• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت توسعه دهندگان بازی را در مرکز آخرین ارائه Xbox قرار می دهد

مایکروسافت توسعه دهندگان بازی را در مرکز آخرین ارائه Xbox قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت توسعه دهندگان بازی را در مرکز آخرین ارائه Xbox قرار می دهد

مایکروسافت توسعه دهندگان بازی را در مرکز آخرین ارائه Xbox قرار می دهد
بازی های تانگو Hi-Fi Rush در 25 ژانویه در Developer_Direct ایکس باکس اولین بازی غافلگیرکننده ای داشت. (تصویر ایکس باکس)

مایکروسافت روز چهارشنبه یک ارائه 44 دقیقه ای از پیش ضبط شده را برای اعلام چندین تاریخ انتشار بازی های آینده روی پلتفرم ایکس باکس و همچنین رونمایی غافلگیرکننده از یک بازی کاملاً جدید پخش کرد.

ایکس باکس پخشی را به نام Xbox & Bethesda Developer_Direct چند روز قبل از شروع پخش خود منتشر کرد. این یک همکاری بین Xbox و شرکت تابعه آن Bethesda Softworks، مستقر در راک‌ویل، مریلند، برای نمایش برخی از نسخه‌های بزرگ‌تر برای پلتفرم ایکس‌باکس که در نیمه اول سال 2023 عرضه می‌شوند، به نمایش گذاشت.

ارائه‌های زنده مانند این به طور فزاینده‌ای در صنعت بازی‌های ویدیویی متداول می‌شوند و شرکت‌هایی مانند نینتندو، سونی، بلیزارد و کپکام از آن‌ها برای اعلام اخبار و پروژه‌ها به طور مستقیم به طرفداران خود استفاده می‌کنند.

چرخش ایکس باکس به این تمرین غیرعادی بود زیرا بسیاری از توسعه دهندگان بازی را در رأس قرار داد. این امر نه تنها بر روی بازی ها، بلکه بر روی افرادی که آنها را می سازند و هیجان آنها در مورد آنچه در حال حاضر تولید می کنند نیز تمرکز می کند. این شامل سازندگان ایالت واشنگتن مانند استودیو Turn 10 Redmond است که در حال کار بر روی آن هستند Forza Motorsport، همراه با توسعه دهندگان در آستین، تگزاس؛ هانت ولی، مریلند، ونکوور، بریتیش کلمبیا؛ و توکیو ژاپن

این رویکردی ارگانیک‌تر از پخش بازی‌های معمولی برای این نوع هجوم خانگی است، که ممکن است بینشی از رویکرد کلی مایکروسافت برای تبلیغ بازی‌های ویدیویی در سال 2023 ارائه دهد. Xbox واقعا به نظر می‌رسد بینندگان می‌خواهند با افرادی که بازی‌هایشان را می‌سازند، از روسای استودیوها و مدیران خلاق گرفته تا تهیه‌کنندگان و طراحان، آشنا باشند و بدانند که هر بازی ویدیویی یک تلاش گروهی است.

بزرگترین شگفتی در Developer_Direct یک بازی جدید بود، Hi-Fi Rush، از استودیوی ژاپنی Bethesda’s Tango Gameworks. تانگو توسط بازی Resident Evil خالق Shinji Mikami در سال 2010 به عنوان یک استودیوی توسعه متمرکز بر ترسناک، و در اواخر همان سال توسط Bethesda خریداری شد. پروژه های قبلی او شامل سال 2014 است شر از درون و سال گذشته Ghostwire: توکیو.

Hi-Fi Rushاز سوی دیگر، یک اکشن/پلتفرمر کمدی با گرافیکی است که آن را شبیه یک کارتون صبح شنبه تعاملی می کند. به‌عنوان چای، یک ستاره راک دوست‌داشتنی که می‌خواهد یک شرکت آینده‌نگر را با بازوی رباتیک جدیدش از بین ببرد، تشویق می‌شوید که بجنگید و به سرعت حرکت کنید. Hi-Fi Rushموسیقی متن راک اند رول

علاوه بر این که برای میکامی و تانگو تفاوت زیادی با نوع آن دارد، Hi-Fi Rush قرار بود در شب 25 ژانویه برای PC، Xbox و سرویس اشتراک Game Pass عرضه شود.

اطلاعیه های دیگر در Developer_Direct ایکس باکس عبارتند از:

  • Mojang Studios و Blackbird Interactive افسانه های Minecraft به طور رسمی در 18 آوریل عرضه شد. این عمل در گذشته اسطوره ای جهان اتفاق می افتد ماین کرافت، این بازی اکشن/استراتژی شما را به چالش می کشد تا نیروهای جهان را متحد کنید تا با تهاجم دنیای زیرین مقابله کنید. دایرکت به حالت‌های بازیکن در مقابل بازیکن خود اشاره کرده است، جایی که هر دو طرف باید مراقب حملات خوک‌های کنترل‌شده با هوش مصنوعی در هنگام افزایش نیروهای خود باشند.
  • هشتمین بازی در Forza Motorsport تاریخ انتشار رسمی این سریال مشخص نشده است، به جز اینکه قطعا امسال عرضه خواهد شد. این بازی دارای بیش از 500 ماشین مسابقه دارای مجوز برای جمع آوری در هنگام راه اندازی خواهد بود، با بیش از 800 ارتقاء برای آنها، با سیستم های جدید که شامل تجمع واقعی خاک، دمای مؤثر بر سطوح پیست مسابقه و حالت حرفه ای برای یک بازیکن است.
  • استودیو آنلاین Zenimax توسعه جدیدی برای The Elder Scrolls Onlineتحت عنوان نکرومکه arcanist را به عنوان یک کلاس قابل بازی جدید معرفی می کند. ESOزمان دایرکت بر روی معرفی بازی متمرکز بود، اسپین آف MMORPG از بازی طولانی مدت طومارهای بزرگ سریال های فانتزی – برای مخاطبان جدیدی از بازیکنانی که ممکن است این فرنچایز را فقط از بازی های محبوبی مانند Skyrim. تمام 20 فصل قبلی از ESO در طول Direct به صورت رایگان برای تازه واردان ساخته شدند.
  • Arkane Studios’ ردفال تاریخ انتشار رسمی 2 می و نگاهی گسترده به سیستم ها و سبک بازی بازی دریافت کرد. شما یکی از 4 شکارچی عجیب و غریب هستید که به شهر ردفال، ماساچوست آمده اند تا آن را از دست خون آشام هایی که آن را تسخیر کرده اند، آزاد کنند. ردفال یک بازی جهان باز است که می تواند به صورت مشترک با حداکثر 4 بازیکن بازی شود و دارای همان رویکرد پایان باز برای چالش های مختلف است که مشخصه بازی های گذشته Arkane Studios مانند بی آبرو و Deathloop.

هر پنج بازی از Direct قرار است برای رایانه های شخصی، ایکس باکس و ایکس باکس گیم پس در دسترس باشند.