منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت و پورتلند ابزار آزمایشی مجهز به هوش مصنوعی را برای خنثی کردن عفونت خط مرکزی راه اندازی کردند

مایکروسافت و پورتلند ابزار آزمایشی مجهز به هوش مصنوعی را برای خنثی کردن عفونت خط مرکزی راه اندازی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت و پورتلند ابزار آزمایشی مجهز به هوش مصنوعی را برای خنثی کردن عفونت خط مرکزی راه اندازی کردند

مایکروسافت و پورتلند ابزار آزمایشی مجهز به هوش مصنوعی را برای خنثی کردن عفونت خط مرکزی راه اندازی کردند
مدیر عامل Synaptiq استفان اسکلاری. (عکس سیناپسی)

یک استارت‌آپ هوش مصنوعی با سرمایه‌گذاری شخصی با 30 کارمند با مایکروسافت برای مقابله با یک مشکل قدیمی در زمینه پزشکی همکاری کرده است: عفونت‌های ناشی از خطوط مرکزی قرار داده شده در بدن برای ارائه شیمی‌درمانی یا سایر داروها.

مستقر در پورتلند، Ore. Synaptiq روز سه شنبه از راه اندازی یک برنامه آزمایشی با بیمارستان ها برای آزمایش ابزار بینایی ماشینی که چنین خطوطی را به صورت بصری برای جلوگیری از عفونت ارزیابی می کند، خبر داد.

چنین عفونت هایی سالانه صدها هزار نفر را در ایالات متحده تحت تأثیر قرار می دهند و باعث مرگ ده ها هزار نفر می شوند. آنها می توانند زمانی رخ دهند که خطوط به درستی مراقبت نشوند و منجر به ورود میکروب ها به بدن شوند. ابزار جدید عکس های تلفن همراه را از نظر پانسمان نامناسب ارزیابی می کند.

سیستم Synaptiq اکنون با مشارکت یک شبکه بیمارستانی در حال ساخت و ارزیابی است و این استارتاپ به دنبال شرکای جدید مراقبت های بهداشتی برای پایلوت است. استفان اسکلاری، مدیرعامل این شرکت به brooztechnology گفت: بیمارستان ها «حداقل هزینه» را پرداخت خواهند کرد.

این پروژه زمانی آغاز شد که شرکای سلامت مایکروسافت عفونت های خط مرکزی را به عنوان یک مسئله کلیدی شناسایی کردند. مایکروسافت اخیراً با راه‌اندازی همکاری با Truveta برای داده‌های سلامت در سیاتل، قابلیت‌های مراقبت‌های بهداشتی خود را ارتقا می‌دهد.

ابزار جدید از Microsoft Power Apps برای برنامه ارزیابی خود، Microsoft Teams برای هشدار دادن به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد مسائل مربوط به انطباق، و Microsoft Power BI برای داشبوردهای خود برای جمع آوری داده ها استفاده می کند.

ژان گابارا، معاون مایکروسافت در بخش سلامت هوش مصنوعی و هوش مصنوعی گفت: این همکاری «نمونه خوبی است از اینکه چگونه Microsoft Cloud Healthcare می‌تواند راه‌حل‌های نظارتی پیچیده را در دستان پزشکان ارائه دهد تا تصمیم‌گیری بهتر و کمک به ارائه یک تجربه برتر برای بیمار ارائه شود.» علوم زیستی، در بیانیه ای.

مایکروسافت و پورتلند ابزار آزمایشی مجهز به هوش مصنوعی را برای خنثی کردن عفونت خط مرکزی راه اندازی کردند
ابزار Synaptiq و مایکروسافت برای تخمین پانسمان های خط مرکزی. (عکس از سیناپتیک)

او سیناپتیک را در سال 2015 با تیم اوتس، دانشمند ارشد داده و استاد علوم کامپیوتر و مهندسی برق در دانشگاه مریلند، شهرستان بالتیمور، تأسیس کرد. پیش از آن، اسکلاریو در نقش‌های مختلفی در شرکت‌های نوپا و فناوری، از جمله معاونت محصول در Veelo، یک استارت‌آپ فروش کوچک که در سال 2019 خریداری شد، کار می‌کرد.

Sklarew همچنین یکی از بنیانگذاران Synaptiq spinout، Medicine in Motion است که راه حل دیجیتالی سلامت و سلامت مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهد. اسکلاریو گفت که این مطابق با مدل تجاری Synaptiq است.

اسکلاریو گفت: “ما به ویژه به دنبال مشتریان و شرکای هستیم که علاقه مند به روابط استراتژیک تر هستند، جایی که ما فرصت توسعه، بازاریابی و/یا فروش مشترک راه حل ها یا محصولات را داریم.” “این شامل ایجاد محصولات جداگانه برای ارائه سریعتر نوآوری های جدید و پیشرو در بازار به عنوان محصولات جدید است.

تجارت اصلی Synaptiq ساخت برنامه های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی با مشارکت مشتریان خود است. این استارتاپ در حال همکاری با یک شرکت ساخت و ساز برای ایجاد ابزار بینایی ماشینی است که سیگنال های بلادرنگ را به مدیران سایت های شغلی ارائه می دهد. Synaptiq همچنین با شرکت مراقبت های بهداشتی Vasolabs برای یافتن پلاک های شریانی در تصاویر پزشکی شریک شده است. این استارتاپ بیش از 60 مشتری در 20 بخش مختلف در سراسر جهان دارد.

اسکلرو از ارائه اطلاعات درآمد یا شناسایی شریک فعلی خود در بیمارستان برای پروژه خط مرکزی خودداری کرد.

مایکروسافت و پورتلند ابزار آزمایشی مجهز به هوش مصنوعی را برای خنثی کردن عفونت خط مرکزی راه اندازی کردند
برنامه آزمایشی به آموزش و ارزیابی ابزار کمک خواهد کرد. (تصویر سیناپسی)

به گزارش STAT News، سرمایه گذاران به طور فزاینده ای به شرکت هایی علاقه مند هستند که از هوش مصنوعی برای ارزیابی تصاویر پزشکی برای اقدامات رادیولوژیکی استفاده می کنند، اگرچه جذب کند است و این فناوری به طور گسترده پذیرفته نشده است. اسکلاریو گفت که هیچ شرکت دیگری را نمی‌شناسد که محصولات مشابه Synaptiq را برای ارزیابی خطوط مرکزی تولید کند.

اگرچه سازمان غذا و داروی ایالات متحده برخی از برنامه های کاربردی پزشکی را تنظیم می کند، اما Sklarew انتظار یک روند رسمی تایید را ندارد. او گفت: «از آنجایی که راه حل در حال حاضر فقط در سیستم ابری ارائه دهنده کار می کند، احتمالاً موانع کمتری برای انطباق / الزامات نظارتی وجود دارد.

Scalru گفت که ابزار جدید برای استفاده گسترده تر در اواخر امسال یا اوایل سال آینده در دسترس خواهد بود.