• خانه
  • اخبار
  • مارشون لینچ و مک‌المور به گروه سرمایه‌گذاری کراکن می‌پیوندند – Beast Mode Drive Zamboni را ببینید

مارشون لینچ و مک‌المور به گروه سرمایه‌گذاری کراکن می‌پیوندند – Beast Mode Drive Zamboni را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مارشون لینچ و مک‌المور به گروه سرمایه‌گذاری کراکن می‌پیوندند - Beast Mode Drive Zamboni را ببینید

مارشون لینچ و مک‌المور به گروه سرمایه‌گذاری کراکن می‌پیوندند - Beast Mode Drive Zamboni را ببینید
مک المور، ستاره هیپ هاپ، چپ و کوارتربک سابق NFL، مارشون لینچ. (عکس از سیاتل کراکن)

مک المور و مارشون لینچ، دو ستاره سیاتل که با فرهنگ ورزش و سرگرمی شهر مرتبط هستند، با پیوستن به گروه سرمایه گذاری اقلیت کراکن سیاتل، این روابط را عمیق تر می کنند.

فرنچایز جدید NHL، که بازی در لیگ را از پاییز گذشته آغاز کرد، روز دوشنبه اعلام کرد که یک هنرمند هیپ هاپ و مدافع سابق سیاتل سیهاوکز در حال پیوستن به گروهی است که توسط بنیانگذار و مالک اکثریت دیوید باندرمن و سامانتا هالووی رهبری می شود. رئیس هیئت مدیره اجرایی کمیته.

مدیر عامل آمازون، اندی جسی، بخشی از گروه مالکیت این تیم است و آمازون حقوق نامگذاری خانه تیم، Climate Pledge Arena را خریداری کرده است.

هالووی در بیانیه‌ای گفت: ما خوش شانس هستیم که یک گروه سرمایه‌گذاری فوق‌العاده قوی داریم که این امتیاز را در چهار سال گذشته اداره کرده است. اکنون دو قهرمان از شهر خود اضافه می‌کنیم که ارزش‌ها و خواسته‌های ما برای بازگشت به این شهر بزرگ را به اشتراک می‌گذارند و همچنان هاکی را به یک ورزش برای همه تبدیل می‌کنند.»

مک لمور متولد سیاتل از حامیان بزرگ صحنه ورزش این شهر است. در سال 2019، او به گروهی پیوست که شامل تعدادی از رهبران فناوری به عنوان بخشی از گروه مالکیت سیاتل ساندرز است. برنده گرمی، Bogey Boys، یک برند پوشاک گلف و سبک زندگی را در سال 2021 راه‌اندازی کرد، و همچنین از Five Iron Golf، یک امتیاز فناوری پیشرفته برای گلف و سرگرمی‌های داخلی با مکان جدیدی در کاپیتول هیل پشتیبانی می‌کند.

“من خیلی به شهرمان علاقه دارم. تیم‌هایی در سیاتل که ما از آنها حمایت می‌کنیم، جامعه ما را متحد می‌کنند و مردم را متحد می‌کنند.» مشاهده انرژی در اطراف کراکن در فصل افتتاحیه ما مرا شگفت زده کرد.

در ویدئویی که تیم در توییتر منتشر کرد، این دو مرد تی شرت های جدید کراکن را مشاهده کردند که در پشت آن عبارت “مالک” نوشته شده بود. مک‌المور در حال اسکیت کردن و گرفتن روی یخ نشان داده می‌شود، و البته لینچ سوار زامبونی در Community Iceplex در نورث‌گیت می‌شود. مهارت‌های او در پشت فرمان یادآور چرخش ویروسی او در سال 2006 در گاری مصدوم در حالی است که بازیکن کالیفرنیا بود.

لینچ سیاتل را به اندازه چندین ورزشکار حرفه ای دیگر با نفوذ ترک کرد و به سی هاوکس کمک کرد تا اولین قهرمانی سوپربول خود را کسب کنند و Beast Quake را برای همیشه در فرهنگ لغت ورزشی استحکام بخشد. او در تعدادی از فعالیت های تجاری و خیریه، از جمله بنیاد خانواده Fam 1st خود و برند Beast Mode شرکت دارد.

لینچ گفت: “من در خیلی چیزها نقش داشتم، اما این چیزی است که هرگز تصور نمی کردم.” “به عنوان یک کفتار جوان، همیشه آرزو داشتم در یک تیم حرفه ای بازی کنم، اما داشتن آن چیز خاصی است.

او افزود: “این که بخشی از سیاتل کراکن هستم برای من چیز بزرگی است، این فرصتی دوباره به من می دهد تا پس از کمک به آوردن اولین NFL به شهر، یک حلقه به دست بیاورم.”

این تیم گفت که لینچ در کمپین هاکی برای همه است شرکت خواهد کرد و با این تیم برای برنامه ریزی رویدادهایی با تمرکز بر جوانان و فعالیت های اجتماعی همکاری خواهد کرد. مککلمور با تیم و عرصه برای تولید رویدادهای موسیقی برای خدمت به جامعه و تعامل با طرفداران کار خواهد کرد.