• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت قصد دارد با سرویس‌های مدیریت شده جدید، کسب‌وکارهای رو به رشد امنیت سایبری را هدایت کند

مایکروسافت قصد دارد با سرویس‌های مدیریت شده جدید، کسب‌وکارهای رو به رشد امنیت سایبری را هدایت کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت قصد دارد با سرویس‌های مدیریت شده جدید، کسب‌وکارهای رو به رشد امنیت سایبری را هدایت کند

مایکروسافت قصد دارد با سرویس‌های مدیریت شده جدید، کسب‌وکارهای رو به رشد امنیت سایبری را هدایت کند
ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت. (تصویر یک فایل brooztechnology)

مایکروسافت با سه سرویس جدید مدیریت شده برای کمک به شرکت‌ها در رفع نیازهای امنیتی خود، عمیق‌تر به امنیت سایبری می‌پردازد.

واسو جاکال، معاون امنیت، انطباق، هویت و حریم خصوصی مایکروسافت، در یک پست وبلاگی گفت: کارشناسان امنیتی مایکروسافت “فناوری آموزش دیده توسط متخصص را با خدمات تحت رهبری افراد ترکیب می کنند تا به سازمان ها کمک کنند تا به نتایج ایمن تر، سازگارتر و سازنده تر دست یابند.” .

خدمات جدید عبارتند از: Microsoft Defender Experts برای Hunting، Microsoft Defender Experts برای XDR و Microsoft Security Services for Enterprise.

این پیشنهادات به پیشبرد تجارت رو به رشد امنیت سایبری مایکروسافت کمک می کند. در ماه ژانویه، مایکروسافت اعلام کرد درآمد امنیتی طی 12 ماه گذشته از 15 میلیارد دلار فراتر رفته است که 45 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، بیش از 8 درصد از کل درآمد مایکروسافت برای دوره زمانی و سه برابر درآمد سالانه آن. Palo Alto Networks، بزرگترین شرکت امنیت فناوری اطلاعات مستقل که به صورت عمومی معامله می شود از نظر ارزش بازار.

این شرکت در سه ماهه گذشته پایگاه امنیتی مشتریان خود را تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش داد و به 785000 نفر رساند.

مایکروسافت اخیراً یک سازمان امنیتی، انطباق، هویت و مدیریت جدید به رهبری چارلی بل، مدیر عامل سابق خدمات وب آمازون ایجاد کرده است. با گرد هم آوردن گروه‌های موجود از سراسر شرکت، سازمان جدید 10000 نفر را شامل می‌شود که شامل موقعیت‌های موجود و باز می‌شود که بیش از 5 درصد از نزدیک به 200000 کارمند غول فناوری را تشکیل می‌دهند.

ارائه‌دهندگان بزرگ ابر، از جمله مایکروسافت، گوگل و آمازون، در تلاش هستند تا از کسب‌وکارها در برابر مجموعه‌ای از تهدیدات محافظت بهتری ارائه کنند. گوگل در ماه مارس اعلام کرد که قصد دارد شرکت امنیت سایبری Mandiant را به مبلغ 5.4 میلیارد دلار خریداری کند. گزارش شده است که مایکروسافت قبل از انصراف، درخواست خرید Mandiant را داده است.

ساتیا نادلا، مدیرعامل این شرکت در ماه گذشته طی گفت‌وگویی درباره سود شرکت گفت: «امنیت برای هر سازمانی که در حال تحول دیجیتال است، اولویت اصلی است.

این هفته، مایکروسافت میزبان اجلاس امنیتی مایکروسافت است که در آن شغال و نادلا سخنرانی خواهند کرد.