• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت ورد ادغام ChatGPT را با افزونه جدید شخص ثالث “Ghostwriter” دریافت می کند

مایکروسافت ورد ادغام ChatGPT را با افزونه جدید شخص ثالث “Ghostwriter” دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت ورد ادغام ChatGPT را با افزونه جدید شخص ثالث "Ghostwriter" دریافت می کند

مایکروسافت می‌گوید که قصد دارد فناوری‌های OpenAI را در سراسر خط تولید خود ادغام کند، اما یک کارآفرین قبلاً ChatGPT را در Microsoft Word قرار داده است و سپس به دنبال محصولات اضافی مایکروسافت آفیس است.

یک افزونه شخص ثالث جدید برای مایکروسافت ورد به نام Ghostwriter به کاربران اجازه می‌دهد تا ChatGPT OpenAI را در نوار کناری Word جستجو کنند و محتوای زبان طبیعی ایجاد شده توسط chatbot را که مستقیماً در سندی که در حال تهیه پیش‌نویس هستند باز می‌شود تماشا کنند.

Ghostwriter زاییده فکر پاتریک هاستینگ، رهبر تجارت سیاتل، کارآفرین سریال و توسعه دهنده نرم افزار است که در اواخر دهه 1990 در کسب و کار مشاوره مایکروسافت کار می کرد. او پاییز گذشته زمانی که از ChatGPT برای نوشتن کمک استفاده می‌کرد، این ایده را دریافت کرد و از برش، چسباندن و جابجایی بین پنجره‌ها خسته شد.

پس از دریافت تاییدیه از سوی مایکروسافت، Ghostwriter از امروز در فروشگاه افزونه آفیس در دسترس است. این نسخه در یک نسخه اولیه (هزینه یکباره 10 دلاری) ارائه می شود که از ChatGPT استفاده می کند و پاسخ ها را به حدود دو پاراگراف محدود می کند. و یک نسخه حرفه ای (هزینه یکبار مصرف 25 دلار)، که همه مدل های زبان OpenAI موجود و طول پاسخ قابل تنظیم را ارائه می دهد.

کاربران همچنین به یک حساب OpenAI رایگان برای دریافت یک کلید API منحصر به فرد برای برقراری تماس با سرویس OpenAI نیاز دارند.

مایکروسافت ورد ادغام ChatGPT را با افزونه جدید شخص ثالث "Ghostwriter" دریافت می کند
توسعه‌دهنده نرم‌افزار و کارآفرین پاتریک هاستینگ سوار بر اسبش، بلک استرچ لیمو، نبیره‌ی دبیرخانه افسانه‌ای. (عکس از پاتریک هاستینگ).

در صحبت با brooztechnology اوایل این هفته، هاستینگ مطمئن نبود که آیا مایکروسافت Ghostwriter را با توجه به تضاد احتمالی با برنامه‌های خود، برای فروشگاه افزودنی آفیس تأیید می‌کند یا خیر، اما بدون هیچ مشکلی پیش رفت.

او گفت: “آنها ممکن است در یک یا دو سال زمانی که چیزی به آفیس اضافه کنند، آن را بکشند، و من نیز با آن موافق هستم.” “کاری که من انجام می دهم در دسترس همه است تا از آن استفاده کند و از آن بهره مند شود، چرا که نه؟”

Husting اکنون روی مجموعه بزرگ‌تری از افزونه‌های ChatGPT برای Excel، PowerPoint، OneNote و Outlook نیز کار می‌کند. او از طریق فروشگاه توسعه تک نفره خود Creative Data Studios نرم افزار می سازد.

او قبلاً موسسه مشاوره هوش تجاری Extended Results را که در سال 2013 توسط Tibco Software خریداری شد، تاسیس و رهبری کرد. او همچنین در حال حاضر اپلیکیشن The Equestrian را برای صاحبان اسب‌ها و کسب‌وکارها توسعه داده و مدیریت می‌کند که بیش از 35000 عضو دارد که بیش از 45000 اسب در سراسر جهان را نمایندگی می‌کنند.

همکاری مایکروسافت با OpenAI موضوع گمانه‌زنی‌های شدید در صنعت فناوری در هفته‌های اخیر بوده است – که به دلیل سر و صدای ChatGPT، سرمایه‌گذاری اضافی شرکت ردموند در OpenAI و شراکت مرتبطی که به مایکروسافت حق تجاری‌سازی فناوری شرکت مستقر در سانفرانسیسکو را می‌دهد، دامن زده است. .

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت اخیراً گفته است که هر محصول مایکروسافت در نهایت قابلیت‌های هوش مصنوعی خواهد داشت. گزارش روز سه‌شنبه Semafor حاکی از آن است که مایکروسافت در حال آماده‌سازی برای ادغام GPT-4، نسخه بعدی فناوری پردازش زبان طبیعی OpenAI، در موتور جستجوی Bing خود است که به طور بالقوه تسلط جستجوی Google را به چالش می‌کشد.

مایکروسافت ورد ادغام ChatGPT را با افزونه جدید شخص ثالث "Ghostwriter" دریافت می کند
برداشت ChatGPT از این داستان که در Microsoft Word از طریق افزونه Ghostwriter جدید ایجاد شده توسط پاتریک هاستینگ ایجاد شده است. (برای تصویر بزرگتر کلیک کنید.)

مایکروسافت اخیراً اعلام کرد که به زودی ChatGPT را به عنوان بخشی از سرویس Azure OpenAI خود در دسترس قرار خواهد داد. ادغام های موجود از فناوری OpenAI در محصولات مایکروسافت شامل GitHub Copilot است که به توسعه دهندگان نرم افزار یک جفت برنامه نویس مجازی هوش مصنوعی می دهد تا کد و ویژگی هایی را هنگام نوشتن برنامه ها پیشنهاد کنند.

هاستینگ اذعان می‌کند که ادغام‌های آتی مایکروسافت از فناوری‌های OpenAI در مایکروسافت آفیس، وقتی منتشر شوند، بدون شک برای Word و سایر برنامه‌های آفیس پیچیده‌تر و بومی‌تر خواهند بود.

اما در این بین، Ghostwriter یک مشکل اساسی را حل می کند.

او گفت: «هر کاری که آن‌ها انجام می‌دهند زیبا خواهد بود، فوق‌العاده خواهد بود، و در هنگام خرید یا اشتراک آفیس 2025 یا هر نسخه‌ای که باشد، به خوبی با تجربه آفیس ادغام می‌شود.»

با این حال، او پیش بینی می کند که ادغام های مایکروسافت احتمالاً نیاز به ارتقاء به آخرین نسخه آفیس دارد. از طرف دیگر، Ghostwriter در Word برای Office 2019 و نسخه های جدیدتر نرم افزار کار می کند.

هاستینگ قصد داشت Ghostwriter را برای نسخه‌های 2013 و 2016 آفیس در دسترس قرار دهد، اما در مراحل پایانی فرآیند متوجه شد که این نسخه‌های قدیمی‌تر آفیس به اینترنت اکسپلورر 11 وابستگی دارند و این افزونه را اغلب با چارچوب جاوا اسکریپت ناسازگار می‌کند. برای افزودنی های آفیس استفاده می شود.

او از نوامبر بر روی Ghostwriter با استفاده از چارچوب جاوا اسکریپت آفیس کار می کند. و بله، او یک بار هنگام کدنویسی افزونه از ChatGPT استفاده کرد تا نحوه استفاده از پارامتر “دما” OpenAI را بهتر درک کند.