• خانه
  • اخبار
  • مدل های Samsung Galaxy A13 و A23 4G احتمالاً با نمایشگر BOE در دسترس خواهند بود

مدل های Samsung Galaxy A13 و A23 4G احتمالاً با نمایشگر BOE در دسترس خواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدل های Samsung Galaxy A13 و A23 4G احتمالاً با نمایشگر BOE در دسترس خواهند بود

ماه گذشته در ترنجی برای شما نوشتیم که مدل 4G گوشی هوشمند گلکسی سامسونگ A13 و A23 در هند و سایر بازارهای جهانی راه اندازی شد. تاکنون منابع می‌گویند که این دستگاه‌ها دارای نمایشگرهای ساخت سامسونگ هستند، اما ممکن است به زودی تغییر کند.

مطابق با منبعسازنده نمایشگر چینی BOE گوشی های هوشمند سری گلکسی A13 و A23 را از می 2022 به جای سامسونگ عرضه خواهد کرد.

سامسونگ گلکسی A13 و A23 از صفحه نمایش 6.6 اینچی LCD با رزولوشن 1080 در 2408 پیکسل و نسبت تصویر 20:9 با نرخ تازه سازی 60 هرتز استفاده می کنند.

سامسونگ می تواند برای رفع نیازهای خود به نمایشگرهای BOE روی بیاورد

سامسونگ می تواند برای رفع نیازهای خود به نمایشگرهای BOE روی بیاورد

BOE ممکن است به زودی تولید نمایشگر برای پرچمداران سامسونگ را آغاز کند

ساخت پنل نمایشگر برای سامسونگ میان رده تمام ماجرا نیست. همانطور که خودی های صنعت گفته اند، سامسونگ به BOE پیشنهاد کرده است که نمایشگرهای نسل بعدی گوشی های هوشمند پرچمدار این شرکت را نیز تولید کند. البته همانطور که احتمالا می دانید پرچمداران سامسونگ دارای پنل های اولد با فناوری LTPO هستند. از این رو سامسونگ برای رعایت استانداردهای خود از شرکت چینی BOE خواست ابتدا فناوری خود را برای تایید کارشناسان سامسونگ ارائه دهد. کارشناسان می‌گویند رعایت الزامات کیفیت فنی، مانند شوک‌های حرارتی و آزمایش‌های عمر، منجر به شکست یا شکست این معامله احتمالی بین سامسونگ و BOE می‌شود.

سامسونگ می تواند برای رفع نیازهای خود به نمایشگرهای BOE روی بیاورد

دلیل اقدامات اخیر سامسونگ چیست؟

همانطور که احتمالا می دانید، سامسونگ در حال حاضر بزرگترین تامین کننده نمایشگرهای تاشو برای شرکت های مختلف است. بنابراین غول کره ای ممکن است به دنبال آزادسازی بخشی از ظرفیت تولید خود برای پنل های تاشو با برون سپاری پنل های LCD و OLED معمولی باشد. و این برون سپاری احتمالا با شرکت چینی BOE خاتمه خواهد یافت. BOE یکی از تولیدکنندگان اصلی نمایشگرهای پیشرو و میان رده هواوی در چند سال گذشته بوده است.

در مورد محصولات صدفی آینده سامسونگ، شایعه شده است که سامسونگ گلکسی زد فولد 4 به طور خاص در ماه آگوست امسال رونمایی خواهد شد. همچنین گفته می شود که این گوشی تلفن هوشمند تاشو Google Pixel Notepad را در سه ماهه سوم سال 2022 عرضه خواهد کرد. بنابراین سامسونگ احتمالاً به تمام ظرفیت تولیدی که می تواند ارائه دهد نیاز دارد. این ظرفیت برای تامین نیاز داخلی این شرکت و همچنین نیاز سایر شرکت ها مورد نیاز است.

نظر شما در مورد احتمال این اقدام سامسونگ در آینده نزدیک چیست؟ آیا از او استقبال می کنید؟