• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت لوازم جانبی جدیدی را برای افراد دارای معلولیت معرفی می کند

مایکروسافت لوازم جانبی جدیدی را برای افراد دارای معلولیت معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت لوازم جانبی جدیدی را برای افراد دارای معلولیت معرفی می کند

مایکروسافت لوازم جانبی جدیدی را معرفی می کند که می تواند استفاده از ماوس و صفحه کلید استاندارد را برای افراد دارای معلولیت کاهش دهد. این کار استفاده از رایانه های شخصی را برای این کاربران آسان تر می کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، لوازم جانبی جدید مایکروسافت با نام لوازم جانبی تطبیقی ​​برای افراد دارای معلولیت رونمایی شد. این دستگاه ها مخصوص افراد دارای معلولیت هستند و برای افزایش استفاده از آن ها طراحی شده اند و احتمالا تا پاییز امسال وارد بازار می شوند که شامل ماوس، هاب و دکمه های مخصوص بی سیم و قابل شارژ می باشد.

یکی از آنها ماوس تطبیقی ​​مایکروسافت است که شامل دو دکمه و یک چرخ اسکرول است. در دو طرف یک کلید وجود دارد که به افراد راست دست و چپ کمک می کند تا از آن استفاده کنند. کیت دکمه تطبیقی ​​مایکروسافت همچنین می تواند با اتصال به رایانه ای که شامل یک پنل 8 ورودی است که می تواند برای اجرای دستورات مختلف برنامه ریزی شود، استفاده شود.

جوی استیک هشت طرفه نیز با یک دکمه دوتایی جدید عرضه خواهد شد که در دو طرف تکان می خورد. طراحی این لوازم جانبی توسط آزمایشگاه فناوری گسترده این شرکت انجام شده است. دیو دایم، مدیر طراحی مایکروسافت گفت: «آزمایشگاه جامع فناوری مسئول توسعه لوازم جانبی شخصی شده برای افراد دارای معلولیت است و همچنین جلسات بحث و گفتگو را برای ایجاد محصولاتی مناسب برای آن افراد برگزار می‌کند.