامشخص.

این استعفای ناگهانی که روز دوشنبه در یک پرونده نظارتی فاش شد، به دنبال رسوایی داخلی در میان کارکنان Smartsheet پس از انتصاب دورکین به هیئت مدیره در 2 اوت رخ داد.

این واکنش تا حدودی بر نقش قبلی او به عنوان مدیر ارشد اجرایی Activision-Blizzard متمرکز بود. دورکین مدیر امور مالی غول بازی های ویدیویی بود زیرا با اتهامات گسترده ای مبنی بر تقویت محیط «برادری» و فرهنگ آزار و اذیت جنسی و تبعیض علیه کارمندان مواجه بود.

Activision-Blizzard که در اوایل سال جاری با پیشنهاد خرید 68.7 میلیون دلاری مایکروسافت موافقت کرد، در سپتامبر 2021 در یک حکم رضایت با کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده، به تسویه حساب 18 میلیون دلاری رسید.

یک دادخواست مدنی اوراق بهادار جداگانه، که از دورکین در میان متهمان نام می برد، ادعا می کند که Activision-Blizzard نتوانسته است به درستی اتهامات آزار و اذیت شرکت را برای سرمایه گذاران افشا کند.

در انجمن ها و تماس های داخلی، کارمندان Smartsheet، از جمله اعضای گروه منابع کارمند زنان شرکت، نگرانی عمیق و ناامیدی خود را از انتصاب دورکین و آنچه که وی در مورد اولویت های شرکت برای ایجاد یک محیط کاری امن و منصفانه گفت، به گفته افرادی که شرکت کردند، ابراز کردند.

بخشی از ناامیدی ناشی از این واقعیت بود که دورکین و مارک میدر، مدیرعامل اسمارت‌شیت، هر دو در کالج دارتموث حضور داشتند و در تیم فوتبال بازی می‌کردند، که منجر به این گمانه‌زنی شد که خویشاوندی در این زمینه نقش داشته است.

با این حال، یکی از آشنایان با وضعیت امروز گفت که در حالی که مادر و دورکین از دوران دانشگاه از یکدیگر مطلع بوده‌اند، اما هرگز دوستان شخصی نبودند و هیچ رابطه‌ای با دانشگاه نداشتند تا اینکه یک کمیته جستجو دورکین را به عنوان کاندیدای Smartsheet معرفی کرد. هیئت مدیره

اسمارت شیت این بیانیه را در رابطه با استعفای دورکین منتشر کرد.

ما می توانیم استعفای دنیس دورکین را از هیئت مدیره خود تأیید کنیم. ما به تصمیم او احترام می گذاریم و برای او آرزوی سلامتی می کنیم.

هیئت مدیره ما یک فرآیند قوی استخدام را انجام داد و مهارت ها و تجربیاتی را که لازم بود به هیئت مدیره خود اضافه کنیم بررسی کرد. با گوش دادن به کارمندان خود، واضح است که می توانیم این روند را بهبود بخشیم. ما فعالانه در حال تلاش برای رفع این شکاف ها با اطلاع رسانی مداوم کارکنان خود هستیم.

ما سپاسگزار و مفتخریم که Smartsheet مکانی است که در آن کارکنان عمیقاً به فرهنگ ما اهمیت می دهند و از صحبت کردن با رهبری احساس راحتی می کنند. Smartsheet مکانی است که در آن ایمنی و رفاه کارکنان در درجه اول اهمیت قرار دارد، جایی که ابراز نگرانی ها و پیشنهادات مورد استقبال و تشویق قرار می گیرد، و جایی که ما برای ایجاد و اعمال تغییرات معنادار تلاش می کنیم.

در پرونده SEC این شرکت در بخشی آمده است: «آقای. استعفای دورکین به دلیل عدم توافق با شرکت یا هیئت مدیره در مورد مسائل مربوط به عملیات، خط‌مشی‌ها یا رویه‌های شرکت نبود.

دورکین بیش از 12 سال را در مایکروسافت گذراند، از جمله نقشی به عنوان CFO/COO کسب و کار Xbox. او بیش از نه سال با Activision-Blizzard بود و در ماه مه 2021 آن را ترک کرد. مایکروسافت موافقت خود را برای خرید Activision-Blizzard در ژانویه اعلام کرد، مشروط به تایید مقررات، که هنوز در انتظار است.