• خانه
  • اخبار
  • مدیر عامل سابق aQuantive BaseHubs را راه اندازی کرد، اپلیکیشنی برای اتصال پرسنل نظامی با جوامع

مدیر عامل سابق aQuantive BaseHubs را راه اندازی کرد، اپلیکیشنی برای اتصال پرسنل نظامی با جوامع

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر عامل سابق aQuantive BaseHubs را راه اندازی کرد، اپلیکیشنی برای اتصال پرسنل نظامی با جوامع

مدیر عامل سابق aQuantive BaseHubs را راه اندازی کرد، اپلیکیشنی برای اتصال پرسنل نظامی با جوامع
برنامه BaseHubs. (اسکرین شات از طریق BaseHubs)

جف لنکوت دوباره در تلاش خود برای استفاده از فناوری برای کمک به پرسنل نظامی و خانواده‌هایشان است.

Lanctot یک استارتاپ و اپلیکیشن جدید به نام BaseHubs راه اندازی کرده است که هدف آن کمک به مردم در ارتباط با مشاغل و خدمات اطراف پایگاه های نظامی است. هدف این است که فراتر از آنچه توسط غول‌های فناوری مانند فیس‌بوک و گوگل یا برنامه‌های پیشرو مانند Yelp ارائه می‌شود، برویم و یک پلتفرم ارجاع ایجاد کنیم که به‌طور خاص برای خدمت به سربازان و سربازان وظیفه‌ی فعال طراحی شده است.

Lanctot در منطقه سیاتل به عنوان مدیر سابق شرکت تبلیغات دیجیتال aQuantive شناخته می شود. او 10 سال را با این شرکت گذراند و زمانی که در سال 2007 توسط مایکروسافت به مبلغ 6.3 میلیارد دلار خریداری شد، معاون ارشد رسانه جهانی بود.

BaseHubs اولین تلاش او برای استفاده از فناوری برای ایجاد جامعه برای ارتش نیست. او به مدت 2 سال و نیم یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Valor Worldwide بود و OurMilitary.com را در سال 2018 به عنوان منبعی برای اعضای ارتش و خانواده های آنها راه اندازی کرد. این شرکت در نهایت پس از تأثیر COVID-19 در سال 2020 بسته شد.

مدیر عامل سابق aQuantive BaseHubs را راه اندازی کرد، اپلیکیشنی برای اتصال پرسنل نظامی با جوامع
جف لنکوت بنیانگذار BaseHubs. (عکس از جف لنکوت)

Lanctot یک کهنه سرباز نیست، اما او از تجربیات کتابفروشان در زندگی غیرنظامی خود برای ایجاد BaseHubs الهام گرفت. لنکوت که در شهر کوچکی در شرق واشنگتن بزرگ شد، تحت تأثیر شغل پدرش که یک ناشر روزنامه محلی بود، قرار گرفت.

Lanctot گفت: “من در مورد جوامع فیزیکی محلی خود و نحوه اتصال ما و آنچه در عصر دیجیتال از دست رفته است، فکر می کنم.”

و اخیراً، او تحت تأثیر کارش در هیئت مدیره The MORELove Project قرار گرفت که خدمات انتقالی را به افراد بی خانمان ارائه می کرد.

لنکتات گفت: «تعداد غیرمعمولی از کهنه سربازان در خیابان هستند، و من متوجه شدم که این داستان‌ها واقعاً من را تحت تأثیر قرار دادند. من واقعاً شروع کردم به تا حدودی به کهنه سربازان فکر کنم، اما بیشتر به ساختن چیزهایی که به مردم کمک می کند هستم.»

BaseHubs قصد دارد با اعتماد و ارتباط به عنوان پایه و اساس پلتفرم جامعه ای که می خواهد بسازد، شروع کند. Lanctot می‌خواهد از منفی بودن «حباب‌های فیلتر» دور شود، جایی که یک الگوریتم جستجوی وب‌سایت حدس می‌زند که کاربر چه اطلاعاتی را می‌خواهد بر اساس مواردی مانند مکان یا سابقه جستجوی گذشته ببیند.

