• خانه
  • اخبار
  • لورن سانچز قصد دارد یک خدمه کاملاً زن را در فضاپیمای Blue Origin جف بزوس رهبری کند.

لورن سانچز قصد دارد یک خدمه کاملاً زن را در فضاپیمای Blue Origin جف بزوس رهبری کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لورن سانچز قصد دارد یک خدمه کاملاً زن را در فضاپیمای Blue Origin جف بزوس رهبری کند.

لورن سانچز قصد دارد یک خدمه کاملاً زن را در فضاپیمای Blue Origin جف بزوس رهبری کند.
لورن سانچز، با لباس سفید، در حالی که در سکوی فرود در غرب تگزاس پس از پرواز دوست پسرش جف بزوس با فضاپیمای زیرمدار نیو اوریجین در جولای 2021، توسط کارمندان Blue Origin احاطه شده است. (brooztechnology Photo/Alan Boyle)

لورن سانچز قصد دارد راه دوست میلیاردر خود، بنیانگذار آمازون، جف بزوس را با سفری به کشتی موشکی زیرمداری که توسط شرکت فضایی بزوس بلو اوریجین ساخته شده است، دنبال کند. و او قصد دارد یک خدمه کاملاً زن را با خود در این مأموریت بیاورد، که امیدوار است تا اوایل سال 2024 انجام شود.

سانچز در مصاحبه ای گسترده که امروز توسط وال استریت ژورنال منتشر شد، درباره ماموریت فضایی، تجربیات خود به عنوان خلبان هلیکوپتر و تهیه کننده رسانه – و رابطه اش با بزوس – صحبت کرد.

رابطه بین سانچز و بزوس – و طلاق بزوس از همسرش مکنزی اسکات – در سال 2019 به انبوهی از اخبار روزنامه ها دامن زد. دو سال بعد، بزوس اولین پرواز فضایی سرنشین دار Blue Origin را با سانچز از بال ها تماشا کرد. سانچز گفت که بزوس هنگام سوار شدن به فضاپیمای نیو شپرد “از کنار همه ما را ملاقات خواهد کرد”.

او به ژورنال گفت: «هر چقدر او بخواهد به آن پرواز برود، من باید او را نگه دارم.

سانچز گفت که پنج هم تیمی او “زنانی خواهند بود که دنیا را تغییر می دهند و تاثیرگذار هستند و پیامی برای ارسال دارند.” به گزارش ژورنال، هویت آنها تا زمانی که به تاریخ پرتاب نزدیکتر نشده است، فاش نخواهد شد.

من در مورد آن بسیار هیجان زده هستم. سانچز در مورد پرواز برنامه ریزی شده گفت و کمی عصبی است. من می خواستم از پرش در موشک باشم، بنابراین [Bezos] هیجان زده است که این اتفاق را با این همه زن می دهد. خنده دار است که او روز گذشته گفت: «سریع پرواز کنید. از شانس خود استفاده کنید. این شعار اوست. او بسیار دلگرم کننده و هیجان زده و هیجان زده است که ما این گروه را گرد هم می آوریم.”

سانچز و خدمه اش باید منتظر بمانند تا اداره هوانوردی فدرال مجوز کامل برای پرتاب نیو شپرد در آینده را صادر کند. آخرین ماموریت، یک پرواز تحقیقاتی بدون سرنشین، در سپتامبر گذشته و زمانی که بوستر دچار یک ناهنجاری در حین پرواز شد، با شکست مواجه شد.

بلو اوریجین گفت که اگر انسان ها در هواپیما بودند، به لطف سیستم نجات موشکی خدمه، سفری سخت اما قابل بقا داشتند. پرتاب نیو شپرد در انتظار تکمیل تحقیقات پس از ماموریت به حالت تعلیق درآمده است. در مورد علت ناهنجاری اطلاعاتی در دست نیست.

سایر جزئیات مصاحبه:

  • سانچز یک شرکت تولیدی جدید به نام Adventure & Fellowship راه اندازی کرده است که پروژه های مستند و فیلمنامه ای را توسعه می دهد. او گفت: «آنها می توانند فیلم، تبلیغات، مستند باشند. (“به ماجراجویی و دوستی” می گوید نان تست مورد علاقه بزوس.)
  • او امسال قرار است اولین کتاب کودک خود را با نام Flynn, the Fly Who Flew درباره مگسی که سوار یک کشتی موشکی می‌شود، منتشر کند. (با ارزشش، کتاب هنوز در جستجوی آمازون نشان داده نمی شود.)
  • سانچز گفت که از بزوس “کلاس کارشناسی ارشد” در مدیریت دریافت می کند: “نکته های برتر؟ من جلسات زیادی برگزار می کنم و اولین کسی هستم که در یک جلسه صحبت می کنم و او می گوید: «نه، نه، نه. تو رئیسی تو آخر حرف بزن شما به دیگران اجازه می دهید صحبت کنند تا تحت تأثیر نظر شما قرار نگیرند. “اگر می توانید جلسات را به موقع برگزار کنید.”