• خانه
  • اخبار
  • مدیر عامل آمازون می گوید که این شرکت در حال مقابله با “نقاط دردناک 100 کارمند برتر” است.

مدیر عامل آمازون می گوید که این شرکت در حال مقابله با “نقاط دردناک 100 کارمند برتر” است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر عامل آمازون می گوید که این شرکت در حال مقابله با "نقاط دردناک 100 کارمند برتر" است.

مدیر عامل آمازون می گوید که این شرکت در حال مقابله با "نقاط دردناک 100 کارمند برتر" است.
اندی جسی در اجلاس brooztechnology 2021 صحبت می کند (عکس brooztechnology / کوین لیسوتا)

اندی جسی اولین نامه سالانه خود را به عنوان رئیس آمازون در صبح پنجشنبه به سهامداران منتشر کرد و سنت دیرینه جف بزوس، بنیانگذار آن را بر عهده گرفت.

به عنوان بخشی از نامه، جسی به نگرش کارکنان و ایمنی کارگران انبار پرداخت. جاسی نوشت: «ما تحقیق کرده‌ایم و فهرستی از 100 بهترین نقطه درد برای کارمندان را ایجاد کرده‌ایم و به طور سیستماتیک در حال حل آن‌ها هستیم.

ما با آمازون تماس گرفتیم تا لیستی از مهمترین نقاط دردناک را دریافت کنیم، اما این شرکت گفت که این اطلاعات را فاش نکرده است.

آمازون که سال گذشته بیش از 300000 نفر را استخدام کرد، برای ایمنی و درمان کارگران انبار زیر ذره بین است. CNBC گزارش داد، یک مطالعه اخیر نشان داد که کارگران این شرکت در سال گذشته دو برابر بیشتر از شرکت‌های رقیب آسیب دیدند و مجموع صدمات از سال 2020 تا 2021 افزایش یافت.

جاسی گفت که این شرکت “علاقه مند به بهبود بیشتر ایمنی در شبکه عملکرد خود، با تمرکز بر کاهش تنش، رگ به رگ شدن، سقوط و آسیب های استرس مکرر است.”

مدیر اجرایی گفت که سطح آسیب آمازون “گاهی اوقات اشتباه فهمیده می شود.” از نامه:

ما مشاغلی داریم که هر دو دسته «انبارداری» و «پیک و تحویل» را دارند. در ارقام عمومی اخیر در ایالات متحده، نرخ بروز گزارش شده ما کمی بالاتر از میانگین شرکای انبارداری ما (6.4 در مقابل 5.5) و کمی کمتر از میانگین برای همتایان پست و تحویل ما (7، 6 در مقابل 9.1) بود. این ما را در مقایسه با همتایان خود متوسط ​​می کند، اما تلاش نمی کنیم متوسط ​​باشیم. ما می خواهیم در کلاس بهترین باشیم.

جاسی گفت که زمانی که برای اولین بار به عنوان مدیرعامل شروع به کار کرد، زمان «قابل توجهی» را در مراکز اجرا و با تیم ایمنی شرکت گذراند و «امیدوار است که گلوله نقره‌ای وجود داشته باشد که بتواند به سرعت اعداد را تغییر دهد. من آن را پیدا نکردم، “او نوشت.

او به ابتکارات در حال انجام برای رسیدگی به این مشکل اشاره کرد، از جمله کفش‌ها و پوشیدنی‌های بهبود یافته که کارکنان را به حرکت خطرناک تشویق می‌کند.

“اما ما هنوز راه هایی در پیش داریم و به آن نزدیک می شویم، همانطور که با سایر تجربیات مشتری انجام می دهیم – به یادگیری، اختراع و تکرار تا زمانی که نتایج تحول آفرین بیشتری داشته باشیم ادامه خواهیم داد. جسی نوشت: «تا زمانی که خوشحال نشویم، خوشحال نخواهیم شد.

جسی پاسخ به مبارزه آمازون با اتحادیه در نیویورک را متوقف کرده است، جایی که گروهی از کارگران انبار آمریکایی هفته گذشته برای اولین بار در تاریخ این شرکت به تشکیل اتحادیه رأی دادند. در نامه ای سال گذشته، بزوس در مورد تلاش های اتحادیه جداگانه در انباری در بسمر، آلاباما اظهار نظر کرد.

نامه جسی کمی طولانی تر از نامه سال گذشته بزوس است که به مسائل مربوط به نگرش کارکنان و ایمنی کارگران نیز می پردازد.

سال گذشته، آمازون دو اصل جدید رهبری را اضافه کرد، از جمله “تلاش کنید تا بهترین کارفرمای روی زمین باشید”.

جاسی در نامه امسال نوشت: «ما به بهبود زندگی کارمندان خود نزدیک نیستیم.

