منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مجسمه های نمادین اندروید را به دفتر مرکزی گوگل منتقل کنید. آیا رویکرد گوگل تغییر می کند؟

مجسمه های نمادین اندروید را به دفتر مرکزی گوگل منتقل کنید. آیا رویکرد گوگل تغییر می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

با سیستم عامل اندروید، گوگل همیشه دو چیز را در نظر دارد: یک ربات سبز رنگ به یاد ماندنی و نام دسرهای شکلاتی که در هر نسخه می بینیم. با توجه به اخبار منتشر شده، به نظر می رسد شاهد انتقال مجسمه های نمادین اندروید به مقر گوگل هستیم که شاید دلیل تغییر رویکرد گوگل در نام گذاری نسخه های اندروید باشد. اس ترنجی با من باش.

جابجایی مجسمه های نمادین اندروید توسط گوگل

شاید باغ در مقر گوگل را به خاطر بیاورید که شامل مجسمه هایی به نام دسر برای هر نسخه از اندروید بود. از اندروید 1.5 تا اندروید 9، هر نسخه از اندروید به نام دسر خاصی نامگذاری شده است که با حروف الفبای مرتبط با این نسخه شروع می شود. Googleplex دفتر مرکزی گوگل در Mountain View، سانتا کلارا، کالیفرنیا، نزدیک سن خوزه واقع شده است. Googleplex یکی از 23 مرکز گوگل در آمریکای شمالی است.

به عنوان مثال اندروید 1.5 بعد از 1.0 و 1.1 سومین نسخه اندروید بود که به این معنی است که نام دسر باید با حرف C شروع شود. بدین ترتیب اندروید 1.5 نام یک دسر کیک را به خود گرفت و مجسمه کوچکی از کیک روی چمن گوگلپلکس قرار گرفت. اسامی نسخه های زیر به شرح زیر بود:

دونات – اکلر – فرویو – نان زنجبیلی – پای عسلی – ساندویچ بستنی – ژله لوبیا – کیت کت – آب نبات چوبی – مارشمالو – نوقا – اورئو – پای

هر نسخه از اندروید تا نسخه 10 با مجسمه ای که در Googleplex قرار داده شده بود، به یادگار ماند

بعد از اندروید 9 یعنی پای، گوگل انتشار نام دسر را در نسخه جدید متوقف کرد اما برای اندروید 10 مجسمه شماره 10 آمد. اگرچه نام رمز به صورت عمومی اعلام نشد، اما در نسخه گوگل سیستم عامل اندروید “Q” بود. معروف به ” تارت به “. به طور مشابه، اندروید 11 به کیک مخملی قرمز نیز معروف بود.

نسخه فعلی اندروید یعنی اندروید 12مخروط برفی نام دارد که در مقر گوگل در Mountain View نیز قرار دارد. Android 12L که برای دستگاه های اندرویدی با صفحه نمایش بزرگتر ساخته شده است، با نام SnowCone v2 نیز شناخته می شود. نباید فراموش کنیم که اندروید 13 اواخر امسال با نام تیرامیسو عرضه خواهد شد.

مجسمه های نمادین متحرک در اندروید

از زمان انتشار اندروید 10 هیچ مجسمه ای به گوگلپلکس تحویل داده نشده است. اما امروز در اخبار درباره آنها صحبت شد. زیرا طبق گفته Android Authority، مجسمه ها توسط گوگل منتقل شده اند و دیگر برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده نیستند. آنها اخیراً از ساختمان 44 در دفتر مرکزی گوگل به منطقه کوچکی از مرکز بازدیدکنندگان شرکت منتقل شدند، اما سپس ناپدید شدند.

با فوران تاج، مقر گوگل در دو سال گذشته کارمندان یا بازدیدکنندگان زیادی از گوگل را ندیده است و کسانی که اخیرا مجسمه ها را دیده اند گفته اند که باید تعمیر شوند. بنابراین می توان فرض کرد که گوگل تصمیم به حذف مجسمه ها و وارد کردن آنها به گوگل گرفته است. سوال بزرگ این است که گوگل در مرحله بعد با آنها چه خواهد کرد؟

گوگل چندین ویژگی جدید را برای اندروید معرفی کرده است

برای اولین بار از سال 2019، برخی از کارمندان و شرکای Google مجاز به شرکت در کنفرانس توسعه دهندگان Google I / O هستند. آیا این شرکت مجسمه های تازه رنگ آمیزی شده و بازسازی شده را برای کمک به بازگرداندن مخاطبان به کنفرانس برمی گرداند؟ همانطور که می دانید کنفرانس 2020 لغو شد و رویداد سال گذشته به طور کامل پخش شد.

گوگل می گوید که علیرغم محدودیت هایی که برای مخاطبان زنده در I/O 2022 وجود دارد، کل کنفرانس پخش خواهد شد و ما انتظار داریم یک برنامه ویژه I/O 2022 در چند هفته آینده راه اندازی شود که بتوان از آن برای تماشای جشن ها استفاده کرد. امسال این کنفرانس از 11 می آغاز می شود و تا 12 مه ادامه خواهد داشت. شما می توانید جزئیات مربوط به سمعک گوگل پیکسل، پیکسل 6a و نوت بوک تاشو پیکسل را بشنوید و البته احتمالاً اندروید 13 با چیپست Google Tensor 2 عرضه خواهد شد.

اخیراً بازدیدکنندگان گفتند که مجسمه ها نیاز به تعمیر دارند

یکی از منتقدان در Google Maps نوشت که انتظار داشتم از نام یک ماده غذایی استفاده کنم، اما مجسمه برداشته شد و منتقل شد. کل منطقه متروک به نظر می رسد، و فروشگاه شبیه فروشگاه پسا آخرالزمانی است که در بازی های ویدیویی و فیلم ها می بینید. این مرد می گوید سه هفته پیش مجسمه ها را دیده است.

گوگل پلی برای ویندوز؛ عرضه بازی های اندروید برای کامپیوتر در سال 2022

مطابق با PhoneArenaکاربر دیگری از منطقه Googleplex می گوید همه مجسمه ها حذف شده اند و پارک گوگل خالی است. در همین حال یکی دیگر گفت که اصلا مجسمه ای وجود ندارد. به نظر می رسد گوگل آنها را حذف کرده است و هیچ نشانه ای مبنی بر بازگرداندن یا عدم بازگشت آنها وجود ندارد. در نهایت، چنین منظره ای به آن منطقه می گویند زمین بایر، فقط یک ذره خاک.

ما امیدواریم گوگل مجسمه ها را به موقعیت قبلی خود بازگرداند زیرا آنها بخشی از تاریخ و هویت محبوب ترین سیستم عامل موبایل در جهان هستند. نظر شما در مورد مجسمه های نمادین اندروید چیست؟