• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت رسما اضافه شدن پارتیشن به File Explorer در ویندوز 11 را تایید کرد

مایکروسافت رسما اضافه شدن پارتیشن به File Explorer در ویندوز 11 را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت رسما اضافه شدن پارتیشن به File Explorer در ویندوز 11 را تایید کرد

در کنفرانس امروز مایکروسافت رسما تایید کرد که به زودی پارتیشن هایی را با تمرکز بر ویژگی های جدید ویندوز 11 در فایل اکسپلورر سیستم عامل معرفی خواهد کرد. همچنین طراحی جدیدی که دسترسی سریع به پوشه ها یا یافتن فایل های مورد علاقه شما را آسان می کند نیز برای این سیستم عامل عرضه خواهد شد. صفحه اصلی فایل اکسپلورر. ویژگی تب ویندوز که توسط کاربران نیز درخواست شده بود، برای اولین بار در نسخه های آزمایشی ویندوز 11 ماه گذشته مشاهده شد و اکنون مایکروسافت آن را به طور رسمی در رویداد خود اعلام کرده است.

برگه های File Explorer را در ویندوز 11 ارائه دهید

طراحی به روز File Explorer شامل برگه هایی برای پیمایش در پوشه های متعدد در یک پنجره و امکان جابجایی بین برگه ها است. مایکروسافت برای اولین بار یک نسخه آزمایشی از هدر تب File Explorer را در برنامه های ویندوز 10 تحت قابلیتی به نام Sets معرفی کرد. این شامل پشتیبانی از پارتیشن های فایل اکسپلورر جاسازی شده است، اما مایکروسافت در نهایت پروژه را متوقف کرد و هرگز آن را برای کاربران ویندوز 10 منتشر نکرد.

برگه های File Explorer را در ویندوز 11 ارائه دهید

برگه های File Explorer را در ویندوز 11 ارائه دهید

مایکروسافت همچنین یک صفحه اصلی File Explorer جدید اضافه می کند که شامل پوشه های میانبر معمولی، اسناد اخیر و یک گزینه سفارشی جدید است. به زودی می توانید روی یک فایل کلیک راست کنید تا آن را به موارد دلخواه خود اضافه کنید، که باعث می شود به صفحه اصلی File Explorer پین شده به نظر برسد. حتی گزینه‌های اشتراک‌گذاری فایل بهبود یافته با گفتگوی اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی شده وجود دارد که به شما امکان می‌دهد به مخاطبین یا برنامه‌های اخیر مانند Teams، Outlook و OneDrive دسترسی داشته باشید.

با این حال، مشخص نیست که مایکروسافت چه زمانی به روز رسانی ویندوز 11 را با ویژگی به روز شده File Explorer منتشر خواهد کرد. این غول مستقر در ردموند به سادگی این ویژگی را به عنوان بخشی از تعدادی ارتقاء جدید ویندوز 11 که در راه است، نشان می دهد، اگرچه در حال حاضر هیچ کدام در دسترس نیستند. مانند بسیاری از ویژگی های جدید مایکروسافت ویندوز 11، جستجوگر فایل به روز شده می تواند با به روز رسانی ماهانه به این سیستم عامل برسد.

نظر شما در مورد قابلیت افزودن تب به File Explorer در ویندوز 11 چیست؟