• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت و اکسپدیا مراحل بعدی بازگشایی دفاتر خود را اعلام کردند و سرانجام از همه‌گیری خارج شدند

مایکروسافت و اکسپدیا مراحل بعدی بازگشایی دفاتر خود را اعلام کردند و سرانجام از همه‌گیری خارج شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت و اکسپدیا مراحل بعدی بازگشایی دفاتر خود را اعلام کردند و سرانجام از همه‌گیری خارج شدند


مایکروسافت و اکسپدیا مراحل بعدی بازگشایی دفاتر خود را اعلام کردند و سرانجام از همه‌گیری خارج شدند
پردیس خالی مایکروسافت در ردموند در بحبوحه همه گیری COVID-19.

در زیر با اطلاعات بازگشایی Expedia به روز شده است.

یکی از طولانی ترین “سه هفته” تاریخ به زودی به پایان می رسد.

مایکروسافت تقریباً دو سال پس از درخواست از کارمندان خود برای کار در خانه و به‌عنوان یک اقدام احتیاطی موقت، از 28 فوریه، شرکت کارمندان، به طور کامل تأسیسات خود را در ایالت واشنگتن – از جمله دفتر مرکزی خود در ردموند – باز می‌کند.

کریس کاپوزلا، مدیر ارشد بازاریابی مایکروسافت، صبح امروز در یک بیانیه خبری نوشت: «از آن تاریخ، کارمندان 30 روز فرصت خواهند داشت تا در کارهای روزمره خود تغییراتی ایجاد کنند و اولویت‌های کاری را که با مدیرانشان به توافق رسیده‌اند بپذیرند.

وی افزود: رسیدن به این مرحله به ما این امکان را می دهد که امکانات خود را به طور کامل برای کارکنان، بازدیدکنندگان و مهمانان باز کنیم. همه خدمات در محوطه دانشگاه، از جمله گزینه Travel Sharing Connector برای کارمندان در ناحیه Puget Sound، باز خواهند گشت.

با اعلام این خبر، این شرکت به مرحله ششم و آخرین مرحله سیاست های ترکیبی محل کار خود، همانطور که در این نمودار قبلاً منتشر شده نشان داده شده است، حرکت می کند.

مایکروسافت و اکسپدیا مراحل بعدی بازگشایی دفاتر خود را اعلام کردند و سرانجام از همه‌گیری خارج شدند

کاپوزلا به سطوح بالای واکسیناسیون کووید-19 در شهرستان کینگ، به علاوه کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در این ایالت، و همچنین ظرفیت آزمایش محلی موجود برای مطابقت با دستورالعمل‌های دولتی اشاره کرد.

مایکروسافت و سایر شرکت‌های بزرگ فناوری اغلب به دیگران کمک می‌کنند تا این سیاست‌ها را تنظیم کنند، و کاپوزلا نوشت که مایکروسافت “خوشحال است که به سایر مشاغل در این منطقه می‌پیوندد و از کارکنان بیشتری در هفته‌های آینده استقبال می‌کند.”

این آخرین نشانه ای است که نشان می دهد شرکت ها در حال کاهش محدودیت ها هستند زیرا نوع COVID-19 Omicron در بسیاری از مناطق کشور رو به کاهش است. آمازون هفته گذشته اعلام کرد که کارگران واکسینه شده می توانند از پوشیدن ماسک خودداری کنند.

همچنین صبح امروز، گروه Expedia، غول مسافرتی آنلاین مستقر در سیاتل، اعلام کرد که سیاست کاری ترکیبی خود را از 4 آوریل اجرا خواهد کرد.

در حال حاضر دفاتر این شرکت به روی کارمندان واکسینه شده به صورت داوطلبانه باز است. با این سیاست به روز شده، این شرکت می گوید انتظار دارد که “کارکنان حداقل 50 درصد از زمان خود را در دفتر بگذرانند و با مدیران مربوطه خود بر اساس برنامه زمانی مناسب کار کنند.”

Expedia گفت که کارمندان برای کار در دفتر همچنان باید به طور کامل واکسینه شوند.

مایکروسافت می گوید به کارمندان این انعطاف را می دهد تا با مدیران خود برای یافتن بهترین راه حل کار کنند. در اینجا برخی از دستورالعمل هایی است که شرکت به کارکنان ارائه می دهد:

محل کار (فضای فیزیکی که در آن کار می کنید، مانند دفتر، مرکز، خانه، تلفن همراه): ما می دانیم که برخی از کارمندان باید در جای خود باشند، و برخی از نقش ها و مشاغل برای کار دور از محل کار بهتر از دیگران مناسب هستند. با این حال، برای اکثر نقش‌ها، ما اکنون کار پاره وقت (کمتر از 50%) را استاندارد می‌بینیم – با فرض اینکه مدیر و تیم مرتب هستند.

ساعات کاری (ساعات و روزهایی که کارکنان در آن کار می کنند، به عنوان مثال زمان شروع و پایان روز کاری، تمام وقت یا پاره وقت): انعطاف‌پذیری برنامه کاری اکنون برای اکثر نقش‌ها استاندارد در نظر گرفته می‌شود. در حالی که کار پاره وقت هنوز مشمول تایید مدیر است، هدف دستورالعمل های ما تسهیل گفتگوی باز بین مدیر و کارمند در مورد ملاحظات است.

محل کار (موقعیت جغرافیایی که در آن کار می کنید، به عنوان مثال شهر و کشور): به همین ترتیب، مدیریت برای مدیران و کارکنان وجود دارد تا در مورد مواردی مانند الزامات نقش ها، مالیات شخصی، حقوق، هزینه ها و غیره بحث و بررسی کنند.

مایکروسافت می‌گوید که کارمندان برای ورود به ساختمان‌های ایالات متحده باید واکسینه شوند، اما فرآیندی برای پذیرایی از افرادی که به دلیل شرایط پزشکی یا آزادی مذهبی واکسینه نشده‌اند وجود دارد.