• خانه
  • اخبار
  • مدیر عامل Rad Power Bikes، مایک رادنباگ، جای خود را به فیل مولینوکس، رئیس سابق سونی داد

مدیر عامل Rad Power Bikes، مایک رادنباگ، جای خود را به فیل مولینوکس، رئیس سابق سونی داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر عامل Rad Power Bikes، مایک رادنباگ، جای خود را به فیل مولینوکس، رئیس سابق سونی داد

مدیر عامل Rad Power Bikes، مایک رادنباگ، جای خود را به فیل مولینوکس، رئیس سابق سونی داد
مایک رادنباگ، مدیر عامل Rad Power Bikes، که در حال بازنشستگی است، در brooztechnology Elevator Pitch 2018 شرکت می کند (عکس فایل brooztechnology/Kevin Lisota)

مایک رادنباگ، مدیرعامل راد پاور بایکز، از سمت خود در شرکت دوچرخه‌های الکترونیکی مستقر در سیاتل کناره‌گیری می‌کند.

راد به brooztechnology تایید کرد که فیل مولینوکس جایگزین رادنباگ شده است که در اوایل سال جاری به عنوان رئیس و مدیر عملیاتی استخدام شد. مولینوکس قبلاً به عنوان رئیس سونی الکترونیک و دایسون آمریکا فعالیت می کرد. او اخیراً مدیرعامل Wrethink بود.

رادنباگ به عنوان رئیس باقی خواهد ماند.

مایک با توجه به اینکه فیل در حال انجام عملیات روزانه است، بر حمایت و نوآوری از دوچرخه الکترونیکی تمرکز خواهد کرد. راد در بیانیه ای گفت.

رادنباگ راد را با دوست دوران کودکی تای کالینز در سال 2015 شروع کرد، زمانی که آنها 320,365 دلار در کمپین سرمایه گذاری جمعی Indiegogo جمع آوری کردند. کالینز سال گذشته بازنشسته شد.

راد در سال 2022 با اخراج ها و پرونده های قضایی برخورد کرده است.

این شرکت در ماه آوریل 100 موقعیت و در ژوئیه 63 موقعیت دیگر را کاهش داد زیرا به تلاش برای «تجارت خودپایدارتر» در بحبوحه رکود اقتصادی اشاره کرد.

به گفته لینکدین، این شرکت نزدیک به 500 کارمند دارد.

راد در ماه آگوست با یک دعوای قتل غیرقانونی و یک دعوای خسارت مالی دیگر در ماه گذشته مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

این شرکت همچنین مجبور شد نزدیک به 30000 دستگاه را به دلیل یک مشکل ایمنی در اوایل این ماه فرا بخواند، زیرا نگرانی های گسترده تر در مورد ایمنی دوچرخه های الکترونیکی وجود دارد. راد 137 گزارش از دمیدن، تخلیه و خارج شدن لاستیک ها از دیواره های جانبی دوچرخه باری الکتریکی RadWagon 4 خود دریافت کرد.

راد سال گذشته 304 میلیون دلار به عنوان بخشی از دو تزریق نقدی جداگانه برای تقویت تجارت سرمایه بر خود جمع آوری کرد. طبق گفته PitchBook، در اکتبر 2021، ارزش آن 1.65 میلیارد دلار بود که آن را به یکی از معدود استارت آپ های تک شاخ در منطقه سیاتل تبدیل کرد.

راد در بحبوحه همه گیر شدن، با خرید دوچرخه های الکترونیکی، تقاضای زیادی داشت. این شرکت همچنین با روندهای مرتبط با آب و هوا دست و پنجه نرم می کند زیرا مردم و شرکت ها در تلاش برای کاهش ردپای کربن خود هستند.

بر اساس تحقیقات بازار متفقین، انتظار می رود بازار جهانی دوچرخه های الکترونیکی تا سال 2030 به 118.6 میلیارد دلار برسد. به گفته گروه NPD، دوچرخه های الکترونیکی اکنون بر اساس درآمد فروش، دسته بزرگتری نسبت به دوچرخه های جاده ای هستند.

سرمایه گذاران راد عبارتند از Fidelity Management & Research Company. کنترپوینت جهانی (مورگان استنلی)؛ (Cercano Management (Vulcan Capital سابق)؛ Durable Capital Partners LP؛ The Rise Fund (استراتژی سرمایه گذاری جهانی چندبخشی TPG)؛ و وجوه و حساب های مشاوره شده توسط T. Rowe Price Associates. Darrell Cavens و Mark از بنیانگذاران Blue Nile و Zulily Waddon نیز در سال 2019 سرمایه گذاری کرد.