منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت تاخیر در استخدام آفیس و ویندوز را به عنوان آخرین راه حل تایید می کند

مایکروسافت تاخیر در استخدام آفیس و ویندوز را به عنوان آخرین راه حل تایید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت تاخیر در استخدام آفیس و ویندوز را به عنوان آخرین راه حل تایید می کند

مایکروسافت تاخیر در استخدام آفیس و ویندوز را به عنوان آخرین راه حل تایید می کند
فایل brooztechnology

مایکروسافت در مورد استخدام در بخش‌های ویندوز و آفیس خود، از جمله تیم مایکروسافت، محتاط‌تر خواهد شد، زیرا آخرین نشانه این است که شرکت‌ها در حال ارزیابی مجدد برنامه‌های رشد خود در پاسخ به عدم اطمینان اقتصادی هستند.

این شرکت صبح روز پنجشنبه گزارشی را به بلومبرگ نیوز تأیید کرد که در آن گفته شد همه استخدام‌های جدید در این گروه‌ها باید توسط راجش جا، معاون اجرایی گروه تجربیات و دستگاه‌های مایکروسافت و تیم رهبری او تأیید شوند. مایکروسافت به بلومبرگ گفت که این تاخیر برای کل شرکت نیست.

یکی از سخنگویان مایکروسافت به brooztechnology گفت: «در حالی که مایکروسافت برای سال مالی جدید آماده می شود، مطمئن می شود که منابع مناسب با فرصت مناسب مطابقت دارد. مایکروسافت به افزایش کارکنان خود در سال آینده ادامه خواهد داد و تمرکز بیشتری را به جایی که این منابع می‌روند اضافه خواهد کرد.»

سال مالی 2023 مایکروسافت از اول جولای آغاز می شود. معمولاً یک شرکت در هفته های قبل از سال مالی جدید تغییراتی در بخش های مختلف کسب و کار خود ایجاد می کند.

شرکت‌هایی، از جمله متا و سیلزفورس، در هفته‌های اخیر به طور مشابه سرعت استخدام را کاهش داده‌اند. کارگزار املاک و مستغلات ردفین با فناوری پیشرفته، توقف اجاره را معرفی کرده و آنچه را که به عنوان تعداد کمی از پیشنهادهای شغلی توصیف می کند، لغو کرده است.

هفته گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که تغییرات در دستمزدها و غرامت سهام به شدت بر حفظ کارمندانی متمرکز است که در غیر این صورت ممکن است وسوسه شوند به جای دیگری نگاه کنند.