هدف این است که یک چرخش مثبت به حباب‌های فیلتر ایجاد کنیم تا افرادی را که تجربیات مشابهی داشته‌اند به هم وصل کنیم.

BaseHubs می‌خواهد به ارجاع‌های پرسنل نظامی دیگر تکیه کند، به‌ویژه در جوامع اطراف پایگاه‌هایی که خانواده‌ها اغلب با اختلالات پس از PCS یا تغییر دائمی ایستگاه مواجه می‌شوند. این توصیه‌ها می‌تواند به سادگی مرور یک رستوران محلی توسط یک کارمند یا همسر، یا اطلاعات پیش‌رو در مورد مکان‌هایی باشد که تخفیف‌های نظامی ارائه می‌دهند یا متعلق به کهنه‌کاران است.

خانواده‌ای که اخیراً به یک پایگاه جدید نقل مکان کرده‌اند، می‌خواهیم از همان روز اول مانند مردم محلی زندگی کنند.»

– جف لنکوت

تاکنون، BaseHubs با Joint Base Lewis-McChord در نزدیکی تاکوما، واشنگتن، و Joint Base Elmandorf-Richardson در Anchorage، آلاسکا کار می‌کند. این طرح بر این است که BaseHubs به ابزاری آشنا برای خانواده‌ها در سراسر کشور تبدیل شود، به خصوص زمانی که افراد ممکن است هر 18 ماه یا بیشتر مکان خود را تغییر دهند.

Lanctot گفت: “سناریوی ایده آل برای ما این است که یک خانواده نظامی بدانند که وقتی به یک نصب جدید می رسند، می توانند BaseHubs را باز کنند.” آنها می دانند به دنبال چه چیزی بگردند و این به آنها نوعی کوتاه نویسی از جامعه محلی می دهد که امروز وجود ندارد.»

او افزود: «خانواده‌ای که اخیراً به یک پایگاه جدید نقل مکان کرده‌اند، می‌خواهیم از همان روز اول مانند مردم محلی زندگی کنند.

BaseHubs اکثراً توسط API از Foursquare در حال حاضر پر شده است، بنابراین یک خط پایه از لیست های تجاری برای شروع شما وجود دارد. برنامه کسب درآمد از محصول با ارائه ویژگی های خاص – تصاویر اضافی، قرارگیری برجسته، امکان نوشتن نقد و غیره است. – برای مشاغلی که ماهیانه 99 دلار اشتراک می پردازند.

Lanctot در حال کار بر روی جمع آوری یک دور از بودجه اولیه حدود 1 میلیون دلاری است. سه کارمند تمام وقت و سه کارمند پاره وقت دارد. پاره وقت ها همسران نظامی هستند که به عنوان هماهنگ کننده جامعه بین پایگاه ها و مناطق محلی کار می کنند، پست های وبلاگ می نویسند و موارد دیگر.

Lanctot گفت: “آنها بسیار مشتاق هستند زیرا آنها آن را پشت سر گذاشته اند.”

Lanctot همچنین علاقه و کمک افراد بلندپایه ای را که در طول مسیر ملاقات کرد، جلب کرد. داگ بالدوین، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز و مگی بویر فینچ، پیشگام تبلیغات دیجیتال، در این کشتی حضور دارند. کهنه سربازان کرستی انیس، رمی ادلک و نیت بویر مشاور هستند.

لانکتوت گفت: «ایده ساختن چیزی که زندگی خانواده‌های نظامی را کمی آسان‌تر کند، سردرد را از بین ببرد، این یک احساس واقعا عالی است.» این چیزی نیست که من در دوران حرفه‌ای خود چنین تجربه کرده باشم.»