• خانه
  • اخبار
  • مانیتور 27 اینچی Mini-LED اپل می تواند تاخیر بسیار ناامید کننده ای را تجربه کند

مانیتور 27 اینچی Mini-LED اپل می تواند تاخیر بسیار ناامید کننده ای را تجربه کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مانیتور 27 اینچی Mini-LED اپل می تواند تاخیر بسیار ناامید کننده ای را تجربه کند

اگرچه محصولات اپل همیشه بی نظیر هستند، اما اگر تجربه کار با مانیتور اپل را داشته باشید، متوجه خواهید شد که این شرکت چه استراتژی های مهمی دارد. طبق اخبار و اطلاعات دریافتی، مانیتور 27 اینچی Mini-LED اپل می تواند با تاخیر بسیار ناامید کننده ای مواجه شود. اس ترنجی با من باش.

قابلیت تاخیر در عرضه مانیتور 27 اینچی Mini-LED اپل

مانیتور ۲۷ اینچی اپل که گفته می شود از فناوری Mini-LED استفاده می کند، با توجه به شایعات قبلی مبنی بر احتمال معرفی زودهنگام آن، به زودی در دسترس نخواهد بود. MacRumors توییتی از راس یانگ، افشاگر برجسته و مدیر عامل مشاوران زنجیره تامین نمایشگر اپل مشاهده کرد که نشان می‌دهد این شرکت عملکرد مانیتور 27 اینچی اپل را به طور قابل توجهی به تاخیر انداخته است.

همانطور که مشخص است، به دلیل مشکلات خاص، عملکرد این مانیتور 27 اینچی MiniLED کاهش یافته است. ماجرا از این قرار است که به دلیل قرنطینه شدید در شانگهای، دیگر امکان تولید قطعات مهم این مانیتور وجود ندارد و تولید آن به مکان دیگری منتقل می شود و به همین دلیل به تعویق می افتد. به نظر می رسد این مانیتور در ماه اکتبر عرضه خواهد شد.

مانیتور 27 اینچی مینی ال ای دی اپل

همانطور که می بینید، شایعه جدید این است که این نمایشگر به جای برنامه ریزی اولیه برای ژوئن (احتمالاً به کنفرانس WWDC اواخر این ماه اشاره دارد) ممکن است تا اکتبر 2022 در دسترس باشد. نشان نده. راس یانگ توضیح می‌دهد که این تاخیر به دلیل قرنطینه شانگهای چین بود، زیرا قرار بود این محصول توسط Quanta در آنجا تولید شود.

اما اپل مجبور شد تولید را تغییر دهد. بدیهی است که این یک تغییر جزئی نیست، بنابراین اگر واقعاً چنین است، باید منتظر باشیم که چند ماه دیگر به زمان انتظار کاربران برای عرضه این صفحه نمایش 27 اینچی اضافه کنیم. در هر صورت Studio Display Pro بدون شک محصولی گران قیمت است.

در تئوری، این می تواند Apple Studio Display Pro یا حتی یک نسخه بالاتر از Studio Display جدید باشد، با تفاوت اصلی اضافه شدن فناوری Mini-LED به نمایشگر. منابع آگاه (از جمله راس یانگ) در ابتدا تصور می کردند که iMac Pro 27 اینچی به زودی معرفی می شود، اما به نظر می رسد در این موضوع سردرگمی وجود داشته باشد و ارجاعات قبلی به iMac در واقع بر اساس اطلاعات فاش شده است. مینی مانیتور 27 اینچی بود.

مانیتور 27 اینچی مینی ال ای دی اپل

مطابق با TechRadarاگرچه برخی از مردم هنوز در توییتر از خود می‌پرسند که آیا این می‌تواند یک محصول کامپیوتری جهانی از اپل باشد و نه فقط یک نمایشگر، اما هنوز نمی‌توانیم خیلی مطمئن باشیم. اگر این Studio Display Pro است، مطمئناً می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت مناسبی داشته باشد. در توییتی، یکی از مفسران از یانگ در مورد قیمت محصول پرسید، اما افشاگر تنها پاسخ داد که این محصول “گران است”.

با این حال، این اصلا تعجب آور نیست، زیرا صفحه نمایش اپل استودیو در حال حاضر یک محصول گران قیمت است که از 1599 دلار (1499 / 2499 دلار آمریکا) شروع می شود. می توان انتظار داشت که یک اپل درجه یک جدی به هر نسخه Pro با Mini-LED اضافه شود که احتمالاً قیمت آن را دو برابر می کند و به حدود 3 دلار می رسد.