• خانه
  • اخبار
  • مدیر ارشد پایداری جدید مایکروسافت از کاخ سفید، VC و تخصص حقوقی استفاده خواهد کرد

مدیر ارشد پایداری جدید مایکروسافت از کاخ سفید، VC و تخصص حقوقی استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر ارشد پایداری جدید مایکروسافت از کاخ سفید، VC و تخصص حقوقی استفاده خواهد کرد

مدیر ارشد پایداری جدید مایکروسافت از کاخ سفید، VC و تخصص حقوقی استفاده خواهد کرد
ملانی ناکاگاوا، مدیر ارشد پایداری مایکروسافت. (عکس از مایکروسافت)

مایکروسافت امروز اعلام کرد که ملانی ناکاگاوا از ماه آینده به عنوان مدیر ارشد پایداری خود شروع به کار خواهد کرد. او تیم پایداری شرکت را رهبری می کند و به رئیس مایکروسافت، برد اسمیت گزارش می دهد.

آخرین نقش ناکاگاوا در شورای امنیت ملی دولت بایدن به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و مدیر ارشد آب و هوا و انرژی بود. او در کار خود با ابتکارات آب و هوایی بین المللی و داخلی سروکار داشت.

جان کری، فرستاده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور آب و هوا، گفت: «ملانی ناکاگاوا فردی است که بیش از یک دهه در زمینه آب و هوا و انرژی به او اعتماد داشتم و او شریک بزرگی در کاخ سفید برای تیم من و من بود. یک بیانیه .

مایکروسافت خود را به عنوان یک رهبر شرکتی در مبارزه با تغییرات آب و هوایی، تعیین اهداف کربنی جسورانه – دستیابی به بی‌طرفی کربن تا سال 2030 و کربن منفی تا سال 2050 – و رهبری تلاش‌های ملی و بین‌المللی برای پیشبرد پیشرفت خصوصی و عمومی تثبیت کرده است.

ناکاگاوا در مصاحبه ای با brooztechnology گفت که مشتاقانه منتظر همکاری با تیم با استعداد این شرکت و استفاده از فناوری آن است.

او گفت: “بخش خصوصی منابع منحصر به فردی دارد که می تواند از ابتکارات نوآورانه برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و هدایت جهان از بحران آب و هوا حمایت کند.”

علیرغم دستیابی به مزایای آب و هوایی در برخی مناطق، نرم افزار و غول ابری مستقر در ردموند واقع در واشنگتن، پس از دو سال کاهش ردپای خود، 21 درصد افزایش انتشار کربن خود را در سال 2021 گزارش کردند.

اسمیت در یک پست وبلاگی استخدام ناکاگاوا را اعلام کرد و گفت که CSO جدید “در یک زمان حساس” به آن ملحق می شود.

اسمیت نوشت: «در حالی که من از پیشرفت خود راضی هستم، باید حرکت خود را تسریع کنیم و کار آب و هوایی خود را بیشتر گسترش دهیم.

ناکاگاوا قبل از سمت خود در شورای امنیت ملی، به مدت نزدیک به چهار سال به عنوان مدیر استراتژی آب و هوای پایتخت پرینس ویل مشغول به کار بود. شرکت سرمایه گذاری مستقر در سانفرانسیسکو از شرکت های در مرحله رشد حمایت می کند که بسیاری از آنها در فضای فناوری آب و هوا هستند.

رزومه او شامل سایر سمت های دولتی در وزارت خارجه ایالات متحده و کار به عنوان وکیل برای شورای غیرانتفاعی دفاع از منابع طبیعی است.

واقعاً چه چیزی مرا در مورد آن هیجان زده می کند [Microsoft] نقش این است که از تمام عضلات حرفه ای من استفاده می کند. کار با شرکت های فناوری و افزایش نوآوری های آنها؛ و تعامل با جوامع و سازمان های غیر انتفاعی.

مجموعه گسترده ای از مهارت ها برای رسیدگی به ابتکارات پایدار پایدار مایکروسافت مورد نیاز است که اسمیت در پست خود به آن اشاره کرد:

  • تا سال 2030، این شرکت قصد دارد کربن خنثی شود، آب تمیز بیشتری نسبت به مصرف خود داشته باشد و در عین حال از تنوع زیستی بهره مند شود، زباله تولید کند.
  • به مشتریان خود فناوری های پایداری را ارائه دهید، از جمله Microsoft Cloud for Sustainability.
  • برای حمایت از سیاست‌های آب و هوایی، داده‌ها، حسابداری، مهارت‌ها و سایر تلاش‌ها، با دولت‌ها، مشاغل و سازمان‌های غیرانتفاعی شریک شوید.

ناکاگاوا سکان هدایت را از لوکاس جوپا، که اولین مدیر ارشد محیط زیست مایکروسافت در سال 2018 شد، می گیرد. این شرکت گفت، علی رغم تغییر عنوان، نقش ها مشابه خواهند بود.

جوپا در سال 2010 به عنوان یک بوم شناس محاسباتی به مایکروسافت پیوست و به نظارت بر بلندپروازانه ترین اقدام اقلیمی شرکت تا به امروز، از جمله تعیین اهداف انتشار و راه اندازی یک صندوق نوآوری آب و هوای 1 میلیارد دلاری کمک کرد. جوپا در سپتامبر برای ایفای نقش در یک شرکت سهام خصوصی جدید به نام سرمایه گذاری هاولی ترک کرد.