• خانه
  • اخبار
  • مدیر عامل سابق استارباکس و آمازون، رهبر راه اندازی جستجوی پنهان و کشف NFT

مدیر عامل سابق استارباکس و آمازون، رهبر راه اندازی جستجوی پنهان و کشف NFT

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر عامل سابق استارباکس و آمازون، رهبر راه اندازی جستجوی پنهان و کشف NFT

مدیر عامل سابق استارباکس و آمازون، رهبر راه اندازی جستجوی پنهان و کشف NFT
بن هیلی، مدیر عامل Thread. (تصویر موضوع)

یک استارت‌آپ جدید سیاتل در تلاش برای ایجاد یک پلتفرم جستجو و کشف برای توکن‌های دیجیتال، به دنیای نوپای NFT‌ها می‌پرد.

Thred اخیراً 3.5 میلیون دلار برای کمک به توسعه محصول مخفی خود جمع آوری کرده است. این شرکت از Brightloom، یک استارت‌آپ داده‌های مشتریان که همچنین در سیاتل مستقر است، جدا شد.

Thred توسط بن استرالی، یکی از مدیران سابق استارباکس و آمازون هدایت می شود که اخیراً به عنوان رئیس Brightloom خدمت کرده است.

این شرکت هنوز در نسخه بتا خصوصی است و وب سایت عمومی ندارد. در اینجا نحوه توصیف این پلتفرم توسط Straley در ایمیلی به brooztechnology آمده است:

برندهای بزرگ از جمله NBA، پورشه، اینستاگرام، ردیت، استارباکس و نایک در حال افزایش سرمایه گذاری در فناوری و پروژه های NFT هستند. برای مثال، تعداد فزاینده‌ای از برندها راه‌های نوآورانه‌ای را برای افزایش برنامه‌های وفاداری خود با استفاده از NFT معرفی می‌کنند. اکنون بیش از هر زمان دیگری، با نوسانات و بی اعتمادی که فضای ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داده است، مردم به دنبال اطلاعات قابل اعتماد و شفاف در مورد NFT هستند. Thred یک پلت فرم مصرف کننده است که به این نیاز پاسخ می دهد و انتظار می رود در اوایل سال 2023 راه اندازی شود.

بازار NFT در بحبوحه رکود کریپتو و اقتصاد گسترده‌تر شکست خورد. دیکریپت گفت که حجم معاملات از ژانویه، زمانی که بازار به اوج فروش 5.36 میلیارد دلاری رسید، 88 درصد کاهش یافته است.

در ماه سپتامبر، استارباکس گفت که اعضای استارباکس Rewards می‌توانند توکن‌های دیجیتال کلکسیونی یا NFT را به دست آورند و بخرند، سپس آن‌ها را در یک بازار با دیگر اعضای برنامه وفاداری، از طریق یک ابتکار آتی به نام استارباکس اودیسه بخرند و بفروشند. فناوری بلاک چین هر توکن را احراز هویت می کند و مالکیت آن را با تغییر در بازار دیجیتال شرکت دنبال می کند.

پلتفرم‌های موجودی وجود دارند که قابلیت‌های جستجوی NFT از جمله Opensea و NonFungible را ارائه می‌کنند.

سرمایه گذاران Thred شامل Valor، Kindergarten و Augeo و همچنین سهامداران Brightloom هستند.