• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت عکس‌های آیفون را از طریق iCloud اپل به ویندوز 11 می‌آورد… آیا iMessage بعدی خواهد بود؟

مایکروسافت عکس‌های آیفون را از طریق iCloud اپل به ویندوز 11 می‌آورد… آیا iMessage بعدی خواهد بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت عکس‌های آیفون را از طریق iCloud اپل به ویندوز 11 می‌آورد... آیا iMessage بعدی خواهد بود؟

مایکروسافت عکس‌های آیفون را از طریق iCloud اپل به ویندوز 11 می‌آورد... آیا iMessage بعدی خواهد بود؟
کاربران Windows 11 Photos می توانند برای دسترسی به عکس های آیفون خود به iCloud متصل شوند. (تصویر مایکروسافت)

کاربران رایانه شخصی می توانند از طریق برنامه Windows 11 Photos از طریق ادغام جدیدی که صبح امروز توسط مایکروسافت اعلام شد، به عکس های آیفون خود دسترسی پیدا کنند.

این یک گام مهم برای اتصال تلفن هوشمند محبوب اپل و سیستم عامل پرکاربرد مایکروسافت است. همچنین آنچه را که همچنان یک حلقه مفقود است برجسته می کند: عدم امکان دسترسی به پروتکل iMessage خود اپل یا برنامه Messages به طور بومی از دستگاه های ویندوز.

این شکاف می‌تواند انتقال آسان بین رایانه‌های شخصی اپل مک و رایانه‌های شخصی ویندوزی را برای کاربران آیفون که گزینه ارسال و دریافت پیام‌های متنی از رایانه‌های رومیزی یا لپ‌تاپ خود را دوست دارند، دشوار کند.

Messages در مک در دسترس است، اما در ویندوز نه. برخی از کاربران رایانه شخصی ویندوز، دستگاه‌های Android را انتخاب می‌کنند تا بتوانند با استفاده از برنامه Phone Link مایکروسافت یا Google Messages در وب، از طریق رایانه شخصی خود پیام‌های متنی ارسال کنند.

به طور مشابه، Google Photos در وب به عنوان یک روش محبوب برای اتصال دستگاه‌های ویندوز به عکس‌های گرفته شده در آیفون عمل می‌کند، اما ویژگی جدید Photos ویندوز 11 یک پیوند مستقیم را ارائه می‌کند.

Panos Panai، مدیر ارشد محصولات مایکروسافت، با اعلام این خبر صبح امروز در کنار مجموعه ای از دستگاه ها و لوازم جانبی سرفیس به روز شده، قول داد که یکپارچه سازی عکس ها “بدون درز” خواهد بود. کاربران ویندوز 11 باید برنامه iCloud for Windows را از فروشگاه مایکروسافت نصب کنند و عکس های iCloud خود را همگام کنند.

مایکروسافت می گوید ادغام از امروز برای شرکت کنندگان در برنامه پیش نمایش Windows Insider و برای همه کاربران ویندوز 11 ماه آینده آغاز خواهد شد.

علاوه بر این، مایکروسافت گفت که Apple Music به Apple TV در کنسول های Xbox ملحق خواهد شد و هر دو برنامه به طور رسمی در سال آینده روی ویندوز راه اندازی خواهند شد و نسخه های پیش نمایش آن در اواخر سال جاری در فروشگاه مایکروسافت برای رایانه های شخصی ویندوز در دسترس خواهند بود.