در اوایل سال جاری، آمازون اعلام کرد که به عنوان بخشی از افزایش کلی در دستمزدی که برای کمک به افزایش حداکثری طراحی شده است، سقف بالای حقوق اولیه خود را به 350000 دلار برای کارکنان شرکت ها و کارمندان فناوری افزایش می دهد، از 160000 دلار قبل از آن. حفظ کارکنان موجود

جسی، که تابستان گذشته جایگزین بزوس به عنوان مدیر اجرایی شد، همچنین در نامه خود بر نحوه واکنش آمازون به همه‌گیری و ارائه برخی شاخص‌های به روز شده مرتبط با زنجیره تامین در حال گسترش تمرکز کرد. در پایان سال گذشته، این شرکت دارای 410 مرکز اعدام در سراسر جهان بود که بیش از 260000 راننده و 100 هواپیمای باربری آمازون ایر بسته‌ها را به درب مشتریان تحویل می‌دادند.

او نوشت: ما 25 سال اول آمازون را صرف ساختن یک شبکه پیاده سازی بسیار بزرگ کردیم و سپس مجبور شدیم آن را در 24 ماه گذشته دوبرابر کنیم تا تقاضای مشتریان را برآورده کنیم.

جسی همچنین هفت مولفه از رویکرد شرکت به «نوآوری تکراری» را فهرست کرد که به گفته او «برای هر تیم آمازون مشترک است». آنها عبارتند از:

  • سازندگان مناسب را استخدام کنید ما سازندگان را افرادی می‌دانیم که عاشق اختراع هستند، به تجربیات مشتری نگاه می‌کنند، آنچه را که برایشان خوب نیست تجزیه و تحلیل می‌کنند و برای کشف دوباره آن‌ها تلاش می‌کنند.»
  • سازندگان را در تیم هایی سازماندهی کنید که تا حد امکان تفرقه افکن و مستقل باشند تیم‌های تک رشته‌ای بهتر با نیازهای مشتریان خود آشنا می‌شوند، تمام ساعات بیداری خود را صرف فکر کردن در مورد آنها می‌کنند و زمینه و سرعتی را ایجاد می‌کنند تا به سرعت تکرار شوند.
  • به تیم ها ابزار مناسب و اجازه حرکت سریع بدهید – “سرعت برای هر کسب و کاری در هر مرحله از تکامل آن به طور نامتناسبی مهم است. آنهایی که کندتر از همتایان خود حرکت می کنند به مرور زمان ترک تحصیل می کنند.”
  • شما نیاز به ایمان کور دارید، اما بدون امید کاذب – “وقتی اختراع می کنید، ایده های جدیدی ارائه می کنید که مردم آنها را رد می کنند زیرا قبلا ساخته نشده اند (این ایمان کورکورانه است)، اما همچنین مهم است که عقب نشینی کنید و مطمئن شوید که برنامه ای قابل اجرا دارید که ما با آن همنوا خواهیم شد. با مشتریان (پرهیز از امیدهای واهی).
  • حداقل محصول جذاب (MLP) را تعریف کنید و برای تکرار سریع آماده باشید “محصول استارت آپی باید به اندازه کافی خوب باشد تا بتوانید از همان ابتدا دوست داشته باشید، اما در بخش های جدیدتر بازار، تیم ها اغلب بهتر است این MLP را به مشتریان ارائه دهند و آن را به سرعت تکرار کنند.”
  • جهت گیری بلندمدت را اتخاذ کنید – “ما می دانیم که اختراع تحول چندین سال طول می کشد و اگر شرط بندی های بزرگی انجام دهید که فکر می کنید می تواند تجربه مشتریان (و شرکت شما) را به طور قابل توجهی تغییر دهد، باید برای مدت طولانی در آن باشید وگرنه خیلی سریع تسلیم خواهید شد. “
  • برای شکست آماده شوید وقتی مشخص است که چیزی را منتشر کرده‌ایم که کار نمی‌کند، مطمئن می‌شویم که از چیزهایی که خوب پیش نرفت یاد می‌گیریم و سایت‌های فرود عالی را برای اعضای تیمی که عملکرد خوبی داشته‌اند ارائه می‌کنیم.» یا بهترین افراد شما تمایلی به انجام آن ندارند. روی ابتکارات جدید کار کنید.”

مدیرعامل همچنین AWS را تحت تأثیر قرار داد. دستگاه ها؛ Prime Video; ردپای کربن شرکت؛ تلاش او برای مسکن ارزان قیمت؛ و پروژه ماهواره ای آن در مدار پایین زمین کویپر.

جاسی روز پنجشنبه در مورد ارز دیجیتال با CNBC صحبت کرد و گفت که او مالک بیت کوین نیست و آمازون می تواند روزی NFT را بفروشد.

نامه سال 2021 را به طور کامل اینجا بخوانید.