• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت شرکت استخراج فرآیندهای تجاری Minit را در آخرین موج خریدهای فناوری خریداری کرد

مایکروسافت شرکت استخراج فرآیندهای تجاری Minit را در آخرین موج خریدهای فناوری خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت شرکت استخراج فرآیندهای تجاری Minit را در آخرین موج خریدهای فناوری خریداری کرد

مایکروسافت در حال پیوستن به یک روند داغ در دستیابی به فناوری است: فرآیند کاوی.

ردموند، واشنگتن صبح امروز خرید Minit، یک شرکت 50 نفره مستقر در آمستردام را اعلام کرد که ابزارهای خودکار را برای شناسایی و کشف ناکارآمدی‌های فرآیندهای تجاری تولید می‌کند.

قرارداد مایکروسافت دو روز پس از آن صورت گرفت که شرکت پردازش داده Celonis، Process Analytics Factory، رقیب Minit را که با پلتفرم تجزیه و تحلیل داده‌ها و تصویرسازی Power BI مایکروسافت ادغام می‌شود، خریداری کرد.

این به دنبال معاملات گذشته در بخش استخراج فرآیند است، از جمله خرید Sigvanio توسط SAP، خرید myInvenio توسط IBM و خرید Lana Labs توسط Appian.

شرایط مالی خرید Minit توسط مایکروسافت فاش نشده است. این شرکت بخشی از تیم Microsoft Process Insights خواهد بود که به جاستین گراهام، مدیر عامل مایکروسافت Process Insights گزارش می دهد.

مری جو فولی در ZDNet می نویسد: “مایکروسافت روی لبه های استخراج فرآیند با Power Automate کار کرده است، اما از زمان خرید Minit، مایکروسافت اکنون یک بازیگر واقعی در روند رو به رشد حفاری فرآیندها است.”

سخنگوی مایکروسافت در پاسخ به سؤالات ما گفت که کارمندان Minit در مکان فعلی خود خواهند ماند و این شرکت به عرضه محصولات فعلی خود بدون تغییر به مشتریان فعلی ادامه خواهد داد. مایکروسافت در مراحل اولیه تعیین نحوه ادغام فناوری Minit در محصولاتش است.

جیمز دنینگ، مدیرعامل Minit این معامله را در اینجا اعلام کرد.

از زمانی که مایکروسافت این خرید را انجام داد، گفتن “این Minit است” وسوسه انگیز بود، اما به ناامیدی نویسندگان عنوان در همه جا، گفته می شود. مال خودمو مایکروسافت در زمینه ادغام و اکتساب کاملاً فعال بوده است، به ویژه (بسیار بزرگتر) در انتظار خرید Activision Blizzard و معامله اخیر Nuance آن.