منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت به خطر تراکم دیجیتال اشاره می کند، زیرا کار انعطاف پذیر پتانسیل “روز کاری 24 ساعته” را ایجاد می کند.

مایکروسافت به خطر تراکم دیجیتال اشاره می کند، زیرا کار انعطاف پذیر پتانسیل “روز کاری 24 ساعته” را ایجاد می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت به خطر تراکم دیجیتال اشاره می کند، زیرا کار انعطاف پذیر پتانسیل "روز کاری 24 ساعته" را ایجاد می کند.

مایکروسافت به خطر تراکم دیجیتال اشاره می کند، زیرا کار انعطاف پذیر پتانسیل "روز کاری 24 ساعته" را ایجاد می کند.
مایکروسافت داده‌های جدیدی از روندهای تجاری در شرکت‌های سراسر جهان به همراه ویژگی‌های جدید تیم‌های مایکروسافت برای پشتیبانی از جلسات ترکیبی منتشر کرده است. (عکس مایکروسافت)

میانگین طول روز کاری 13 درصد یا 46 دقیقه در دو سال گذشته افزایش یافته است زیرا مردم همچنان زودتر از قبل از همه‌گیری وارد و خارج می‌شوند – و به نظر می‌رسد روند تغییر نکرده است.

این یکی از نتایج یک مطالعه جدید توسط مایکروسافت است که ترکیبی از نظرسنجی از بیش از 31000 کارمند در شرکت‌های سراسر جهان با داده‌های ناشناس از استفاده از Microsoft Office 365، دعوت‌نامه‌های تقویم Outlook است.

مایکروسافت به خطر تراکم دیجیتال اشاره می کند، زیرا کار انعطاف پذیر پتانسیل "روز کاری 24 ساعته" را ایجاد می کند.
بر اساس مطالعه جدید مایکروسافت، افزایش میانگین ساعات کار و سایر روندها برای کار از راه دور همچنان در دوران نوپای کار ترکیبی وجود دارد. نمودار مایکروسافت / والریو پلگرینی

مایکروسافت صبح چهارشنبه مطالعه‌ای درباره شاخص روندهای کاری 2022 به همراه ویژگی‌های جدید برای تیم‌های مایکروسافت و دوربین هوشمند Surface Hub 2 منتشر کرد.

بسیاری از ویژگی ها برای پشتیبانی از جلسات ترکیبی طراحی شده اند، مانند گزینه جدیدی در Outlook برای تعیین حضور مجازی یا شخصی هنگام پذیرش دعوت نامه. مایکروسافت، در رقابت با رقبایی مانند زوم و اسلک، می‌خواهد با تغییر روند کار، رشد تیم‌ها را فراتر از 270 میلیون کاربر موجود در ماه حفظ کند.

اما حتی زمانی که برخی از افراد برای بخشی از هفته به مطب بازمی‌گردند، برخی از عادت‌هایی که در طول همه‌گیری شروع شده است، ادامه می‌یابد. به عنوان مثال می توان به افزایش مداوم در کار بعد از ساعت کاری، کار آخر هفته و جلسات شخصی اشاره کرد.

ارقام سمت معکوس انعطاف‌پذیری را نشان می‌دهند که در دو سال اخیر کار از راه دور ظاهر شده است.

جارد اسپاتارو، معاون شرکت مایکروسافت، در جمع بندی یافته های یک جلسه توجیهی با خبرنگاران در این هفته گفت: «این یک افزایش فزاینده است که ما معتقدیم ناپایدار است. در یک پست وبلاگی صبح چهارشنبه، اسپاتارو نوشت که “مدیران باید استانداردهای جدیدی را تعیین کنند و مرزهایی را برای محافظت از خود در برابر روز کاری 24 ساعته تعیین کنند.”

مایکروسافت به خطر تراکم دیجیتال اشاره می کند، زیرا کار انعطاف پذیر پتانسیل "روز کاری 24 ساعته" را ایجاد می کند.
جلسات بیشتری در بعد از ظهر در سال 2022 نسبت به سال 2021 برگزار می شود. نمودار مایکروسافت / والریو پلگرینی

در عین حال، مایکروسافت می‌گوید کار منعطف، روندهای مثبتی را برای تعادل بین کار و زندگی ایجاد می‌کند. در اینجا برخی از یافته های دیگر از تجزیه و تحلیل داده های ناشناس با استفاده از مایکروسافت 365 آمده است:

  • تعداد جلسات همپوشانی بین مارس 2021 و فوریه 2022 44 درصد کاهش یافته است.
  • جلسات در روز دوشنبه دیرتر شروع می شود و در روز جمعه زودتر به پایان می رسد و در ظهر جلسات کمتری برگزار می شود.
  • بلوک های خارج از دفتر در تقویم ها 10 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد کارمندان بیشتری از زمان استراحت استفاده می کنند.
  • 9-11 صبح رایج ترین پنجره جلسه باقی می ماند، اما 14-15 بعد از ظهر به طور فزاینده ای محبوب می شود.

یکی از پیشنهادات مایکروسافت: مدیران باید برای انطباق با کارهای ناهمزمان، برای شناسایی موقعیت هایی که در آن افراد نیازی به صحبت کردن یا برقراری ارتباط زنده ندارند، بیشتر تلاش کنند. برای مثال، ضبط قرارها برای پیگیری به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا زمانی که برنامه‌شان اجازه می‌دهد، عقب بیفتند.

جیمی تیون، دانشمند ارشد مایکروسافت، در خلاصه ای از این موضوع گفت: «از آنجایی که همه افراد در زمان ها و مکان های مختلف کار می کنند، مهم است که تا حد امکان کار را به صورت ناهمزمان منتقل کنید و واقعاً روی استفاده از زمان همزمانی که با هم دارید متمرکز شوید. یافته ها

روند دیگر افزایش تماس های موقت است که مایکروسافت می گوید در حال تبدیل شدن به معادل دیجیتالی تماس های راهرو هستند. داده ها نشان می دهد که جلسات کمتر از 15 دقیقه اکثریت (60٪) تمام جلسات را تشکیل می دهد.

اگرچه این مطالعه بر کارگران شرکت های مختلف در سراسر جهان متمرکز است، کارگران مایکروسافت بخشی از گرایش به سمت کار ترکیبی هستند. مایکروسافت به طور کامل دفتر مرکزی خود را در ردموند در 28 فوریه افتتاح کرد و به کارکنان فرصت 30 روزه داد تا مقدمات بازگشت به دفتر را انجام دهند.

مایکروسافت گفته است که انتظار دارد کار پاره وقت (کمتر از 50 درصد) به استاندارد اکثر کارمندانش تبدیل شود، با تغییرات بین تیم ها، بسته به ترتیباتی که کارمندان با مدیران خود انجام می دهند.