• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت دستورالعمل‌ها را با اشاره به نرخ‌های ارز، به عنوان نشانه نهایی اقتصاد بی‌ثبات کاهش می‌دهد

مایکروسافت دستورالعمل‌ها را با اشاره به نرخ‌های ارز، به عنوان نشانه نهایی اقتصاد بی‌ثبات کاهش می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

مایکروسافت دستورالعمل‌ها را با اشاره به نرخ‌های ارز، به عنوان نشانه نهایی اقتصاد بی‌ثبات کاهش می‌دهد
فایل brooztechnology

سهام مایکروسافت امروز صبح 2 درصد سقوط کرد و پس از آن که این شرکت پیش بینی درآمد خود را برای سه ماهه جاری کاهش داد، به دلیل نامطلوب بودن نرخ ارز، تا حدودی بهبود یافت.

این آخرین نمونه از یک اقتصاد متلاطم و یک بازار نامطمئن است که شرکت های بزرگ و کوچک را تحت تاثیر قرار می دهد. مایکروسافت اخیراً غرامت برای حفظ کارمندان خود را افزایش داده و استخدام در بخش های Windows و Office خود را به تاخیر انداخته است.

دستورالعمل های اصلاح شده درآمد مایکروسافت را بین 51.94 میلیارد دلار تا 52.74 میلیارد دلار برای چهارمین سه ماهه مالی خود منتهی به 30 ژوئن نشان می دهد که از 52.4 میلیارد دلار به 53.2 میلیارد دلار در سال گذشته افزایش یافته است.

مایکروسافت همچنین محدوده سود خود را به 16.85 میلیارد دلار کاهش داد تا به 17.43 میلیارد دلار برسد که از 17.10 میلیارد دلار به 17.67 میلیارد دلار کاهش یافته است.

در زمان انتشار، سهام مایکروسافت در حدود 271 دلار معامله می شد که یک افت نیم واحدی است. سهام برخی از ضررهای اولیه خود را پس از آن که تحلیلگران گفتند این تعدیل منعکس کننده روندهای اقتصادی گسترده تر و دلار آمریکا قوی است، به جای مشکلات عمده در تجارت شرکت، جبران کردند.

Salesforce در اوایل این هفته تعدیل مشابهی را انجام داد.