• خانه
  • اخبار
  • مدیرعامل Techstars برای راه اندازی شتاب دهنده در شرایط رکود. نکاتی برای بنیانگذاران؛ و بیشتر

مدیرعامل Techstars برای راه اندازی شتاب دهنده در شرایط رکود. نکاتی برای بنیانگذاران؛ و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیرعامل Techstars برای راه اندازی شتاب دهنده در شرایط رکود. نکاتی برای بنیانگذاران؛ و بیشتر

مدیرعامل Techstars برای راه اندازی شتاب دهنده در شرایط رکود. نکاتی برای بنیانگذاران؛ و بیشتر
Maelle Gavet، مدیر عامل Techstars در استارتاپ هال دانشگاه واشنگتن، جایی که Techstars Seattle در آن مستقر است. (عکس از brooztechnology / Taylor Soper)

Maelle Gavet در دوران رکود اقتصادی زندگی و کار کرده است، هم به عنوان یک کارآفرین تازه کار و هم به عنوان مدیر عامل یک شرکت فناوری. و آنچه در افق است را دوست ندارد.

او گفت: «اقتصاد در حال ذوب شدن است و ما شاهد بازنشانی گسترده بازار، به ویژه در صنعت فناوری هستیم.

اما Gavet، مدیر عامل سابق Priceline و Compass، که سال گذشته مدیرعامل Techstars شد، نیز فرصتی را می بیند.

او گفت: «ما به بنیان‌گذاران کمک می‌کنیم تا مشاغل پایدار و پایدار بسازند و آنها را برای دور بعدی آماده کنند. «فرمول ما در طول بحران اقتصادی حتی بیشتر مرتبط است.

brooztechnology این هفته در سیاتل، جایی که او در حال بازدید از نیویورک برای یک سری رویدادهایی بود که توسط Techstars برگزار می شد، مصاحبه کرد. از زمان راه اندازی در سال 2006، نزدیک به 3000 استارت آپ از طریق شتاب دهنده های 3 ماهه Techstars استفاده کرده اند.

Techstars در سال 2010 به سیاتل گسترش یافت و از آن زمان تاکنون بیش از 130 شرکت از این برنامه استفاده کرده اند. آنها با هم بیش از 2.5 میلیارد دلار سرمایه خصوصی جمع آوری کرده اند. فقط کلاس 2011 سه تک شاخ تولید کرد.

گاوت گفت: «سیاتل یک اکوسیستم فوق العاده حیاتی دارد.

قبل از تصدی مسئولیت از Techstars، Gavet قبلاً به عنوان مدیر عامل در غول املاک و مستغلات Compass خدمت می کرد. او همچنین مدیر عامل بزرگ‌ترین سایت تجارت الکترونیک روسیه، OZON.ru بود و در سال 2020 کتابی به نام «تک شاخ‌ها: مشکل همدلی با فناوری پیشرفته و نحوه رفع آن» منتشر کرد.

مدیرعامل Techstars برای راه اندازی شتاب دهنده در شرایط رکود. نکاتی برای بنیانگذاران؛ و بیشتر

ما از گاوت خواستیم تا در بحبوحه رکود فعلی به کارآفرینان توصیه کند. چرا Techstars بر بنیانگذاران کم نمایندگی تمرکز می کند. و بیشتر. مصاحبه برای اختصار و وضوح ویرایش شد.

brooztechnology: متشکرم که با ما صحبت کردید، Maelle. در حال حاضر به بنیانگذاران چه می گویید؟

مایل گاوت: واقعیت این است که تعداد بسیار کمی از بنیانگذاران این نوع افول را پشت سر گذاشته اند. ما زمان زیادی را صرف صحبت در مورد آگاهی عمومی از آنچه در حال حاضر در جهان در حال رخ دادن است، می کنیم. ما به آنها کمک می کنیم تا در مورد جریان نقدینگی خود و چگونگی کاهش پول سوزی و ایجاد تسهیلات نقدی اضافی فکر کنند. ما هنوز دور برگشت را ندیده‌ایم، اما فکر می‌کنم خواهد آمد. ما بنیانگذاران را برای چیزی که به احتمال زیاد یک نبرد دستی جمع آوری کمک مالی خواهد بود آماده می کنیم.

