• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت و شریک Epic با همکاری شگفت‌انگیزی Fortnite را در بازی Xbox Cloud قرار می‌دهند.

مایکروسافت و شریک Epic با همکاری شگفت‌انگیزی Fortnite را در بازی Xbox Cloud قرار می‌دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت و شریک Epic با همکاری شگفت‌انگیزی Fortnite را در بازی Xbox Cloud قرار می‌دهند.

مایکروسافت و شریک Epic با همکاری شگفت‌انگیزی Fortnite را در بازی Xbox Cloud قرار می‌دهند.
(تصویر اپیک گیمز)

بخش Xbox مایکروسافت در حال همکاری با Epic Games برای راه اندازی بازی آنلاین رایگان محبوب است فورتنایت در سرورهای بازی ابری آن

از 5 می، هر کسی در یکی از 26 کشور دارای حساب مایکروسافت، اتصال به اینترنت و دستگاه اینترنتی سازگار می‌تواند از آن برای بازی استفاده کند. فورتنایت از طریق سرورهای ابری Xbox. هیچ حساب یا اشتراک دیگری مورد نیاز نیست.

ایکس باکس در یک پست وبلاگی گفت: “گام مهمی اضافه کردن یک عنوان رایگان به کاتالوگ بازی های ابری در ادامه سفر ابری خود است.” “ما شروع می کنیم با فورتنایت و ما تلاش خواهیم کرد تا در آینده بازی‌هایی را که مردم دوست دارند، رایگان بیاوریم.»

فورتنایت Xbox Cloud Gaming با گوشی‌ها و تبلت‌های iOS و اندروید و رایانه‌های ویندوز 10 از طریق مرورگر وب سازگار است. به نظر می رسد نسخه کنسولی بازی باشد و می توان آن را با گیم پد استاندارد یا کنترل های صفحه لمسی بازی کرد.

مانند سایر بازی های ابری، شما اساساً یک نمونه از راه دور را راه اندازی می کنید فورتنایت در یکی از سرورهای وب مایکروسافت و از دستگاه خود به عنوان واسطه استفاده کنید. در حالی که تلفن یا رایانه لوحی شما می‌تواند پخش ویدیوی HD را بدون انفجار فوری انجام دهد، می‌تواند بازی Xbox Cloud را انجام دهد.

با داشتن این نکته در ذهن، فورتنایت یک بازی آنلاین است، بنابراین سرعت اتصال به اینترنت شما به همان اندازه محدود خواهد بود. همانطور که قبلاً بحث کردیم، بازی‌های ابری در حال حاضر به پهنای باند تبدیل شده‌اند، بنابراین تلاش برای حفظ ارتباط همزمان با سرور بازی و ابر مایکروسافت، احتمالاً اتصال معمولی مسکونی را تحت فشار قرار می‌دهد.

با این حال، این یک حرکت شگفت انگیز از سوی مایکروسافت و Epic است. بازی Xbox Cloud معمولاً به مشترکین در سطح Ultimate Game Pass Xbox محدود می شود، اما این در حال گسترش است. فورتنایتکنسول مخاطب، در تئوری، تقریباً همه در 26 کشور جهان.

مایکروسافت و شریک Epic با همکاری شگفت‌انگیزی Fortnite را در بازی Xbox Cloud قرار می‌دهند.
رئیس از هاله به صورت کت و شلوار پولی در دسترس است فورتنایت، در کنار شخصیت های دیگر فرنچایزهای بازی مانند Uncharted، Resident Evil، Street Fighter، Tomb Raider، و خدای جنگ. (فورتنایت اسکرین شات)

در حالی که فورتنایت به اندازه چند سال پیش در همه جا حاضر نیست، هنوز هم در چشم انداز رسانه ای امروزی نیرویی است که می توان با آن در نظر گرفت. پس از شروع فصل جدید با محتوا در اواسط آوریل، تحلیلگران کشورهای ثالث تخمین می زنند که 3 تا 8 میلیون نفر بازی می کنند. فورتنایت در هر زمان، با میانگین 24 میلیون بازیکن در روز.

در حالی که فورتنایت دانلود و بازی بر روی پلتفرم های مختلف رایگان است، Epic کسب و کاری را با میلیاردها دلار از لباس های خریداری شده خود ایجاد کرده است. بازیکنان می‌توانند ارز مجازی را با پول واقعی خریداری کنند که می‌تواند برای مواردی خرج شود تا آواتارهای درون بازی خود را شخصی‌سازی کنند، مانند سلاح، کوله‌پشتی، کلاه، پیراهن و لباس‌های کامل.

علاوه بر محبوبیت بالقوه آنها به عنوان یک مکان کنسرت مجازی، بسیاری از فیلم های هالیوودی و دیگر مجموعه های بازی با Epic قراردادهایی بسته اند تا شخصیت های مختلف را به عنوان لوازم آرایشی پولی برای شخصیت ها در دسترس قرار دهند. فورتنایت. این شامل یک لباس بر اساس دکتر استرنج، به عنوان یک تبلیغ متقابل با فیلم جدید MCU این هفته، دکتر استرنج در چند جهان جنون.