منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • محبوبیت گلکسی اس 22 اولترا نشان می دهد که حذف گلکسی نوت تصمیم درستی است

محبوبیت گلکسی اس 22 اولترا نشان می دهد که حذف گلکسی نوت تصمیم درستی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
محبوبیت گلکسی اس 22 اولترا نشان می دهد که حذف گلکسی نوت تصمیم درستی است

همانطور که می دانید، سامسونگ به طور رسمی پایان سری نوت را اعلام کرده و یک قلم به سری S اضافه کرده است.برخی این تصمیم را اشتباه می دانستند، اما محبوبیت گلکسی اس 22 اولترا نشان می دهد که حذف گلکسی نوت راه حل درستی است. اس ترنجی با من باش.

محبوبیت گلکسی اس 22 اولترا به چه معناست؟!

سامسونگ اخیراً در رسانه ها و انجمن های مختلف در مورد تعدادی از مسائل مربوط به سری گلکسی اس 22 و برخی تاکتیک های عجیب در چندین خانواده گوشی های هوشمند رده بالای این شرکت شکست خورده است. اما به نوعی به نظر می رسد که این ناهماهنگی ها آسیب چندانی به داده های فروش این شرکت در ایالات متحده وارد نکرده است.

طبق گزارش جدیدی که توسط Wave7 Research گردآوری شده و توسط PCMag منتشر شده است، خریداران به رسوایی عملکرد مخرب سامسونگ که هفته گذشته باعث عذرخواهی مدیر اجرایی سامسونگ شد، توجهی ندارند. البته این داده ها آنقدر جدید نیستند که بتوان به این نتیجه رسید.

محتویات جعبه Samsung Galaxy S22 Ultra چیست؟

اون موقع همین بود گلکسی اس 22، S22 Plus و S22 Ultra این سه محصول قدرتمند که به طور رسمی رونمایی شدند و تنها چند روز تا ماه مارس باقی مانده بودند، توانستند بلافاصله سهم خود را از کل فروش تولید شده توسط سه اپراتور برجسته ایالات متحده افزایش دهند.

این موضوع گلکسی اس 22 اولترا با صفحه نمایش 6.8 اینچی و S22 + با صفحه نمایش 6.6 اینچی و S22 با صفحه نمایش 6.1 اینچی را در روزهای اولیه محبوبیت ایالات متحده تحت الشعاع قرار داد و ممکن است برای کسانی که سابقه این سری را دارند آشنا باشد. نه، جای تعجب نیست. این به این دلیل است که S20 اصلی در سال 2020 فروش بسیار بیشتری نسبت به برادران بزرگ خود داشت و همین اتفاق در سال گذشته با گلکسی S21 معمولی رخ داد.

محبوبیت Galaxy S22 Ultra

اما این بار مدل پایه گلکسی اس 22 باید به رتبه دوم بسنده کند و البته اس 22 پلاس را با مجموعه ای از مشخصات بسیار مشابه اما با قیمتی کمتر شکست دهد. هیچ پاداشی برای حدس زدن تغییرات ایجاد شده در بزرگترین گوشی هوشمند سامسونگ بین سال های 2021 تا 2022 وجود ندارد. زیرا محصولات این شرکت هنوز در چندین زمینه کلیدی گران و معیوب هستند.

همانطور که مشخص است، قلم S داخلی می تواند فروش بسیار بیشتری را به ارمغان بیاورد، به خصوص که سری گلکسی نوت برای همیشه از تولید خارج شده است. اعتقاد بر این است که نوت 20 و اس 21 اولترا محصولات گران قیمتی برای سامسونگ و بدیهی است گلکسی زد فولد 3 و S22 Ultra به دلیل قیمت بالا، قلم اختیاری و طراحی تاشو هنوز محبوب نشده است.

آیا گلکسی اس 22 می تواند گلکسی اس 10 را شکست دهد؟

شاید مقایسه جدیدترین و بهترین گوشی‌های سامسونگ با سه گوشی گران‌قیمت 2019 عجیب به نظر برسد، اما سال 2020 سالی است که همه‌گیری ویروس Crown آغاز شد و به شدت به صنعت موبایل و همه دست اندرکاران آسیب وارد کرد. اکنون که بازار گوشی های هوشمند تقریباً به طور کامل از این شوک بزرگ بهبود یافته است، شرکت ها باید امیدوار باشند که به رکورد خود قبل از همه گیری بازگردند.

با این حال، بعید است که خانواده گلکسی اس 22 بیش از دو سری گلکسی اس 9 در سراسر جهان بفروشد. اما سریال S10 ممکن است کمی آسیب پذیرتر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت باشد. زیرا سری S20 و S21 کمی قدیمی هستند.

محبوبیت Galaxy S22 Ultra

احتمالاً خیلی زود است که فکر کنیم گلکسی S22 یک موفقیت بزرگ در بازار محصولات سامسونگ است، به خصوص با توجه به اینکه سری S21 نیز سال گذشته با مشکلاتی عرضه شد و حتی پس از آن نیز با مشکلات زیادی روبرو شد. اما S22، S22 + و S22 Ultra در چند روز اول عرضه در ایالات متحده، با وجود محدود بودن در دسترس بودن در فروشگاه، فروش خوبی داشتند، به این معنی که فروش آنها در ماه مارس حتی با افزایش موجودی ممکن است افزایش یابد.

مطابق با PhoneArenaدر مجموع 69 درصد از نمایندگان فروشگاه های مورد بررسی توسط Wave7 می گویند S22 از نظر تقاضای اولیه از S21 جلوتر است و سامسونگ حدود 37 درصد از فروش Verizon، T-Mobile و AT&T در فوریه 2021 را به خود اختصاص داده است.