منظورت چیه؟

همیشه استثناهایی وجود دارد، اما جمع آوری کمک های مالی در 18 ماه گذشته عموماً نسبتاً آسان بوده است. ما اکنون به وضعیت عادی‌تری برمی‌گردیم، که جمع‌آوری سرمایه شش تا نه ماه طول می‌کشد و شما یک بررسی دردناک را پشت سر می‌گذارید. اما بازار به طور کامل متوقف نخواهد شد. صنعت VC هنوز پول زیادی برای پیاده سازی دارد. و با کاهش نمرات، رویکرد فرصت طلبانه بسیاری از آنها وجود دارد.

ما بنیانگذاران را برای چیزی که احتمالاً یک نبرد دستی جمع آوری کمک مالی است آماده می کنیم.»

Techstars 16 سال است که وجود دارد. سس راز چیست؟

Techstars بر اساس یک اصل اساسی ساخته شده است: اول بدهید. این ایده ای است که ابتدا می دهید، از جوامع حمایت می کنید، اکوسیستم ها را ایجاد می کنید، به کارآفرینان کمک می کنید تا موفق شوند، و در طول مسیر همه چیز بهتر خواهد شد. و اکنون Techstars یکی از بزرگترین سرمایه گذاران پیش از راه اندازی در جهان است.

وقتی صحبت از صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر می شود، ما شریک هستیم. ما به کارآفرینان کمک می‌کنیم که شکاف‌ها را پر کنند و کسب‌وکاری بسازند که بتواند توسط VC پشتیبانی شود، و این کار را در مقیاس بزرگ انجام می‌دهیم. ما کارهایی را انجام می دهیم که اکثر توالت ها به دلیل ساختارشان مجهز نیستند.

در مورد تعهد Techstars به ​​حمایت از کارآفرینان با عملکرد ضعیف به ما بگویید.

این برای تجارت خوب است. بنیان‌گذاران کم‌سرپرستی هستند که پتانسیل باورنکردنی دارند و تعداد کمی از مردم به نیازهایشان اهمیت می‌دهند. دنیای سرمایه گذاری فناوری روی همین استخر شنا متمرکز شده است. ما روی اقیانوس تمرکز می‌کنیم و به بنیان‌گذاران کمک می‌کنیم بلیت خود را برای استخر دریافت کنند و بدانند وقتی به آنجا می‌رسند چگونه رفتار کنند.

از نقطه نظر مالی، بزرگترین مزیت از جیب هایی است که کشف نشده و پشتیبانی نمی شوند. بیایید بنیان‌گذارانی را پیدا کنیم که به آن توجهی که شایسته آن است نمی‌شوند و از آنها حمایت کنیم.

به سیاتل فکر می کنید؟

یافتن اکوسیستم دوستانه‌تر برای کارآفرینان، هم از نظر افراد و زیرساخت‌ها و هم علاقه واقعی به نوآوری، دشوار است. و سیاتل این کار را به روشی انجام می دهد که در سیلیکون ولی نیست. چیزی در سیاتل وجود دارد که دوستانه تر است. این یک گفتگوی واقعی درباره تأثیری است که ما به طور جمعی هنگام ساخت و حمایت از شرکت ها داریم.

درخواست‌ها برای چهاردهمین Techstars Seattle Cohort باز هستند. چه توصیه ای برای بنیانگذارانی دارید که می خواهند درخواست دهند؟

قبل از ورود به فرآیند درخواست با ما صحبت کنید. در مورد آنچه که روی آن کار می کنید و در مورد چه چیزهایی هیجان زده هستید با ما صحبت کنید. مشکلی که سعی در حل آن دارید چیست که آنقدر بزرگ و مهم است که حاضرید 10 سال از زندگی خود را برای حل آن فدا کنید؟ و نظرت در مورد تیمت چیه؟ تیمی که می خواهید جمع کنید چیست؟ ما عمیقاً به روابط انسانی به عنوان منبع موفقیت اعتقاد داریم.