• خانه
  • اخبار
  • متا به دنبال ارائه کالاهای دیجیتال به دنیای مجازی متاورز است

متا به دنبال ارائه کالاهای دیجیتال به دنیای مجازی متاورز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
متا به دنبال ارائه کالاهای دیجیتال به دنیای مجازی متاورز است

متا قصد دارد تا تولیدکنندگان محتوا را قادر سازد تا کالاهای دیجیتال را در متاور به همراه امتیازات بفروشند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، متا روز گذشته اعلام کرد که قصد دارد ابزار جدیدی را برای درآمدزایی از پلتفرم واقعیت مجازی Horizon Worlds راه اندازی کند. فرآیند تست این ابزار برای کسب درآمد از این فضای اجتماعی مجازی آغاز شد.

در حال حاضر، این شرکت اقلام و جلوه های دیجیتالی را بر روی پلتفرم خود در اختیار گروهی از تولیدکنندگان قرار می دهد تا بتوانند محصولات خود را در این فضا به فروش برسانند. در حال حاضر، تنها کاربران بالای 18 سال در ایالات متحده و کانادا می توانند از این ویژگی استفاده کنند و با گزینه های حالت تجارت و خلقت Horizon Worlds کسب درآمد کنند. متا درباره هدف این قابلیت می گوید: قابلیت مورد نظر به صورت آزمایشی فعال می شود تا تعدادی از کاربران بازخورد بگیرند. البته این ابزار باید در آینده در راستای چشم انداز بلند مدت متاورس راه اندازی شود. به این ترتیب تولیدکنندگان محتوا می توانند محصولات خود را بفروشند و درآمد کسب کنند. سایر مصرف کنندگان نیز از این کالاها و خدمات دیجیتال بهره مند خواهند شد.

به گفته متا، همه شرکت کنندگان در برنامه های درآمدی پلتفرم Horizon Worlds باید از این دستورالعمل ها پیروی کنند. همچنین در صورت تخلف از این قوانین به آنها اطلاع داده خواهد شد. این شرکت همچنین برنامه ویژه ای برای کاربران مهمتر دارد. بنابراین تولیدکنندگان محتوا با تلاش بیشتر برای دستیابی به اهداف متا، درآمد بیشتری کسب خواهند کرد.