• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت اخیراً یک دستگاه جدید با تاشو ثبت کرده است

مایکروسافت اخیراً یک دستگاه جدید با تاشو ثبت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت اخیراً یک دستگاه جدید با تاشو ثبت کرده است

امروزه مایکروسافت قدرتمندتر از همیشه شده است. این شرکت در زمینه نرم افزار بسیار توانمند است و در زمینه تولید محصولات مبتنی بر سخت افزار نیز به خوبی عمل می کند. اخیراً پتنت مایکروسافت برای یک دستگاه تاشوی جدید در این زمینه دیده شده است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

ثبت اختراع مایکروسافت برای صدف جدید ro مشاهده شد…!

وقتی صحبت از گوشی های صدفی (نوع کتاب) می شود، بازار موبایل دو مسیر متفاوت را طی کرده است. از یک طرف، مدلی مانند گلکسی زد فولد 3 سامسونگ وجود دارد که صفحه نمایش بزرگ آن تا می‌شود و در داخل بدنه گوشی قرار می‌گیرد و با یک صفحه نمایش ثانویه در بیرون می‌توانید برای کار سریع و به عنوان یک موبایل معمولی از آن استفاده کنید. تلفن. انجام میدهم

از سوی دیگر مدلی مانند Huawei Mate XS2 وجود دارد که صفحه نمایش را در گوشه های بیرونی دستگاه جمع می کند. بنابراین، هنگامی که دستگاه تا شده است، همچنان می توان از این صفحه نمایش بزرگ به عنوان مرکز اصلی برای مشاهده محتوا استفاده کرد. هر دو شکل این دستگاه ها مزایا و معایب خود را دارند و بسیاری از کاربران این سوال را دارند که آیا یک گوشی تاشو به سمت داخل بخرند یا یک دستگاه تاشو به سمت بیرون؟ خب، مایکروسافت می خواهد با پتنت جدید خود به شما بگوید که چرا نباید هر دو را داشته باشید.

پتنت مایکروسافت برای دستگاه تاشو

ردموندی ها اخیرا پتنتی را برای یک گوشی تاشو با سانروف ثبت کرده اند که می تواند 360 درجه دور لولای خود بچرخد. بنابراین، می توان آن را تا کرد یا جدا کرد. درست است که Surface Duo 2 مایکروسافت می تواند این کار را انجام دهد، اما تلفن های Duo آشکارا دستگاه هایی با دو صفحه هستند که توسط یک لولا در وسط به هم متصل می شوند.

یک پتنت اخیراً مشاهده شده، تلفنی را با صفحه نمایش بدون درز از یک طرف به طرف دیگر نشان می دهد. تصور چنین طراحی خاص بسیار دشوار به نظر می رسد. زیرا صفحه‌ای که می‌تواند مستقیماً از وسط تا و باز شود و همچنان در برابر هرگونه فشار فیزیکی مقاومت کند، کمی بیش از حد قوی به نظر می‌رسد. اما ممکن است مایکروسافت مرزها را شکسته باشد.

همانطور که Android Headlines اخیرا اشاره کرده است، ال جی به تازگی یکی از این نمایشگرها را معرفی کرده است. بله، همان ال جی که بازار گوشی های هوشمند را ترک کرد، همچنان در سایر زمینه ها قدرتمند است و تولید نمایشگر یکی از تخصص های پر رونق این شرکت است.

پتنت مایکروسافت برای دستگاه تاشو

LG Display در SID 2022 (Society for Information Display Expo) شرکت کرد و چشم انداز خود را برای آینده صنعت OLED نشان داد. او همچنین تعدادی از دستگاه‌های مفهومی، هم گوشی‌های هوشمند و هم لپ‌تاپ‌ها را با فلپ‌هایی که می‌توانند با زاویه 360 درجه به داخل و خارج شوند، نشان داد.

صفحه نمایش ها با فناوری شیشه بسیار نازک ساخته شده اند و دارای روکش مخصوص اولئوفوبیک هستند که حداقل باید کمی بهتر باشد تا اثر انگشت از صفحه براق دور بماند. بنابراین در تئوری، ممکن است این دقیقاً همان فناوری باشد که مایکروسافت می خواهد برای گوشی تاشوی جدید خود استفاده کند. به گزارش خبرگزاری PhoneArenaآیا این دستگاه همانند سرفیس دوو 3 خواهد بود؟

این البته ممکن است. زیرا در حال حاضر شایعات مربوط به یکی دیگر از محصولات Surface Duo کاملا بدبینانه است و به نظر می رسد که مایکروسافت امسال این دستگاه را برای بهبود طراحی محصول صدفی خود معرفی نخواهد کرد. به همین دلیل به احتمال بسیار زیاد تا یکی دو سال دیگر شاهد معرفی فناوری بالاتر Surface Duo 3 باشیم.