• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت راه حل های امنیتی جدیدی را برای مبارزه با باج افزار معرفی می کند

مایکروسافت راه حل های امنیتی جدیدی را برای مبارزه با باج افزار معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت راه حل های امنیتی جدیدی را برای مبارزه با باج افزار معرفی می کند

مایکروسافت ترکیبی از خدمات انسانی و فناوری‌های هوشمند مانند راه‌حل‌های امنیتی جدید را برای مبارزه با تهدیدات سایبری و گسترش باج‌افزار ارائه خواهد کرد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، واسو جاکال، معاون امنیتی مایکروسافت، در انتشاری جدید در وب سایت خود، سرویس جدید این شرکت را با نام Microsoft Security Experts که شامل محصولات امنیتی می شود، معرفی کرد. فرض بر این است که این سرویس ترکیبی از مهارت های نیروی کار و فناوری مدرن را در قالب خدمات ارائه می کند.

سال گذشته، مایکروسافت حدود 9.6 میلیون تهدید باج افزار را از واحد امنیتی خود مسدود کرد. همچنین 35 میلیارد حمله ایمیل از جمله از طریق فیشینگ را شناسایی کرد. این شرکت متوجه شده است که این فناوری به تنهایی نمی تواند در مبارزه با جرایم سایبری موفق باشد.

بر اساس اطلاعات دریافتی از شرکای خود، مایکروسافت سه سرویس مدیریتی و امنیتی دیگر ایجاد کرده است که شرکت ها می توانند از آنها برای توسعه آن بر اساس نیازها و تیم متخصص خود استفاده کنند و دیگر نگران آموزش کارکنان جدید نباشند. اولین سرویس به نام Microsoft Defender Experts for Hunting می تواند یک واحد امنیتی قوی برای شرکت ها ایجاد کند. این سیستم از داده های Microsoft Defender، Office 365 و سیستم های کاربر برای شناسایی تهدیدها استفاده می کند. سرویس دوم به نام Microsoft Defender Experts برای XDR به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا واحد امنیتی خود را از طریق خدمات پیشرفته بهبود بخشند. آخرین سرویس که Microsoft Security Services for Enterprise نام دارد، یک سرویس جامع از متخصصان است که ترکیبی از شناسایی تهدید و مدیریت XDR را از خود مایکروسافت به شرکت ها ارائه می دهد.