• خانه
  • اخبار
  • مدیر عامل T-Mobile در مورد قرارداد SpaceX، تنوع و موارد دیگر از مصاحبه در رویداد Seattle Chamber

مدیر عامل T-Mobile در مورد قرارداد SpaceX، تنوع و موارد دیگر از مصاحبه در رویداد Seattle Chamber

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر عامل T-Mobile در مورد قرارداد SpaceX، تنوع و موارد دیگر از مصاحبه در رویداد Seattle Chamber

مدیر عامل T-Mobile در مورد قرارداد SpaceX، تنوع و موارد دیگر از مصاحبه در رویداد Seattle Chamber
پالاوی مهتا وحی (سمت چپ)، شریک مدیر سیاتل برای کی اند ال گیتس، با مایک سیورت، مدیر عامل T-Mobile، در ناهار سالانه اتاق بازرگانی سیاتل در Westin در مرکز شهر سیاتل در روز پنجشنبه مصاحبه می کند. (عکس از brooztechnology/Taylor Soper)

مایک سیورت، مدیر عامل T-Mobile، سخنران برجسته در ضیافت ناهاری روز پنجشنبه که توسط اتاق بازرگانی متروپولیتن سیاتل برگزار شد، بود. Sievert در سال 2012 به Bellevue، مستقر در Wash.-T-Mobile پیوست و در سال 2020، درست پس از ادغام T-Mobile با Sprint، مدیرعامل شد. در اینجا نظرات او به طور خلاصه آمده است.

درباره مشارکت T-Mobile با SpaceX برای افزایش پوشش بی سیم از طریق ماهواره های Starlink اسپیس ایکس

سیورت که ماه گذشته با ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس در تاسیسات Starbase اسپیس ایکس در جنوب تگزاس، این قرارداد را اعلام کرد، گفت: “این احتمالاً یکی از بزرگترین نقاط دردناکی است که ما تاکنون سعی کرده ایم با آن مقابله کنیم: مناطق مرده.”

این مشارکت خواستار ایجاد یک شبکه جدید متشکل از ماهواره های Starlink است که می تواند از طیف میان برد T-Mobile در سراسر کشور استفاده کند. نسخه بتای تقویت کننده پهنای باند Starlink تا سال آینده پس از پرتاب های ماهواره ای SpaceX در مناطق منتخب شروع به کار نخواهد کرد. این عرضه با پیام‌های متنی، از جمله SMS، MMS و برنامه‌های پیام‌رسان آغاز می‌شود. پوشش صدا و داده بعداً ارائه خواهد شد.

“ما دقیقا نمی دانیم که چقدر سریع جمع می شود. اما رویای ما این است که تلفن هوشمند فعلی شما، گوشی هوشمندی که در حال حاضر دارید، بدون نیاز به فناوری جدید، بتواند به ماهواره های Starlink در مدار زمین متصل شود و شما بتوانید پیام های بلادرنگ، پیام های اضطراری، پیام های تصویری، واقعی را دریافت کنید. سیورت روز پنجشنبه گفت: ارتباط زمانی نه تنها از طریق متن بلکه از طریق برنامه های پیام رسانی محبوب. “اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، باید تا پایان سال آینده در نسخه بتا کامل باشیم.”

brooztechnology پس از مصاحبه روی صحنه با Sievert تماس گرفت و سوالات دیگری در رابطه با قرارداد SpaceX پرسید، اما او از پاسخ دادن خودداری کرد.

برای منطقه سیاتل و صنعت تجارت

سیورت یکی از اعضای چالش سیاتل است، ائتلافی از مدیران ارشد اجرایی که روی مسائل منطقه ای از جمله بی خانمانی و نابرابری آموزشی کار می کنند. او گفت که قانونگذاران باید “نقش حیاتی کسب و کار در ایجاد یک اقتصاد پویا” را درک کنند.

او گفت: «سیاستمداران زیادی وجود دارند که آنقدر وسواس زیادی برای تقسیم پای دارند که فراموش می کنند یک کیک برای خوردن وجود دارد. «و نقش تجارت این است که اطمینان حاصل شود که یک کیک وجود دارد. این بدان معناست که ما باید سرمایه گذاری کنیم و باید نوآوری کنیم و این باید در اینجا اتفاق بیفتد.

مدیر عامل T-Mobile در مورد قرارداد SpaceX، تنوع و موارد دیگر از مصاحبه در رویداد Seattle Chamber

درباره ابتکارات تنوع

سال گذشته، T-Mobile چارچوبی به نام Equity in Action برای تلاش‌های تنوع، برابری و گنجاندن خود منتشر کرد. سیورت در مورد چگونگی توسعه استعدادها توسط شرکت صحبت کرد و آن را به عنوان یک “رویکرد دو جانبه” توصیف کرد.

او گفت: «اگرچه ما یک شرکت بزرگ در سیاتل هستیم، من به این اتاق نیاز دارم تا بفهمم که بیشتر کارمندان ما در سرخ‌ترین ایالت‌ها زندگی و کار می‌کنند.» “بنابراین ما مجبور بودیم یک استراتژی بسازیم که با ارزش های ما مطابقت داشته باشد، اما همچنین استراتژی ای که در مشارکت ده ها هزار نفر از هر گوشه این کشور موفق باشد.”

این استراتژی بر حصول اطمینان از اینکه برنامه‌های توسعه و مربیگری شرکت بیش از حد توسط زنان و اقلیت‌ها ارائه می‌شود، متمرکز است و هر موقعیت باز شامل مجموعه‌ای از مصاحبه‌کنندگان است که نشان‌دهنده تنوع و متقاضیانی هستند که نشان دهنده افزایش تنوع برای شرکت هستند.

سیورت گفت و بر استخدام «بهترین فرد برای کار، بدون اقدام مثبت یا بدون هیچ گونه اطلاعاتی در مورد نژاد یا جنسیت» تمرکز دارد.

او گفت: «پس این خیلی جالب است. به گفته مدیر استخدام، ما هر بار فقط بهترین فرد را استخدام می کنیم. … این واقعیت که ما در برنامه های توسعه خود بیش از حد نمایندگی داریم، این واقعیت که ما برای استخرهای نامزدهای متنوع تلاش می کنیم، این واقعیت که ما برای مصاحبه های متنوع فشار می آوریم – این به ما امکان می دهد آخرین کار را با افتخار انجام دهیم.

این خدمت بزرگی برای افرادی است که در این سمت‌ها کار می‌کنند و می‌دانند که هیچ‌کس نمی‌پرسد چگونه به آن شغل دست یافته‌اند.» هیچ کس سؤال نمی کند که آیا آنها به دلیل هویت خود به آن دست یافته اند یا خیر – فقط به دلیل کارایی و عملکرد و مهارت و تجربه.

یادداشت سردبیر: هالی مارتینز، معاون تنوع، برابری و گنجاندن در T-Mobile، در نشست brooztechnology در 6 اکتبر در سیاتل سخنرانی خواهد کرد.