• خانه
  • اخبار
  • مدارس دولتی سیاتل ChatGPT را ممنوع کرد. حوزه “نیازمند تفکر و کار اصیل از دانش آموزان است”

مدارس دولتی سیاتل ChatGPT را ممنوع کرد. حوزه “نیازمند تفکر و کار اصیل از دانش آموزان است”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدارس دولتی سیاتل ChatGPT را ممنوع کرد. حوزه "نیازمند تفکر و کار اصیل از دانش آموزان است"

مدارس دولتی سیاتل ChatGPT را ممنوع کرد. حوزه "نیازمند تفکر و کار اصیل از دانش آموزان است"
(عکس بزرگ)

مدارس دولتی سیاتل در حال پیوستن به تعداد فزاینده ای از مناطق مدرسه هستند که ChatGPT، ربات چت طبیعی زبان OpenAI را که در هفته های اخیر توجه گسترده ای را به خود جلب کرده است، ممنوع می کنند.

ChatGPT به دلیل توانایی آن در پاسخگویی سریع به درخواست های پیچیده و ایجاد فورا محتوا مورد تحسین قرار گرفته است.

اما همچنین باعث ایجاد اضطراب در بین مربیان می شود، آنها نگران هستند که دانش آموزان از این فناوری برای انجام تکالیف خود استفاده کنند.

تیم رابینسون، سخنگوی مدارس دولتی سیاتل در ایمیلی به brooztechnology گفت که SPS در ماه دسامبر ChatGPT را در تمام دستگاه‌های مدرسه مسدود کرد.

او گفت: «مثل همه مناطق مدرسه، مدارس دولتی سیاتل تقلب را مجاز نمی دانند و نیاز به فکر و کار اصلی دانش آموزان دارد.

رابینسون گفت که منطقه همچنین دیگر “ابزارهای تقلب” را مسدود می کند.

سایر مناطق مدرسه در نیویورک و لس آنجلس ChatGPT را مسدود کرده اند، که همچنین به دلیل ارائه پاسخ های نادرست توجه را به خود جلب کرده است.

نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد کالج‌ها و دانشگاه‌ها نسبت به ممنوعیت ChatGPT بی‌میل هستند و اساتید در عوض دروس خود را تغییر می‌دهند. ما با دانشگاه واشنگتن در مورد موضع آن در مورد ChatGPT تماس گرفته‌ایم و پس از شنیدن پاسخ، این داستان را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

بن تالسما، متخصص راه حل های یادگیری برای یک سازمان آموزشی با هدف غیرکشاورزی، خاطرنشان کرد: برخی معتقدند که این فناوری می تواند تجربه یادگیری را با اجازه دادن به معلمان برای “مدل سازی مفاهیمی که می خواهند دانش آموزان درک کنند” و ارائه بازخورد قبلی در مورد کار دانش آموزان افزایش دهد.

مارک واتکینز، استاد دانشگاه می سی سی پی می نویسد: «دانشجویان، و احتمالاً شما، شروع به استفاده از این فناوری برای تقویت فرآیند نوشتن خواهید کرد، نه جایگزین کردن آن».

کوین راس، ستون نویس نیویورک تایمز، گفت که ممنوع کردن ChatGPT در مدارس به هدف مورد نظر خود نمی رسد زیرا دانش آموزان از طریق دستگاه های شخصی خود به سایت دسترسی پیدا می کنند و چت ربات های بیشتری در دسترس خواهند بود. او پیشنهاد کرد که مدارس باید از ChatGPT استفاده کنند «روشی که با ماشین‌حساب‌ها رفتار می‌کنند – اجازه می‌دهند برای برخی از تکالیف اما در برخی دیگر نه، و بپذیرند که اگر دانش‌آموزان شخصاً با دستگاه‌هایشان تحت نظر قرار نگیرند، احتمالاً از یکی استفاده می‌کنند».

TechCrunch گزارش داد که OpenAI، استارت‌آپ تحت حمایت مایکروسافت پشت ChatGPT، در حال بررسی راه‌هایی برای شناسایی متن تولید شده توسط ChatGPT است. دیگران قبلاً برنامه هایی برای این کار ایجاد کرده اند.

این ابزارها می‌توانند به ارزیابی اینکه آیا یک انسان یا یک روبات کار را انجام داده‌اند، کمک می‌کنند، خطی که با بهبود فناوری هوش مصنوعی و در دسترس‌تر شدن آن به طور فزاینده‌ای محو می‌شود.