منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت ابزارهای ابری جدیدی را با هدف توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل معرفی می‌کند

مایکروسافت ابزارهای ابری جدیدی را با هدف توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل معرفی می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت ابزارهای ابری جدیدی را با هدف توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل معرفی می‌کند

مایکروسافت ابزارهای ابری جدیدی را با هدف توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل معرفی می‌کند
محصولات Microsoft Game Stack.

مایکروسافت از توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل بیشتری می‌خواهد که از سرویس‌های ابری آن با معرفی یک جعبه ابزار ابری جدید به نام ID @ Azure استفاده کنند.

مدیر اجرایی بازی گفت: این برنامه که به عنوان بخشی از کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سانفرانسیسکو اعلام شد، با هدف کمک به سازندگان و ناشران بازی در یادگیری نحوه پذیرش، توسعه، اجرا و توسعه بازی های خود با سرویس های ابری است.» ایکس باکس سارا باند. در یک پست وبلاگ

مایکروسافت همچنین ماشین توسعه بازی مجازی Azure را راه‌اندازی کرده است که با برنامه‌های توسعه‌دهنده بازی از پیش نصب‌شده مانند Unreal Engine، Visual Studio، Blender، Incredibuild و Perforce عرضه می‌شود.

در تئوری، با یک اتصال اینترنتی مناسب، ماشین مجازی به یک تیم اجازه می‌دهد تا ابزارها، درایورها و کیت‌های توسعه نرم‌افزار (SDK) معمولی را روی یک سرور ابری قابل استفاده پیکربندی کند و سپس با هر رایانه‌ای که اتفاقاً با استفاده از Parsec در اختیار دارند، به آن سرور هدایت شوند. فناوری دسترسی از راه دور

از نظر تئوری، می‌توانید بازی‌های سطح بالا را بر روی رایانه‌های ارزان‌قیمت از طریق فضای ابری بدون نیاز به داشتن سخت‌افزار گران‌قیمت و/یا تخصصی در دست ایجاد کنید. این همچنین به این معنی است که هر یک از اعضای تیم اختصاص داده شده بدون توجه به بودجه فردی یا موقعیت فیزیکی خود، به ابزارهای یکسان دسترسی خواهند داشت.

باند خاطرنشان کرد که این بیماری همه گیر استودیوها را مجبور کرده است که درباره نحوه ساخت بازی تجدید نظر کنند.

او نوشت: «ما در این مدت چیزهای زیادی یاد گرفتیم و معتقدیم که با انتقال صنعت بازی به فضای ابری، استودیوهای بزرگ و کوچک از همکاری غنی و اتوماسیون گردش کار بیشتر، حتی در مسافت‌های طولانی، بهره می‌برند.

برنامه ID @ Azure به روشی مشابه کار می کند. از ماه دسامبر در مایکروسافت در نسخه بتای بسته قرار داشت و اکنون به صورت عمومی در دسترس است. هدف این برنامه کمک به توسعه دهندگان مستقل برای انتشار خود در سرویس های ابری مانند Xbox Cloud Gaming مایکروسافت است.

اعضای برنامه ID @ Azure حداکثر 5000 دلار اعتبار Azure دریافت می کنند که در ابتدا 500 دلار موجود است. دسترسی به مجموعه ابزارهای Azure PlayFab برای ساخت و مدیریت خدمات بازی زنده، مانند چند نفره؛ و پشتیبانی مستقیم مایکروسافت، از جمله تماس ویدیویی هفتگی با تیم Azure.

TLDR برای این اعلامیه این است که استودیوهای کوچک بدون بودجه زیاد اکنون این فرصت را دارند که از طریق نرم افزار به عنوان یک سرویس، پولی را به سمت مایکروسافت پرتاب کنند.

قبل از آن، مایکروسافت از طریق [email protected] که بیش از 1.5 میلیارد دلار برای توسعه دهندگان درآمد داشت، نفوذهای زیادی به جامعه بازی های مستقل انجام داد. منتشر شده پس از راه اندازی این برنامه در سال 2014 (به ویژه، بازی های ID @ Xbox معمولا منحصر به ایکس باکس نیستند؛ بازی ID @ Xbox مربوط به سال 2000، شنا كردنبرای همه چیز با دکمه ها در دسترس است.) از لحاظ تئوری، ID @ Azure برای دستیابی به نتایج مشابه در محیط های مختلف قرار گرفته است.

برای دارندگان متوسط ​​ایکس باکس، از نظر تئوری، این می‌تواند منجر به عرضه تعداد محبوب دیگری از بازی‌های مستقل در چند سال آینده به این پلتفرم شود، که بسیاری از آنها، اگر نه همه، از طریق بازی‌های ابری قابل بازی هستند.