• خانه
  • اخبار
  • مدیر حمل و نقل جدید سیاتل برای وسایل نقلیه الکتریکی، دورکاری، شاتل های شرکت و موارد دیگر

مدیر حمل و نقل جدید سیاتل برای وسایل نقلیه الکتریکی، دورکاری، شاتل های شرکت و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر حمل و نقل جدید سیاتل برای وسایل نقلیه الکتریکی، دورکاری، شاتل های شرکت و موارد دیگر

مدیر حمل و نقل جدید سیاتل برای وسایل نقلیه الکتریکی، دورکاری، شاتل های شرکت و موارد دیگر
گرگ اسپاتز، مدیر جدید دپارتمان حمل و نقل سیاتل. (عکس SDOT)

گرگ اسپاتز از زمانی که در سپتامبر از لس آنجلس برای به دست گرفتن سکان اداره حمل و نقل سیاتل نقل مکان کرد، مشغول یادگیری خانه جدیدش بود.

شخصی او فید توییتر پر از عکس‌هایی از جاده‌ها، پل‌ها و رستوران‌های سیاتل است که او با دوچرخه، پیاده‌روی و وسایل حمل‌ونقل عمومی شهر را کاوش می‌کند و از شهروندان دعوت می‌کند تا با او بیایند.

اسپاتز همچنین اولویت شماره یک خود را در سرمقاله سیاتل تایمز بیان کرد: ایمن تر کردن خیابان های سیاتل. یکی از اولین وظایف او این بود که دستور بازنگری در طرح Vision Zero شهر برای پایان دادن به مرگ و میر ناشی از ترافیک و صدمات جدی تا سال 2030 را بدهد.

اسپاتز مدیر اجرایی سابق و افسر ارشد پایداری دفتر خدمات خیابانی لس آنجلس است، جایی که او تلاش‌هایی را برای ایجاد شهر برای عابران پیاده، دوچرخه و حمل و نقل راحت‌تر انجام داد.

در مصاحبه ای با brooztechnology، Spotts در مورد اهمیت تعامل با جوامع، نحوه پشتیبانی بخش های فناوری و تجاری از حمل و نقل شهری، وسایل نقلیه الکتریکی و موارد دیگر صحبت می کند.

اسپاتز که قبل از روی آوردن به سیاست عمومی یک تجارت کوچک مدیریت استعداد موسیقی را تأسیس کرد، گفت: “من هم طرفدار سیاتل هستم و هم عامل تغییر از طرف سیاتل.”

مصاحبه زیر برای اختصار و وضوح ویرایش شده است.

رهبران کسب و کار و فناوری برای حمایت از حمل و نقل چه کاری می توانند انجام دهند؟

گرگ اسپاتز: یکی از دلایلی که من به اینجا آمدم این است که سیاتل در حال رشد است و رشد آن ناشی از نوآوری است. من هیجان زیادی در مورد نوآوری و حمل و نقل در این جامعه می بینم. فکر می کنم پتانسیل زیادی برای همکاری با هم وجود دارد.

به طور خاص، مردم می‌توانند به ما کمک کنند تا بفهمیم کار از راه دور به کجا می‌رود تا بتوانیم شبکه حمل و نقل را مطابق با آن برنامه‌ریزی کنیم.

همچنین، به کارکنان خود کمک کنید تا در روزهایی که به سر کار می آیند، بفهمند چگونه می توانند آنها را در مسیر حمل و نقل بازگردانند. ما به‌عنوان کارفرما باید چه کار کنیم تا مردم هنگام آمدن به محل کار، خودروی خود را به همراه نداشته باشند، و حتی ممکن است چیزهای دیگری مانند حمل‌ونقل کوچک، مانند اسکوتر و دوچرخه‌های الکترونیکی را با خود ادغام کنند.

Micromobility مایل آخر را سریعتر و سرگرم کننده تر می کند. و در حال حاضر، هنگامی که به کارمندان خود یک کارت ORCA می دهید (اجازه پرداخت حمل و نقل در منطقه سیاتل)، امکان استفاده از این گزینه های دیگر را فراهم نمی کند.

اگر بتوانید یک اپلیکیشن حمل و نقل بسازید، آن برنامه چیست؟

آیا عالی نیست اگر بتوانم یکی از این گزینه ها را در یک برنامه کارت انتخاب کنم و بلافاصله آن را سفارش دهم یا پیدا کنم و هزینه آن را پرداخت کنم؟ چیزی شبیه به یک اپلیکیشن omni-transit برای ساکنان شهر که چند وجهی هستند، بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

مدیر حمل و نقل جدید سیاتل برای وسایل نقلیه الکتریکی، دورکاری، شاتل های شرکت و موارد دیگر
گرگ اسپاتز. (عکس SDOT/Jeanné Clark)

در مورد اقدامات عقل سلیم که می تواند مرگ و میر ناشی از ترافیک جاده ای را کاهش دهد صحبت کنید.

این فقط عقل سلیم نیست. در واقع، این در مورد ارائه مقرون به صرفه ترین مداخلاتی است که زندگی را نجات می دهد. و باید داده محور و جامعه آگاه باشد.

