منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مدیر اجرایی سامسونگ به دلیل عملکرد محدود گوشی های گلکسی عذرخواهی کرد

مدیر اجرایی سامسونگ به دلیل عملکرد محدود گوشی های گلکسی عذرخواهی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر اجرایی سامسونگ به دلیل عملکرد محدود گوشی های گلکسی عذرخواهی کرد

در پنجاه و چهارم نشست سالانه سهامدار سامسونگ الکترونیکس اوایل دیروز، جی اچ هان، مدیرعامل سامسونگ را به دلیل مشکلات ناشی از محدودیت های ایجاد شده بازداشت کرد. سرویس بهینه سازی بازی (GOS) گلکسی اس 22 از سهامداران عذرخواهی کرد. او گفت که این شرکت نتوانست نگرانی های مشتری در مورد عملکرد برنامه ها و بازی ها را درک کند.

مدیر عامل سامسونگ بابت مشکل GOS عذرخواهی کرد

HOS گفت که GOS فقط برای بهینه سازی عملکرد گوشی های هوشمند طراحی شده است. او همچنین این اتهامات را رد کرد و گفت که GOS بخشی از تلاش های بیش از حد این شرکت برای کاهش هزینه ها بوده است. هان گفت که سامسونگ کیفیت دستگاه های خود را برای کاهش هزینه ها کاهش نمی دهد.

چند هفته پس از عرضه سری گلکسی 22، مشخص شد که هر سه گوشی این خانواده با سرویس بهینه سازی بازی (GOS) از پیش نصب شده اند که عملکرد بیش از 1000 برنامه و بازی را کاهش می دهد. مشتریان پس از اطلاع از غیرفعال بودن GOS شروع به شکایت از سامسونگ در این مورد کردند. سایر گوشی های هوشمند نسل اول اسنپدراگون 8 عملکرد بهتری نسبت به گلکسی اس 22 این شرکت داشتند.

مدیر عامل سامسونگ بابت مشکل GOS عذرخواهی کرد

مدیر عامل سامسونگ بابت مشکل GOS عذرخواهی کرد

زمانی که این مشکل به یک روند جهانی تبدیل شد، سامسونگ او پاسخ داد GOS فقط عملکرد بازی را محدود می کند و از داغ شدن بیش از حد دستگاه های Galaxy جلوگیری می کند. چند هفته بعد شرکت نرم افزار جدید را به روز کنید صادر شده که به کاربران اجازه می دهد GOS را غیرفعال کنند. با این حال، این به روز رسانی تنها به چند کشور رسیده است.

برخی از مشتریان هنوز شکایت دارند که باید بتوانند GOS را به طور کامل حذف کنند. FTC (کمیسیون تجارت منصفانه) کره جنوبی قبلاً بررسی هایی را آغاز کرده است که آیا سامسونگ نتوانسته عملکرد مطلوب گلکسی S22 را ارائه دهد.

نظر شما در مورد عذرخواهی مدیر عامل سامسونگ برای مشکلات GOS چیست؟