• خانه
  • اخبار
  • مدیر استودیوی آمازون گیمز، مایک فرازینی، شرکت را ترک می کند

مدیر استودیوی آمازون گیمز، مایک فرازینی، شرکت را ترک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر استودیوی آمازون گیمز، مایک فرازینی، شرکت را ترک می کند

مدیر استودیوی آمازون گیمز، مایک فرازینی، شرکت را ترک می کند
مایک فراسینی (فایل brooztechnology)

مایک فراسینی، رئیس آمازون گیمز از سمت خود کناره گیری می کند.

بلومبرگ گزارش داد که فراسینی به کارمندان آمازون گفته است که برای تمرکز بر خانواده اش ترک می کند.

فرازینی از سال 2009 پیشرو در تجارت بازی آمازون بوده است. او پس از نزدیک به 18 سال پس از اینکه مسیر خود را از مدیر محصول به مدیر موقعیت در بخش کتاب آمازون و معاون رئیس بازی آمازون انجام داد، کل شرکت را ترک کرد.

کل داستان دوران فرازینی در بازی‌های آمازون، داستانی است که بسیار دیر موفق بوده است. این شرکت در شش ماه گذشته با اکشن-MMORPG به دو موفقیت چشمگیر دست یافته است دنیای جدید (اگرچه شکوفه به سرعت از روی این گل رز افتاد) و کره ای هاک و کلاه وارداتی تابوت گمشده.

با این حال، قبل از آن، فراسینی سال‌ها با شکست‌های خاصی روبرو شد، از جمله لغو عجیب قهرمان تیراندازی بسیار هیجان‌زده 2020. بوته، که ابتدا از بازار خارج شد، سپس بتای دوم را پشت سر گذاشت و سرانجام لغو شد.

بسیاری از مشکلات توسعه بازی آمازون دقیقاً در پای فراسینی قرار گرفته است، که بیشتر در مقاله بلومبرگ در سال 2021 شناخته شده است، “Amazon می تواند تقریباً هر کاری بکند جز یک بازی ویدیویی خوب.” او فرازینی را به عنوان یک تازه وارد در صنعت بازی معرفی می کند که با وجود استخدام استعدادها در این زمینه، تمایل دارد به شیوه ای خاص در آمازون بازی کند.

با این حال، به نظر می رسد استقامت خالص حداقل بخشی از وضعیت بازی های آمازون را معکوس کرده است و خروج ناگهانی Frazzini در جمعه شب را شگفت انگیز کرده است.

ما با آمازون تماس گرفته‌ایم تا بیانیه‌ای در مورد گام‌های آتی بخش بازی‌های آن ارائه دهیم و زمانی که پاسخی دریافت کنیم، این قطعه را به‌روزرسانی خواهیم کرد.