• خانه
  • اخبار
  • محدودیت های ارسال پیام ها در واتس اپ عمومی خواهد شد

محدودیت های ارسال پیام ها در واتس اپ عمومی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
محدودیت های ارسال پیام ها در واتس اپ عمومی خواهد شد

حدود سه سال پیش، واتس اپ ارسال پیام ها به تعداد زیادی از مخاطبان را به عنوان محدودیتی برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست معرفی کرد. این ویژگی فقط به صورت تجربی در برزیل استفاده شده است. به نظر می رسد اکنون این شرکت قصد دارد قابلیت مورد نظر را به صورت کلی و برای تمامی کاربردهای خود ارائه دهد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا به نقل از WABetaInfo، عملکرد محدودسازی ارسال پیام ها در آپدیت جدید در اختیار کاربران قرار می گیرد. این قابلیت به ترتیب در نسخه بتای واتس اپ 22.7.0.76 و نسخه 2.22.8.11 برای نسخه های iOS و اندروید موجود است. این محدودیت برای جلوگیری از انتشار هرزنامه و اطلاعات نادرست با ارسال پیام به بیش از یک گروه در نظر گرفته شده است.

بر اساس این محدودیت، کاربران واتس‌اپ فقط می‌توانند پیام‌های فوروارد شده را به یک مخاطب فوروارد کنند. البته این قابلیت در برزیل برای پیام هایی که چندین بار فوروارد می شدند متفاوت بود. پیام هایی که برای بار اول فوروارد می شوند فقط برای 5 تماس و در حالت دوم فقط یک بار ارسال می شوند. در نسخه جدید علاوه بر محدودیت در ارسال پیام ها، شاهد ویژگی دیگری به نام تب Communities هستیم. در این قسمت کاربران می توانند گروه های مختلف و مورد نظر را به صورت جداگانه جمع آوری کنند. یکی دیگر از قابلیت هایی که احتمالا در آینده در دسترس خواهد بود، ارسال محتوای چندرسانه ای به گیرندگان مختلف است.