• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت بیلد 2022 در ماه ژوئن برگزار خواهد شد

مایکروسافت بیلد 2022 در ماه ژوئن برگزار خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت بیلد 2022 در ماه ژوئن برگزار خواهد شد

مایکروسافت رسما اعلام کرده است که کنفرانس ساخت شرکت امسال در ژوئن امسال به صورت مجازی برگزار می شود. در این کنفرانس توسعه دهندگان و متخصصان فناوری اطلاعات حضور دارند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، مراسم سالانه ساخت مایکروسافت از 3 تا 5 ژوئن سال جاری برگزار می شود. در این رویداد مجازی دو همایش به صورت آنلاین در روزهای 24 و 6 اردیبهشت برگزار می شود. ردموندی ها همچنین از توسعه دهندگان، مهندسان، متخصصان فناوری اطلاعات و استارت آپ ها دعوت می کنند تا آخرین فناوری ها و پیشرفت های خود را در ویندوز، آفیس یا سایر محصولات به نمایش بگذارند.

این کنفرانس همیشه در سیاتل برگزار می شود. امسال نیز مانند سال 2020 این مراسم به دلیل تاج گذاری عملا برگزار می شود. البته تغییراتی در این روند وجود داشت. به گفته مایکروسافت، این کنفرانس محتوای بازارهای مختلف از جمله فرانسه، آلمان، ژاپن، ایالات متحده و بریتانیا را پوشش خواهد داد.

در رویداد سال گذشته، مایکروسافت در ابتدا از معرفی نسل جدید ویندوز و سپس ویندوز 11 خبر داد. این شرکت هفته آینده رویداد دیگری را برای اخبار جدید ویندوز و رویدادهای مرتبط برگزار خواهد کرد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که در نسخه امسال این شرکت روی ویندوز و اخبار آن تمرکز نخواهد کرد.