• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت در حال کار بر روی گوشی هوشمندی با صفحه نمایش 360 درجه است

مایکروسافت در حال کار بر روی گوشی هوشمندی با صفحه نمایش 360 درجه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت در حال کار بر روی گوشی هوشمندی با صفحه نمایش 360 درجه است

پتنت جدید مایکروسافت نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی گوشی هوشمند جدیدی است که نمایشگر آن 360 درجه وارونه می چرخد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، شرکت های مختلف فناوری به دنبال ارائه دستگاه هایی با طراحی های جدید و کاربردی تر هستند. همچنین به نظر می رسد که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای عرضه دستگاه جدیدی با نمایشگر معکوس تاشو برای رقابت با سایر سازندگان است. پتنت ثبت شده توسط مایکروسافت دارای صفحه تاشو معکوس است که کاربر می تواند با یک دست از آن استفاده کند. همچنین امکان تا کردن صفحه نمایش تا 360 درجه نیز وجود دارد. بعد از تا زدن یک دستگاه یک طرفه ایجاد می شود که بین صفحات آن فاصله ایجاد می کند.

اکنون مایکروسافت سرفیس دو نیز طرحی را نمایش می دهد که به کاربر اجازه می دهد از یک صفحه استفاده کند. پتنت آن را به گونه ای توصیف می کند که نشان می دهد نمایشگر را می توان بین صفر تا 360 درجه تا کرد. ایجاد چنین وسیله ای آسان به نظر نمی رسد. اما ممکن است مایکروسافت بتواند چنین دستگاهی را با همکاری ال جی بسازد. پیش از این ال جی دستگاه مفهومی Tasso را با نمایشگر اولد با قابلیت تا شدن از 0 تا 360 درجه معرفی کرده بود که ظاهری بسیار شبیه به دستگاه طراحی شده توسط مایکروسافت دارد.