محبوب ترین رنگ آیفون 13 کدام است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
محبوب ترین رنگ آیفون 13 کدام است؟

افراد زیادی هستند که رنگ های معمولی گوشی خود را دوست دارند. علاوه بر این افراد، برخی نیز به دنبال رنگ های خاص هستند. این سلیقه خاص این افراد، اپل را مجبور کرد تا علاوه بر رنگ های کلاسیک، از رنگ بندی خاصی برای گوشی های سری 13 خود استفاده کند که اندکی روی قیمت آیفون تاثیر گذاشت. ابتکار اپل قدرت انتخاب افراد با سلیقه و سبک خاص را افزایش داده است.

رنگ آمیزی مینی آیفون 13 و آیفون 13

مانند تفاوت قیمت آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس با سری 13 و مینی، رنگ آنها نیز متفاوت است. اپل در اقدامی خلاقانه رنگ های آیفون 13 و آیفون 13 مینی را نسبت به سری های قبلی متنوع کرد و آن ها را در 5 رنگ مختلف قرمز، ستاره ای (سفید)، نیمه شب (مشکی)، آبی و صورتی عرضه کرد.

رنگ آمیزی مینی آیفون 13 و آیفون 13جالب است بدانید که طبق گزارش های رسمی، بدیهی است که محبوب ترین رنگ در بین طرفداران اپل، صورتی است.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که رنگ های سری جدید آیفون کاملا شبیه به سری های قبلی اپل است، اما اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که این رنگ ها تنها سایه هایی از رنگ های گذشته هستند. به همین دلیل، آنها عمدتا مات هستند. می توان گفت تنها رنگ قرمز این سری شباهت زیادی به سری قبل دارد.

در ادامه این رنگ ها را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد:

  • اگرچه رنگ قرمز سری جدید شبیه به سری های قبلی است، اما در این سری اپل سعی کرد رنگ بدنه را بیشتر نشان دهد.
  • استارلایت که در سری قبلی جایگزین رنگ سفید شد، رنگی گرم دارد که بیشتر شبیه رنگ کرم مرواریدی است. علاوه بر این، بدنه آلومینیومی گوشی تاثیر بسیار خوبی برای گرمتر به نظر رسیدن دارد. برخی از تلفن ها دارای لبه های آلومینیومی طلایی هستند، در حالی که برخی دیگر دارای لبه های مات و شامپاین هستند. این موضوع باعث شده تا رنگ نور ستاره آیفون 13 تفاوت هایی داشته باشد به نحوی که طراحی آن را بسیار نزدیک به سری پرو کرده است. برخی نیز بر این باورند که ابتکار اپل بر قیمت فعلی آیفون بی تاثیر نخواهد بود.
  • Midnight یک رنگ کاملاً جدید است که جایگزین سیاه می شود و بیشتر به رنگ آبی-بنفش دیده می شود.
  • اگرچه در سری قبلی آیفون شاهد رنگ آبی بودیم. اما رنگ آبی آیفون 13 گرمتر و روشن تر و با نوارهای فیروزه ای است.
  • رنگ صورتی در سری جدید روشن تر و شبیه به رنگ آب نبات ها است. این رنگ جایگزین رنگ بنفش در سری قبلی شد.

گرین به طور کامل از سری جدید حذف شد زیرا سال گذشته کمترین محبوبیت را داشت. اما پس از مدتی اپل آن را به اکوسیستم گوشی خود بازگرداند.

رنگ بندی آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرومکس را بررسی کنید

همانطور که قیمت آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس با قیمت آیفون 13 و آیفون 13 مینی متفاوت است، رنگ آنها نیز متفاوت است.

هر دو مدل (پرو و ​​پرومکس) در پنج رنگ گرافیکی سیرا طلایی، طلایی، نقره ای و آبی موجود هستند. همچنین شاهد سه رنگ گرافیکی طلایی و نقره ای در سری های قبلی بودیم. بنابراین می توان گفت که Sierra Blue نسخه جدیدی است که برای مدل های Pro و Promex ارائه شده است.

  • چه رنگی برای آیفون بهتر استآبی سیرا که رنگی بسیار شیک و زیباست در واقع جایگزین رنگ آبی سری قبل شد. جالب است بدانید اپل رنگ آبی سری قبلی را «آبی اقیانوس» معرفی کرد. آبی سیرا در واقع سایه ای از آبی دارد.
  • توجه داشته باشید که رنگ نقره ای در سری Pro به رنگ بدنه نقره ای اشاره دارد و رنگ بدنه در پشت گوشی سفید است.
  • رنگ گرافیکی سری پرو شباهت های زیادی با رنگ خاکستری کیهانی نسل قبل دارد.

چه رنگی برای آیفون بهتر است؟

یکی از مواردی که در هنگام خرید باید در نظر داشته باشید این است که ببینید چه رنگی برای قاب می خواهید. رنگ گوشی خود را متناسب با رنگ قاب گوشی انتخاب کنید.

اگر قصد استفاده از فریم های رنگی را دارید، رنگ های خنثی تری مانند Midnight یا Starlight در آیفون 13 و رنگ های نقره ای یا خاکستری در سری Pro و Promex را پیشنهاد می کنیم.

شروع قیمت آیفون 13 پرو: از حدود 34.000.000 تومان

شروع قیمت آیفون 13 پرو مکس: از 40.200.000 تومان

در آخر پیشنهاد می کنیم با توجه به قیمت فعلی آیفون، در انتخاب رنگ دقت کنید و آن را دقیقا مطابق با سلیقه خود (و نه آنچه جامعه به شما می گویند) انتخاب کنید.

محبوب ترین رنگ آیفون 13 کدام است؟