اما یک چیزی که می توانم به شما بگویم این است که در جلسه اخیر مهندس راه ما از من پرسید: “چه زمانی قرار است مجوز بگیریم تا ایمنی را نسبت به صف یا تاخیر یا هر عامل دیگری در عملکرد سیستم جاده ای اولویت دهیم؟” و من گفتم: «امروز. اکنون. انجام دهید.”

در زمانی که ساختمان‌های اداری مرکز شهر تنها 35 تا 40 درصد اشغال شده‌اند، می‌توانیم تنظیماتی را برای زمان‌بندی سیگنال و سایر موارد با تمرکز بر ایمنی، نه ظرفیت ترافیک انجام دهیم.

نقش نیروی انتظامی چیست؟

وقتی ما افسران پلیس زیادی نداریم، استخدام پرسنل کنترل ترافیک سخت تر می شود. اما این مسئله اضافی نیز وجود دارد که چگونه اجرای قاچاق در طول تاریخ گاهی افراد رنگین پوست را به روش هایی ناعادلانه وارد سیستم عدالت کیفری کرده است. دوربین‌های خودکار ممکن است راهی برای ایجاد بازدارندگی بیشتر برای سرعت غیرمجاز بدون تأثیرات ناخواسته عادلانه اعمال انسانی باشد.

کدام شهرها را به دلیل زیرساخت های حمل و نقلشان تحسین می کنید؟

شهرهای زیادی هستند که من آنها را تحسین می کنم، از جمله سیاتل. یکی از دلایلی که من به اینجا نقل مکان کردم این بود که دو چیز در اینجا وجود داشت که واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد.

یکی در حال تخریب پل راهرو بزرگراه آلاسکا بود. من دیدم که چگونه محیط ساحلی به طور اساسی تغییر کرده است.

همچنین فکر می‌کردم محله کاملاً جدیدی که در South Lake Union ایجاد شده است، یک منظره خیابانی در سطح جهانی است: پیاده‌روهای عریض و باغ‌های بارانی، باریک شدن بخش ماشین‌های خیابان، و ادغام ترامواها. من زندگی در South Lake Union را انتخاب کردم زیرا محیط ساخته شده را در این نوع خیابان های انسانی تر دوست دارم.

“من معتقدم که دوران برنامه ریزان حمل و نقل که روی نقشه خط می کشند و سپس به جامعه می گویند که قرار است چه چیزی به دست بیاورند باید پایان یابد.”

برخی از درس‌هایی که در لس‌آنجلس آموخته‌اید و برای کار جدیدتان می‌گیرید چیست؟

دو چیز و آنها بسیار متفاوت است. من از ایجاد پروژه‌های مشترک با جوامع، به‌ویژه جوامع محروم لذت می‌برم. من بسیار مفتخرم که توانسته ام این کار را در انواع پروژه های بزرگ و کوچک انجام دهم. من معتقدم دوران برنامه ریزان حمل و نقل که روی نقشه خط می کشند و سپس به جامعه می گویند چه چیزی به دست خواهند آورد باید پایان یابد.

دوم، طی چندین سال گذشته، من پیشگام در پذیرش خودروهای بدون آلایندگی در ناوگان شهرداری بوده ام که از عملیات شهری و ساخت و ساز پشتیبانی می کند. من واقعاً مایلم بخشی از این تخصص رهبری را به ناوگان SDOT بیاورم و شاید به سایر ادارات شهر نیز کمک کنم.

نقش خودروهای برقی در شهر چیست؟

من ایده اندازه گیری مناسب وسیله نقلیه و سپس برقی کردن آن را دوست دارم. من واقعاً از یک SUV برقی 5000 پوندی که دو پوند پد تای تولید می کند، خوشم نمی آید. من ترجیح می دهم آن را توسط یک ربات کوچک 100 کیلوگرمی تحویل بگیرم. من این ایده را دوست دارم که نوع باتری هایی که امروز داریم، انواع فاکتورهای شکل جدیدی را برای انواع مختلف وسایل نقلیه باز می کند.

نظری در مورد شاتل های شرکتی دارید؟

در تورهای شنیداری من، اخیراً شخصی پرسید: اگر یک بیمارستان اتوبوس کوچکی داشته باشد که در اطراف جامعه حرکت می کند، آیا برای افراد دیگر امکان پذیر است که از این یک اتصال میکرو ترانزیت عالی استفاده کنند؟ و این یک سوال جالب برای شاتل های شرکتی نیز هست. به اشتراک گذاری منابع می تواند راهی برای کمک به ما برای حرکت به سمت ردپای کربن کمتر باشد.

مردم پیاده، اسکوتر، دوچرخه و ماشین چگونه می توانند کنار بیایند؟

من علاقه مند به ایجاد یک فضای عمومی هستم که مکانی دلپذیر، امن و منظم برای هر حالتی که در هر زمان انتخاب می کنید استفاده کنید. یک نمونه واقعا عالی پروژه خیابان مدیسون ما است که در آن ما در حال ساخت اتوبوس های حمل و نقل سریع با جزایر مرکزی اتوبوس سواری و خطوط دوچرخه محافظت شده هستیم. ما هندسه تقاطع های پنج طرفه را برای عبور ایمن تر عابران پیاده و دوچرخه سواران سازماندهی کرده ایم. این همان پروژه ای است که در آن ما واقعاً راهرو را تغییر می دهیم تا برای همه کاربران بهتر و هماهنگ تر عمل کند. و من این را بسیار هیجان انگیز می دانم.