منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • متا اولین فروشگاه فیزیکی کالیفرنیا را راه اندازی کرد

متا اولین فروشگاه فیزیکی کالیفرنیا را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
متا اولین فروشگاه فیزیکی کالیفرنیا را راه اندازی کرد

اولین فروشگاه سخت افزار متا در برلینگهام کالیفرنیا تا دو هفته دیگر افتتاح می شود. در این فروشگاه، بازدیدکنندگان می توانند تلفن های پورتال Quest و هدست های واقعیت مجازی را امتحان کنند. همچنین نمایش عینک هوشمند Ray-Ban Stories در این فروشگاه وجود دارد.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا، هدف از راه اندازی فروشگاه متا سخت افزار تست محصولات مختلف این شرکت خواهد بود. همچنین امکان تست قابلیت تماس تصویری دستگاه های قابل حمل نیز در این مرکز وجود دارد. برخی از نرم افزارهای Quest 2 مانند Beat Saber، GOLF +، Real VR Fishing و Supernatural توسط کاربران در این فضا تست خواهند شد.

بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند عینک‌های Ray-Ban را در سبک‌های مختلف امتحان کرده و قابلیت‌های آن‌ها را آزمایش کنند. افتتاح چنین فروشگاهی توسط متا یکی از گام های مهم این شرکت برای ورود به بازار محصولات سخت افزاری و فیزیکی است. پیش از این، گوگل نیز سعی کرده بود اولین فروشگاه خود را برای نمایش محصولات خود افتتاح کند.

علاوه بر این، متا احتمالاً از این فروشگاه برای نمایش سایر محصولات خود در پروژه های آینده مجازی و واقعیت افزوده استفاده خواهد کرد. این فروشگاه می تواند به شما در ارزیابی نظرات کاربران در مورد محصولات این شرکت کمک کند.