• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت گزارش خارجی در مورد آزار و اذیت و تبعیض منتشر می کند و وعده اصلاحات می دهد

مایکروسافت گزارش خارجی در مورد آزار و اذیت و تبعیض منتشر می کند و وعده اصلاحات می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

مایکروسافت گزارش خارجی در مورد آزار و اذیت و تبعیض منتشر می کند و وعده اصلاحات می دهد
پردیس مایکروسافت در ردموند، واشنگتن. (عکس از brooztechnology/Todd Bishop)

مایکروسافت گزارشی 50 صفحه‌ای از یک شرکت حقوقی خارجی منتشر کرده است که به دنبال بررسی موفقیت‌آمیز سهامداران در این زمینه در سال گذشته، سیاست‌ها و شیوه‌های این شرکت در مورد آزار جنسی و تبعیض جنسیتی را بررسی می‌کند.

گزارش شرکت حقوقی ArentFox مجموعه‌ای از توصیه‌ها را برای بازنگری سیاست‌ها و شیوه‌های شرکت، بهبود شفافیت و بازخورد و پرداختن به آنچه که به عنوان «ادراکات» درون شرکت توصیف می‌کند مبنی بر عدم پاسخگویی مدیران ارشد ارائه می‌کند.

مایکروسافت در پاسخ به این گزارش، یک سری گام‌ها را وعده داد، از جمله برنامه‌ای برای انتشار گزارشی سالانه در مورد سیاست‌های آزار جنسی و تبعیض جنسیتی، «شامل تعداد کل نگرانی‌های آزار جنسی گزارش‌شده، درصد مواردی که اثبات شده‌اند، و انواع اقدامات اصلاحی انجام شده.”

این گزارش تحقیقات مایکروسافت در مورد اتهامات علیه بیل گیتس، بنیانگذارش را بدون ارائه جزئیات جدید، خلاصه می کند. همچنین خلاصه ای از بررسی آرنت فاکس از گزارش Business Insider در مورد چندین مدیر ارشد است که برخی از آنها از آن زمان شرکت را ترک کرده اند.

در این گزارش آمده است: «بررسی سوابق مربوط به دو تن از مدیران اجرایی نشان می‌دهد که برخی از کارمندان بر اساس برخی شواهد، این تصور را داشتند که شرکت رفتار نامناسب آنها را تحمل کرده است. این تصور را به حداقل برسانید.»

یک داستان در حال تکامل، بیشتر در آینده است.