• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت جدول زمانی 9 ساختمان اداری در بازسازی گسترده دفتر مرکزی را به تاخیر انداخت

مایکروسافت جدول زمانی 9 ساختمان اداری در بازسازی گسترده دفتر مرکزی را به تاخیر انداخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت جدول زمانی 9 ساختمان اداری در بازسازی گسترده دفتر مرکزی را به تاخیر انداخت

مایکروسافت جدول زمانی 9 ساختمان اداری در بازسازی گسترده دفتر مرکزی را به تاخیر انداخت
یک رندر مایکروسافت چشم انداز نهایی برای دفتر مرکزی بازسازی شده را نشان می دهد. (تصویر مایکروسافت)

مایکروسافت جدول زمانی 9 ساختمان از 17 ساختمان در بازسازی محوطه اصلی اصلی خود در ردموند را عقب می اندازد و تکمیل آنها را به تاخیر می اندازد و در عین حال می گوید که همچنان متعهد به تکمیل کل پروژه است.

این شرکت در پاسخ به درخواست brooztechnology این تغییر را تأیید کرد و گفت که می‌خواهد مطمئن شود که فضاهای داخلی نیازهای کارکنان و نیازهای فضای اداری را در دوره جدید کار هیبریدی منعکس می‌کند.

مایکروسافت می‌گوید اولین ساختمان از هشت ساختمان اصلی این پروژه هنوز در راه است که در اواخر سال 2023 اشغال می‌شود، که مطابق با جدول زمانی است که این شرکت در اوایل سال جاری ارائه کرد. مجوزهای مایکروسافت برای توسعه مجدد تا سال 2025 ادامه دارد و انتظار می رود پروژه کلی تا آن زمان تکمیل شود.

از 9 ساختمان اضافی، کار بر روی 5 ساختمان خارجی در حال انجام است، در حالی که ساخت و ساز در چهار ساختمان هنوز آغاز نشده است. مایکروسافت به ساخت خارجی ادامه خواهد داد، اما ساخت داخلی سازه ها را به تاخیر خواهد انداخت.

طرح‌های بازسازی اولیه مایکروسافت قبل از همه‌گیری و تغییرات ایجاد شده توسط تغییر به کار از راه دور و ترکیبی است. مایکروسافت می گوید ساختمان ها را بر اساس استفاده و نیاز باز می کند.

آمازون به طور مشابه در تابستان امسال اعلام کرد که کار بر روی چندین برج اداری جدید در مرکز شهر Bellevue را متوقف می کند تا تعیین کند که چگونه پلان های طبقه اداری باید برای منعکس کننده نیازهای جدید کارکنان تنظیم شود.

در هفته های اخیر، عدم اطمینان اقتصادی باعث اخراج کارکنان در مایکروسافت، آمازون و در سراسر صنعت شده است.

پروژه توسعه مجدد مایکروسافت که در سال 2017 اعلام شد، در 72 هکتار از 500 هکتار آن، در محلی که بیل گیتس و دیگران پس از انتقال به ردموند در سال 1986، مایکروسافت را در یک دفتر مرکزی فناوری ساختند، در حال انجام است. این شرکت ساختمان های نمادین “X-wing” را خراب کرد. تا راه را برای پردیس بازسازی شده باز کند.

ما در سال 2017 یک برنامه بلندمدت را برای مدرن کردن پردیس خود آغاز کردیم. آلن نیکولز، مدیر توسعه Puget Sound در مایکروسافت، در بیانیه‌ای گفت: ما به کار خود ادامه می‌دهیم تا آماده استقبال از کارمندان در اولین ساختمان از هشت ساختمان جدید خود در اواخر سال 2023 باشیم.

نیکولز افزود: “هدف ما توسعه محل کار فیزیکی برای مدیریت انرژی در محوطه دانشگاه است.” “ما به تدریج در حال ساخت تحویل هستیم زیرا می آموزیم که چگونه کارکنان در محوطه دانشگاه تعامل دارند و آنها را به گونه ای آنلاین می کنیم که از بهره وری و نیازهای همکاری آنها پشتیبانی کند.”