• خانه
  • اخبار
  • لیزا براون، مدیر وزارت بازرگانی واشنگتن پس از 4 سال بازنشسته می شود

لیزا براون، مدیر وزارت بازرگانی واشنگتن پس از 4 سال بازنشسته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لیزا براون، مدیر وزارت بازرگانی واشنگتن پس از 4 سال بازنشسته می شود

لیزا براون، مدیر وزارت بازرگانی واشنگتن پس از 4 سال بازنشسته می شود
لیزا براون. (عکس وزارت بازرگانی واشنگتن)

لیزا براون سمت خود را به عنوان مدیر فروش در ایالت واشنگتن از 4 مارس ترک می کند.

فرماندار جی اینسلی که براون را در فوریه 2019 منصوب کرد، در بیانیه ای با اعلام خروج براون، او را “رهبر استثنایی” خواند. او خاطرنشان کرد که او به هدایت دولت از طریق همه‌گیری کووید-19 کمک کرده است، بودجه‌ای را برای دولت‌های محلی، قبایل، کسب‌وکارهای کوچک و سازمان‌های غیرانتفاعی، گروه‌های توسعه جوانان، افرادی که به دنبال مسکن و کمک‌های اجاره‌ای هستند، مدیریت می‌کند.

سام چو، کمیسر بندر سیاتل گفت که براون با حمایت قاطع از تجارت بین‌المللی به ایالت کمک کرده است تا با همه‌گیری مقابله کند. چو گفت که شراکت های بین المللی برای ارتقای صنایع هوافضا، دریایی و فناوری پاک این ایالت ایجاد کرده است و در حال همکاری با بندر برای ترویج جامعه تجاری کره ای-آمریکایی است.

براون همچنین شبکه انعطاف‌پذیری کسب‌وکارهای کوچک را راه‌اندازی کرد که خدمات پشتیبانی کسب‌وکار را به کارآفرینان، صاحبان مشاغل و رهبران غیرانتفاعی از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده و محروم ارائه می‌کند.

اینسلی می‌گوید: «لیزا برای خودش پیشگامی است که سقف‌های شیشه‌ای شکسته است و به دنبال راه‌هایی برای باز کردن راه موفقیت برای دیگران، در آژانس و در میان جوامعی است که تجارت به آنها خدمت می‌کند.» دولت ما برای رهبری او بهتر است.»

تجربه قبلی براون شامل نمایندگی از ناحیه 3 قانونگذاری ایالت در اسپوکین به مدت 20 سال و خدمت به عنوان رهبر اکثریت سنا است. براون، یک اقتصاددان، همچنین به عنوان رئیس دانشگاه ایالتی واشنگتن و در هیئت علمی دانشگاه گونزاگا و دانشگاه واشنگتن شرقی خدمت کرد. به گفته سخنگوی وزارت بازرگانی، براون اقدامات بعدی خود را فاش نکرده است و وزارت بازرگانی هنوز برنامه جانشینی خود را اعلام نکرده است.