• خانه
  • اخبار
  • لیست خودتان را برای بنیانگذاران انجام دهید: VC نکاتی را برای رهبران استارت آپ به اشتراک می گذارد

لیست خودتان را برای بنیانگذاران انجام دهید: VC نکاتی را برای رهبران استارت آپ به اشتراک می گذارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لیست خودتان را برای بنیانگذاران انجام دهید: VC نکاتی را برای رهبران استارت آپ به اشتراک می گذارد

لیست خودتان را برای بنیانگذاران انجام دهید: VC نکاتی را برای رهبران استارت آپ به اشتراک می گذارد
کربی وینفیلد

راهنماها و پست های وبلاگ بسیاری برای بنیانگذاران وجود دارد که نکاتی را در مورد اینکه به عنوان یک رهبر شروع اولیه چه کاری انجام دهید ارائه می دهد. اما نه چندان تاکید بر چیست نه برای ساختن اسب شاخدار بزرگ بعدی در این روزهای اولیه.

کربی وینفیلد، یک سرمایه‌گذار خطرپذیر از سیاتل که Ascend.vc را اداره می‌کند، روز سه‌شنبه یک «فهرست کارهای اشتباه» را به‌طور عمومی به اشتراک گذاشت که در ابتدا آن را برای تیمی از بنیان‌گذاران که درخواست فهرستی داشتند، ارسال کرد.

این نکات نکات تجاری و همچنین خرد کلی در مورد مراقبت از خود را پوشش می دهد. آنها عبارتند از:

  • انتظار نداشته باشید که یک معامله، استخدام یا سرمایه گذار در روز شما را نجات دهد.
  • از کار به عنوان راه فرار از خانه استفاده نکنید.
  • منتظر تصمیم گیری های سخت یا انتشار اخبار بد نباشید.
  • بسیاری از کارها را متوسط ​​انجام ندهید، به این امید که به عظمت منتهی شود.
  • گیر نکن.

وینفیلد به برخی از توصیه ها پاسخ انتقادی دریافت کرد. برای مثال، استفن دانستون خاطرنشان کرد که توصیه وینفیلد “استعداد B را استخدام نکنید” “مشکل‌ساز” است. دانستون معتقد است که این کارمندان می توانند به عظمت دست یابند، اما آنها به “یک بنیانگذار/مدیر عالی نیاز دارند تا آنها را در سناریوی مناسب برای پیشرفت قرار دهد.”

وینفیلد پاسخ داد: “شما زمان یا ساختار لازم برای “قرار دادن آنها در سناریوی مناسب” را در اولین مرحله ندارید. شما به افرادی نیاز دارید که فیلمنامه مناسبی را برای خود ایجاد کنند – یا به قول من آنها را “A + talent”.

کریگ سینگرلاین توصیه به عدم ترک زودهنگام را به چالش کشید و وینفیلد توصیه کرد “کوتاه را کوتاه کنید”.

سینجرلاین گفت: “در اوایل، شما نمی دانید که رشد و مشتریان از کجا می آیند.” از منظر کانال، گسترش کسب و کار تقریباً همیشه هوشمندانه است، با این فرض که شما دیدگاهی از قصد کاربر/خریدار خود برای کمک به ارزیابی کانال‌های مرتبط دارید.

وینفیلد هم به عنوان اپراتور و هم اکنون به عنوان سرمایه گذار، قطعاً فراز و نشیب های استارت آپ ها را پشت سر گذاشته است.

سیاتل باسابقه نزدیک به 20 سال را در سمت‌های مختلف مدیریتی در چهار شرکت گذراند – دو شرکت سهامی عام (Go2Net، Marchex) و دو شرکت خریداری شدند (AdXpose، Dwellable).

در سال 2019، Winfield در دور اول Ascend 15 میلیون دلار جمع آوری کرد. شرکت مستقر در سیاتل که در مراحل اولیه بر روی استارت آپ های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام سرمایه گذاری کرد. آسند در دو سال گذشته بیش از 40 سرمایه گذاری انجام داده است.

وینفیلد روز سه‌شنبه به brooztechnology گفت که اکثر مردم با آموزش یا تجربه‌ای صفر بنیانگذار می‌شوند و بسیاری از برنامه‌ها بر داستان‌های مثبت کارآفرینانی که «موفق شده‌اند» تمرکز دارند.

او گفت: «با این حال، هیچ یک از این داستان‌ها به این موضوع نمی‌پردازد که واقعاً برای مرحله صفر به یک دشوار است: فقط از کشتن شرکت یا خود با تصمیم‌ها و عادت‌های بد خودداری کنید!»

بنابراین فکر می‌کنم توصیه‌هایی مانند آنچه که من به اشتراک گذاشتم برای بنیان‌گذاران مهم است، زیرا به ما یادآوری می‌کند که مراقب خودمان باشیم و روی چیزهای مهمی که می‌توانیم کنترل کنیم تمرکز کنیم و از رایج‌ترین دام‌ها و حواس‌پرتی‌ها اجتناب کنیم.

لیست کامل LINKedIn و را ببینید توییتر.